A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kert

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2010. Nov. 02.

Kert         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kert    Kert         EmptySzomb. Dec. 10, 2011 8:52 pm

*Lassan megérkezett az összes vendég és Alex kézről kézre járt míg Quil meg nem érkezett Clarie-vel. Akkor a két kicsi együtt kezdett játszani. Tapsolva és sikkantgatva bontogatták Alex ajándékait. Mindenki mosolyogva állta körül őket.*
- Jó kis buli, gratula a szervezésért. Leul nagyon boldognak látszik. *Termett mellettem hirtelen Grace és Jacob.*
- Igen és Claire is legalább annyira örül az ajándékoknak. Attól félek veszekedés lesz a vége. Apropó, köszönöm, hogy átvetted az őrködést Paultól. *Fordultam Jake-hez, mire ő csak legyintett.*
- Leah ezs a zsüti nagyn jó. *Motyogta Seth tele szájjal mikor elmentem mellette.*
- Nem gondolod, hogy ideje lenne menniük? *Jelent meg mellettem hirtelen Paul és belecsípett a fenekembe.*
- Hé! *Ugrottam egyet majd gyorsan körülnéztem ki látta, de csak Emily vigyorgott ránk.*
- Még csak hét óra van. *Mosolyogtam.*
- Nem fognak elmenni, míg van kaja. *Mondta és pillanatok alatt eltüntetett három csirke szárnyat.*
- Paul, kérlek ne légy ilyen. Nézd Alex, hogy élvezi. *Néztem a kisfiamra.*
- Jól szórakozik a kis kölyök. *Mosolygott ő is.* Jól van megpróbálom még nem hazazavarni őket.
- Nagyon köszönöm, hogy ilyen megértő vagy.
- Ne köszönd, sokba fog kerülni. *Kacsintott mielőtt eltűnt.*
„De ez olyasvalami, amit élvezettel fizetek.” *Gondoltam mosolyogva. Kicseréltem néhány üres tálcát és hoztam még innivalót. Mikor megfordultam anyu jelent meg mögöttem.*
- Olyan fura, hogy ilyen nagy már a kis unokám. *Kezdte sajnálkozva.*
- Anyu, ez az első szülinapja, azért nem olyan nagy még. *Nyugtattam meg.*
- Tudom, tudom. *Hirtelen Paul jelent meg.*
- Fiam, épp arról beszélünk Leah-val, hogy mikorra tervezitek a második gyereket. *Szólalt meg anyu. Kis híján elejtettem egy tányért, de Pault nem sikerült meglepnie.*
- Hát, ha lehet, én még ma este belevágok… *Nevetett Paul. Ezúttal anyu jött kissé zavarba.*
- Paul! *Sziszegtem, de ő csak nevetett és újra eltűnt.*
„Ó, ez remek. Most magyarázkodhatok én anyunak.”
- Az a helyzet, hogy egyelőre nem tervezünk másik gyereket anyu. Ha nem haragszol úgy látom Kim keres valamit. *Mondtam és elsiettem. Egy-két óra múlva anyu és Paul szülei indulni készülődtek, valamint Jake, Grace és Quil is a kicsi Clarie-vel. Miután ők kezdtek elszivárogni a többi vendég is úgy látta ideje távozni. Kim, Jared és Seth maradt a legtovább, hogy segítsenek kicsit összepakolni a buli után. Közben Alexet is le kellett fektetni, mert kifárasztotta az egész napos izgalom és játék. Bár még jó sok minden maradt mikor kikísértem a többieket, nem sok időm maradt takarítani. Épp pár tányért tettem a mosogatóba mikor éreztem, hogy Paul hátulról átkarol.*
- Mindenki elment. *Suttogta a fülembe.*
- Tudom… de olyan fáradt vagyok. Fáj a fejem az egész napos szaladgálástól. *Sóhajtottam elgyötört hangon. Megfordultam és láttam, hogy Paul arcáról lehervad a mosoly.*
- Leah…
- Csak vicceltem. *Vigyorodtam el.*
- Néha nem tudom értékelni a humorodat. *Hadarta mielőtt megcsókolt. Felkapott és a szobánk felé igyekezett.*

(S.: Na, tessék, kezdheted, ha már úgyis sajnálkoztál, hogy régen volt eksön… xDD
A hálószobában folytasd, a konyhában mindent beborítanak a tányérok és maradékok, nehogy beleálljon egy villa a szép kis popódba... xDD)
Vissza az elejére Go down
Paul Moody

Paul Moody


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Nov. 01.

Kert         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kert    Kert         EmptyKedd Nov. 01, 2011 12:04 pm

*Alexet kivittem a kertbe, hogy Leah tudjon nyugodtan sütögetni. Végignézve a kerten először elszörnyedtem. Mióta ideköltöztünk, nem nagyon volt kerti partyra alkalmas időjárás, és Alex meg a munka is lefoglalta az időm nagy részét, így nem nagyon tartottam rendet idekint.*
- Na fiam, apádnak meg lesz a dolga egész délelőttre. *mértem végig a kertet, és fejben elsoroltam a teendőket.*
"Összegereblyézni a falevelet, füvet nyírni, kerti bútort takarítani... És a grill sütőt is helyre kellene hozni... "
*Alexnek gyorsan összepakoltam a homokozót és kihoztam a fészerből a játékait.*
- Játssz csak, amíg apa végzi a dolgát! *ültettem bele a homokozóba, én meg visszamentem a fészerbe a gereblyéért, majd hozzáláttam a feladataimhoz. Alex végig játszotta, amíg én a kertet rendezgettem. Amikor már a fűnyírással is készen voltam, Alex megunta a játékot, és odajött hozzám.*
- Segít. *jelentette be, miközben felvettem a karomba. Leah ekkor jött ki és hozott nekem egy sört, amiért nagyon, de nagyon hálás voltam.*
- Pont jókor. Már nagyon megszomjaztam... *pusziltam meg Leaht, majd elvettem a sört, és egy nagyot kortyoltam belőle.*
- Én iiss. *követelőzött Alex.*
- Nem fog ez neked ízleni, fiam! *próbáltam lebeszélni róla, de továbbra is csak azt hajtogatta, hogy Ő is kér. Végül, megengedtem neki, hogy igyon egy kortyot, de ahogy sejtettem, prüszkölve köpte ki a keserű italt.*
- Na ugye, megmondtam! *nevettem fel, és letöröltem Alex száját.*
- Beviszem Alexet, lefektetem, hogy délután ne legyen nyűgös! *mondta Leah, miközben kivette a kezemből a fiunkat.*
- Rendben. Hamarosan Én is végzek itt. *mondtam, majd miután Ők eltűntek a házban, hozzáfogtam újra a munkámhoz. Egy órával később már a kerti bútor is csillogott, és a grillsütő is készen állt a hússütésre. Visszapakoltam a szerszámokat és Alex játékait a fészerbe, majd bementem a házba. Leah még mindig a konyhában tüsténkedett.*
- Kész vagyok. Megyek lezuhanyzok. Te hogy állsz itt?
- Szerinted? *kérdezte kétségbeesetten, és körbemutatott a felfordult konyhában.*
- Sietek a zuhanyzással, aztán jövök, segítek. Alex, alszik?
- Igen, szerencsére hamar elaludt.
- Sietek. *mondtam, nyomtam még gyorsan egy puszit Leah arcára, majd felrobogtam az emeletre zuhanyozni. Miután végre lemostam magamról a kertben összeszedett koszt, és tiszta ruhába öltöztem, lementem Leah-hoz a konyhába és nekiláttam a takarításnak. Összeszedtem a már nem használatos tálakat, és elmosogattam. Amikor már egész elviselhető állapotba került a konyha, segítettem a húsokat előkészíteni, hogy Leah nyugodtan tudjon foglalkozni a sütikkel.*
- Mi lenne velem, nélküled... *sóhajtotta Leah, amikor hátulról átkaroltam és belecsókoltam a nyakába.*
- Tudom, hogy nélkülözhetetlen vagyok... *feleltem pimaszul, mire kaptam egy lisztes pofont.*
- Na megállj csak! * kiáltottam, majd megpördítettem Leaht, és szorosan magamhoz húztam.*
- Van valami ellenvetése korábbi kijelentésem ellen? *kérdeztem egyre közelebb hajolva hozzá.*
- Nincs. *lehelte, majd szenvedélyesen megcsókolt.*

Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Kert         Empty
TémanyitásTárgy: Kert    Kert         EmptyHétf. Nov. 01, 2010 5:01 pm

itt tud majd a kis Leulka szaladgálni ^-^
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Ajánlott tartalom





Kert         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kert    Kert         Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kert
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kert
» Kert
» Kert
» Kert
» Kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: La Pushi házak :: Leah és Paul háza-
Ugrás: