A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Fürdőszoba

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Robert Crage

Robert Crage


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2010. Nov. 02.

Fürdőszoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba       EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:51 pm

-Neked mi nem áll jól?
*Kérdeztem felvont szemöldökkel.*
-Igaz azért e mondat hallatán nehogy egekbe szálljon az egód.
*Tettem hozzá majd amikor én is magamra kaptam egy egyszerű pólót és egy melegítő nadrágot elindultam ki a fürdőszobából. Persze Melanie kezét egy percre se engedtem el. Mindig magam mellett akarom tudni.*
Vissza az elejére Go down
Melanie Rose

Melanie Rose


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Nov. 01.

Fürdőszoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba       EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:49 pm

- Nem baj. Szeretem a lezser ruhákat. És szerintem jól áll. *mondtam és megfordultam előtte, mintha csak egy estélyi ruhában lennék. Nevetni kezdtem, majd amikor Robert magához ölelt, hozzásimultam a mellkasához.*
- Nem akarok hazamenni. *motyogtam, mikor eszembe jutott, hogy a nagyszüleim már biztos várnak otthon és még leckém is van.*
"Hülye suli..."*gondoltam magamban.*
"Sebaj. Majd felhívom őket, hogy majd este megyek csak haza. Ha elmesélem nekik mi történt, biztos megértik."*gondolkoztam magamban, mi legyen, miközben végig egymás karjaiban voltunk.*
Vissza az elejére Go down
Robert Crage

Robert Crage


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2010. Nov. 02.

Fürdőszoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba       EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:49 pm

*A tánc végeztével mind a ketten kiálltunk a zuhany alól, majd adtam egy törölközőt neki is én a derekam köré csavartam.*
-Igen valószínűleg megtalálta a zsák a foltját.
*Mondtam neki mosolyogva majd mondta, hogy nincs egyetlen egy ruhája sem. Gondoltam majd adok én neki egy inget, odamentem a fürdőszobai szekrényhez és kivettem egy inget. Szépen ráadtam és még kacéran el is mosolyodtam.*
-Tény és való, hogy nem a te méreted de legalább nem meztelenül leszel. Igaz az se baj.
*Mondtam neki a végén még egy kicsit incselkedtem is vele. Majd átöleltem.*
Vissza az elejére Go down
Melanie Rose

Melanie Rose


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Nov. 01.

Fürdőszoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba       EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:48 pm

- Ezt eddig is tudtam. *mondtam nevetve. Robert dúdolni kezdett valamit, aminek annyira ismerős volt a dallama. A lábam azonnal ráállt a ritmusra, de nem gondoltam volna, hogy végül táncolni fogunk. Robert magához húzott és így meztelenül vizesen lassúzni kezdtünk a fürdőszobában. Mondhatom viccesen nézhettünk ki. Amikor utoljára hátrahajtott elnevettem magam, majd elengedtem és pukedliztem illedelmesen. Mindkettőnkből kitört a nevetés.*
- Megtalálta a zsák a foltját?! *kérdeztem mosolyogva. Robert magához húzott és megcsókolt.*
"Igen, teljes mértékben." *gondoltam magamban, majd elhúzódtam és egy törölközőt csavartam magam köré.*
- Basszus... semmi ruhám nincs itt. Csak az amiben bulizni voltam...*jutott hirtelen eszembe, hogy előző este milyen körülmények között érkeztem ide.*
Vissza az elejére Go down
Robert Crage

Robert Crage


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2010. Nov. 02.

Fürdőszoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba       EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:47 pm

-Belőled sosem elég.
*Mondtam neki, " ettől biztos emelkedik az egója " de hát neki lehet is mire felvágni, hiszen nagyon szép nő. Közben még dúdolni is elkezdtem valamit. Ekkor megfogtam a jobb kezét az égnek emeltem a másik kezemmel meg a derekánál fogtam meg. Mintha csak keringőzni akarnék vele. Ide oda dülöngéltünk amin persze folyamatosan mosolyogtam. Néha még egy forgás is belefért vagy egy hajlítás. Egyfolytában röhögtünk egymás hülyeségén.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Fürdőszoba       Empty
TémanyitásTárgy: Fürdőszoba    Fürdőszoba       EmptyHétf. Nov. 01, 2010 6:12 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Fürdőszoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba       Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fürdőszoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: La Pushi házak :: Crage ház-
Ugrás: