A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Konyha-Étkező

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Konyha-Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha-Étkező   Konyha-Étkező EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:34 pm

*Átmentem a konyhába, és kerestem valamit. Végül, mint mindig egy szendvicset készítettem magam, amit gyorsan el is tüntettem, majd visszamentem a még mindig a kanapén ülő Roberthez.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha-Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha-Étkező   Konyha-Étkező EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:34 pm

-Reggelt... *Mondtam köszönés gyaránt anyának, mire elém rakta a pohár kólámat,ammi most életmentõ volt*
-Köszönöm... *Mondtam még félálomban*
-Nincsmit. *Mondta mosolyogva, mire apa is lejött.*
-Mentünk, és szeretünk. *Mondta apa és kimentek, én pedig még ott ültem némán és vártam valamir. Pontosan nem tudta mire csak vártam. Úgy 10 percig vártam, aztán visszamentem a szobámba összeszedni magam.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha-Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha-Étkező   Konyha-Étkező EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:34 pm

Berohantam és kivettem a hûtõbõl tojást, mivel rántottát fogok csinálni. Most öt tojásból csináltam, amit pár perc alatt meg is ettem, és akkor bejött anya.
-Szia drágám... *Köszönt és megpuszilta a fejem búbját.*
-Szia anya. *Köszöntem én is.*
-Kit látott apád hajnalban? *kérdezte mosolyogva*
-Seth-et. *Válaszoltam*
-Apád azt mondta helyesebb nála, bár õ mindenkire azt mondja... *Mondta és mindketten felnevettünk*
-Pedig nem, és képzeld, Õ is farkas és bevésõdtem bele. *Mondtam mosolyogva*
-Na jó, én most mentem apádhoz. Jó éjt. *Mondta és felment apához én pedig a fürdõbe*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Konyha-Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Konyha-Étkező   Konyha-Étkező EmptyHétf. Nov. 01, 2010 6:43 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Konyha-Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha-Étkező   Konyha-Étkező Empty

Vissza az elejére Go down
 
Konyha-Étkező
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Konyha-étkező
» Konyha-étkező
» Konyha - Étkező
» Konyha-étkező
» Konyha-Étkező

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: La Pushi házak :: Smith ház-
Ugrás: