A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Ez itt a reklám helye!

Go down 
+9
Lisa Masen
Dorothy Shielhout
Bella Swan
Audrina Stone
Liza Karorr
Katelyn Rose Dale
Alexis Lance
Roxanne De'Noir
Rosalie Hale
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Dorothy Shielhout

Dorothy Shielhout


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Nov. 02.

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 9:07 pm

Roxanne De'Noir írta:
Ez itt a reklám helye! - Page 2 Anime%20friends
Gondolom Te is láttál már a tévében nimét. Tudod. Azok a tüskefejú, arcok akik lehet, hogy éppen villogó képkockákon kűzdenek egymással vagy éppen azok az óriásszemű, tükéletes frizurájú lányok akik az örök nyár birodalmában élnk. Nem öregszenek. Nem nőnek fel. Csak élnek és boldogok. Ne mond, hogy nem érezted még soha úgy, jhogy most tök jól illene az életedbe egy kis háttérzene mint a filmekben. Vagy éppen amikor meglátod a nagy Őt akkor azért tök jók lennének a villogó fények meg a gitárszóló. Az animékben semmi sem lehetetlen. Gyere Te is és bulizz A parton egy anime hős bőrébe bújva. Szerintem NEKED is tetszeni fog.

Azta! ^^ Már régóta szerettem volna egy ilyen oldalt keresni. Hisz japánpalánta és anime fan létemre még nem nagyon találtam.^^
Vissza az elejére Go down
Roxanne De'Noir

Roxanne De'Noir


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2010. Nov. 02.

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptySzer. Dec. 29, 2010 11:11 am

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Anime%20friends
Gondolom Te is láttál már a tévében nimét. Tudod. Azok a tüskefejú, arcok akik lehet, hogy éppen villogó képkockákon kűzdenek egymással vagy éppen azok az óriásszemű, tükéletes frizurájú lányok akik az örök nyár birodalmában élnk. Nem öregszenek. Nem nőnek fel. Csak élnek és boldogok. Ne mond, hogy nem érezted még soha úgy, jhogy most tök jól illene az életedbe egy kis háttérzene mint a filmekben. Vagy éppen amikor meglátod a nagy Őt akkor azért tök jók lennének a villogó fények meg a gitárszóló. Az animékben semmi sem lehetetlen. Gyere Te is és bulizz A parton egy anime hős bőrébe bújva. Szerintem NEKED is tetszeni fog.
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 16, 2010 7:40 pm

Én kitettem... ide: http://www.hotdog.hu/magazin/magazin.hot?m_id=34120 De akk bocs, de akkor sem kellene ITT alkonyatos szerepjátékot reklámozni... Smile

Wee Mckinney írta:
Tévedsz Bella; ezt még én készítettem Rachel Black-ként és mivel senki sem volt hajlandó kitenni, vagy épp használni, ezért "átvettem" és felhasználtam én magam. Szóval nem értem, miért is kell ennyire fel húzni magadat. -.-
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Roxanne De'Noir

Roxanne De'Noir


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2010. Nov. 02.

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptySzer. Dec. 15, 2010 8:16 pm

Ez itt a reklám helye! - Page 2 862587483b034b882fdf
"Moon is up
The sun is down
You can't have it both ways round
Ooh babe, won't you listen to me
We are worlds apart, you see
Where are you now
Crying out loud
Where did you go
When I needed you"


Minden banda egy garázsból indul, ahogyan a miénk is. Egy banda első száma általában egy álmatlan éjszakán születik meg, ahogyan a miénk is. Az első fellépés mindenkinél izgalmakkal teli még akkor is ha alig hallgat titeket 15 ember, ahogyan minket. De mindez szükséges ahhoz, hogy végigjárd az utadat és rátalálj a rock 'n' roll világára, ahogyan mi. Pár éve, két idióta tizenéves fejéből kipattant, hogy Ők sztárok lesznek... és akár mi fog történni. Megcsinálják a maguk utját. Nézz ránk. Mi is egy garázsból indultunk. És most? Hát igen. Nincs okunk panaszra annak ellenére, hogy még mi is tizen-huszon évesek vagyunk és sztárok... Tudni akarod mi a bandánk neve?
The Rolling Stones
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptyVas. Dec. 05, 2010 8:46 pm

Tévedsz Bella; ezt még én készítettem Rachel Black-ként és mivel senki sem volt hajlandó kitenni, vagy épp használni, ezért "átvettem" és felhasználtam én magam. Szóval nem értem, miért is kell ennyire fel húzni magadat. -.-
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptySzomb. Dec. 04, 2010 10:05 pm

Ha valakinek nem lenne tiszta, akkor leírom, hogy Alkonyatos szerepjátékok reklámozását nem kérünk! Köszönjük!
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptySzomb. Dec. 04, 2010 10:04 pm

Már bocsánat de te teljesen meg vagy húzatva? Az még hagyján, hogy Alkonyatos szerepjátékot reklámozol, de az, hogy ENNEK A FÓRUMNAK A REKLÁMKÉPÉT ÉS SZÖVEGÉT VESZED EL, AZ MÁR VALAMI BORZASZTÓ! Ez a pofátlanság határa komolyan mondom! -.-"

Wee Mckinney írta:
Ez itt a reklám helye! - Page 2 52npxi
WHERE ALL NIGHTMARES TURN TRUE
Ez itt a reklám helye! - Page 2 Ycwhs
Forks, egy Isten háta mögötti kis város az Egyesült Államokban, ahol mindig
esik az esõ. Itt általában sosem történik semmi. Vagy rosszul látjuk?
Cullenék érkezése mindent megváltoztatott, fõleg a La Push-i Quileute
indián törzs életét zaklatták fel. Ám õk sem azok, akiknek tûnnek.
Forks egy misztikus világgá változik.

Egyre több vámpír kezd beszivárogni Forksba is, és a La Push-i
védelmezõ ordasoknak sokukkal meggyûlik a bajuk. De már nem csak
a vámpírok jelentenek veszélyt az emberekre nézve...


- A történetünk szálát innentõl kezdve nem befolyásolja a többi
megjelent könyv, a TI kezetekben van az irányítás -


"Ne állj ellen, az alkonyat úgyis leszáll."

A játék az Eclipse után játszódik.
Az utána lévõ események nem befolyásolják a történéseket.
Innentõl minden csak a ti fantáziátokon múlik.

REGISZTRÁLJ most, és légy te is részese a kalandoknak.

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Ycwhs
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Vendég
Vendég




Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptySzomb. Dec. 04, 2010 2:05 pm

Ez itt a reklám helye! - Page 2 52npxi
WHERE ALL NIGHTMARES TURN TRUE
Ez itt a reklám helye! - Page 2 Ycwhs
Forks, egy Isten háta mögötti kis város az Egyesült Államokban, ahol mindig
esik az esõ. Itt általában sosem történik semmi. Vagy rosszul látjuk?
Cullenék érkezése mindent megváltoztatott, fõleg a La Push-i Quileute
indián törzs életét zaklatták fel. Ám õk sem azok, akiknek tûnnek.
Forks egy misztikus világgá változik.

Egyre több vámpír kezd beszivárogni Forksba is, és a La Push-i
védelmezõ ordasoknak sokukkal meggyûlik a bajuk. De már nem csak
a vámpírok jelentenek veszélyt az emberekre nézve...


- A történetünk szálát innentõl kezdve nem befolyásolja a többi
megjelent könyv, a TI kezetekben van az irányítás -


"Ne állj ellen, az alkonyat úgyis leszáll."

A játék az Eclipse után játszódik.
Az utána lévõ események nem befolyásolják a történéseket.
Innentõl minden csak a ti fantáziátokon múlik.

REGISZTRÁLJ most, és légy te is részese a kalandoknak.

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Ycwhs
Vissza az elejére Go down
Audrina Stone

Audrina Stone


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Dec. 01.

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 8:54 pm

Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptyVas. Nov. 21, 2010 9:00 pm

http://varzslokepzo.forumx.hu/

Alkonyat szerepjáték Very Happy
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptyVas. Nov. 21, 2010 12:00 am

Még nagyon új:

www.http://varzslokepzo.forumx.hu/

Harry Potter szerepjáték Wink
Vissza az elejére Go down
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 5:31 pm

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Katherine-and-elena-the-vampire-diaries-tv-show-10286382-100-100 Ez itt a reklám helye! - Page 2 Hellgood013 Ez itt a reklám helye! - Page 2 Katherine-and-elena-the-vampire-diaries-tv-show-10286382-100-100

http://thevampirediariesrpg.forumotion.com

Vámpírnaplós fórum, ami a 2. évad 6. részétől folytatódik!
Vissza az elejére Go down
Alexis Lance

Alexis Lance


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Nov. 05.

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptyKedd Nov. 16, 2010 8:20 pm

Ez itt a reklám helye! - Page 2 23u2yxw
CHILDREN OF THE NIGHT

A világ, mely olyan, mint a miénk, csak sötétebb. Minden fontos esemény, amiről tudunk, a történelem minden híres embere megtalálható itt. Szövevényes és körmönfont erők irányították a hosszú évszázadok alatt és irányítják még ma is minden élő és holt végzetét. A vámpírok (a Vértestvérek), farkasemberek (a Garouk), varázslók és a faek (az alakváltók) mind mind e világ lakói. A bűn uralja az utcákat, a bűn ural mindent és mindenkit. A vállalatok az uralkodók, s ők a környezetet is csak egy céljaik érdekében felhasználható erőforrásnak tekintik, s ezen senki sem képes változtatni.

Vissza az elejére Go down
Roxanne De'Noir

Roxanne De'Noir


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2010. Nov. 02.

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptyVas. Nov. 14, 2010 10:24 am

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Dead_Soul_City_by_StarryMoon_Dragon
Nightmare Life
Azt sem tudod Hol élsz...
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
2051:
Emlékeztek még azokra az időkre amikor veszélybe került a Föld? 2031 őszén a Föld pusztulásra ítéltetett. Alig sikerült feldolgoznia az embereknek a 2012-es világvégét-ami szerencséjükre nem lett teljes de félig megvalósult. 2031-ben kirobbant a 3. Világháború ezzel felőrölve a maradék esélyt a javulásra. 5 évig háborúztak az emberek szerte a Világban. Senki sem győzhetett. A kicsi országok felörlődtek a háborúban örökre megtörve. A nagyobbak ugyanerre a sorsra jutottak. A sok bomba és vegyifegyver megtette a hatását. A fele emberiség halott lett a vizek nagy része mérgezett.
A vegyifegyverektől megindult az emberekben a mutálódás. Van aki ezt a folyamatot túl élte de a nagy részük az embereknek nem.
Több domináns faj alakult ki Ennek köszönhetően.
Többek között predátorok, hajlítók, suttogók járkálnak az utcákon egymást és embereket ölve de nem ők az egyedüli fajok.

Csatlakozz Te is! Wink
http://shiver.forumx.hu/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 12:04 am

www.gleesztarok.forumx.hu -ez egy barátnőme
www.vamprok.forumx.hu -ez egy ismerősé!
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 5:20 pm

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez itt a reklám helye!   Ez itt a reklám helye! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ez itt a reklám helye!
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Közösségi témakörök :: Reklám-
Ugrás: