A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Nappali

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nappali           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali           EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:26 pm

*Pillanatok alatt átöltözött és lejött hozzám. Megkérdezte megyek-e diszkóba. Hülyén néztem rá.*
- Remélem tisztába vagy vele hogy több mint 200 éves vagyok és még soha nem voltam diszkóba. Hírből tudom csak mi az. táncolni se tudok, és hülyén nézek ki. de ha kell, elmegyek. Egyszer mindent ki kell próbálni. - * ha még volturi vagy akkor is. tettem hozzá magamban. felkeltem a kanapéról, és lenéztem a ruhámra. hozzáteszem még midnig egy melltartóban voltam csak, a blúzom ott maradt a parton.* -na jó, de nem így fogok menni. * nevettem, majd megütögettem a hullafehér márvány hasamat a tenyeremmel. A hajam az ujjaimmal kicsit megfésültem, majd ismét lenéztem magamra, enyhén gázos volt a megjelenésem. Ennél még a fekete köpeny is jobban nézett ki. Kár hogy nem abban jöttem, legalább valami tekintélyt-parancsoló külsőm lett volna, talán a farkasok is jobban meghúzták volna magukat. na mindegy. Csendben morgológtam, majd leültem ismét a kanapéra. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali           EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:26 pm

*Majdnem leharapta a kezem, de még időben elrántottam. Tudtam, hogy ez lesz. Ekkor megjelent Miranda. Beszólt a farkasnak, a következő pillanatban meg már a házunk előtt voltunk. Ő talpra esett, én meg seggre.*
-Basszus, jó, hogy nem a fejemre. *mondtam miközben felszenvedtem magam a földről és leporoltam a ruháimat. Anyuék tuti szépeket fognak szólni, ha meglátnak. Főleg mert 2 hete nem voltam már otthon. Szerencsére nem voltak otthon. Mira leült egy fotelba a kanapén, én meg felrohantam a fürdőbe. Botrányosan néztem ki, komolyan... Főleg, miután futás közben elakadt a lábam és leharaptam a lépcsőt. Fasza. Lenyaltam a számról a vért, és varázsoltam magamnak valami elfogadható külsőt. Megfésülködtem, szedtem le ruhát a fregoliról és felöltöztem. A hajamat jobb oldalra összefogtam, és jó vastagon kihúztam a szemem feketével, meg tettem fel egy kis lapozót, miután letöröltem az arcom nedves törlőkendővel. Visszarohantam a nappaliba -megint majdnem elburultam a lépcsőn-, és Mirára néztem.*
-Eljössz velem a port angeles-i discoba? Nem akarok egyedül menni.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Nappali           Empty
TémanyitásTárgy: Nappali    Nappali           EmptyHétf. Nov. 01, 2010 6:30 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Nappali           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali           Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Forksi házak :: Moore ház-
Ugrás: