A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Nappali

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:19 pm

-Nem mondom, hogy nem zavar, de elviselem. *Mondtam majd kimenteünk*
Vissza az elejére Go down
Flora Anderson

Flora Anderson


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. Nov. 02.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:19 pm

Tom visszajött, és megpuszilta a homlokom. Felálltam, és szembefordultam vele.
-Menjünk. De ugye téged nem zavar a cigifüst? - kérdezem tőle. Jobb előbb megkérdezni, volt ár olyan pasival is dolgom aki egyáltalán nem bírta, így meg se csókolt, meg semmi... Fura volt...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:18 pm

*Gyorsan felszaladtam a szobámba és felvettem a farmeromat. Lemente és a nappalimban a kanapén ülve találtam meg Floo-t. Odamentem hozzá és megpusziltam a homlokát.*
-Akkor megyünk? *Kérdeztem.*
Vissza az elejére Go down
Flora Anderson

Flora Anderson


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. Nov. 02.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:17 pm

*Ő felment a szobába felvenni egy nadrágot, én addig megittam a maradék csokilikőrömet és bementem a nappaliba, ahol leültem a kanapéra. Puha volt, szememmel közben a nappalit pásztáztam, amit eddig nem nagyon tudtam megfigyelni, mert mással voltam elfoglalva. A kanapén ülve vártam, hogy jöjjön Tom.*
Vissza az elejére Go down
Flora Anderson

Flora Anderson


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. Nov. 02.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:17 pm

Fejemet vállára hajtottam, de nem sokáig, mert közelebb húzott magához, majd beleültetett az ölébe, így már saját magam tartottam a fejemet, mert kényelmetlen volt.
Mosolyogtam célzásán, majd visszacsókoltam szenvedélyesen, és vártam, hogy ő tegye meg az első lépést. De nem vártam sokáig.
-Megmutatod, hogy merre van a szobád? - kérdezem mosolyogva, majd újra megcsókolom.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Nappali    Nappali         EmptyHétf. Nov. 01, 2010 6:48 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: La Pushi házak :: Johnson ház-
Ugrás: