A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 David szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
David Leroy

David Leroy


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Csokoládé?

David szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: David szobája   David szobája EmptyPént. Nov. 05, 2010 1:58 pm

*Felöltöztem és lementem az ajtóhoz és elindultam a könyvtárba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




David szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: David szobája   David szobája EmptyPént. Nov. 05, 2010 1:57 pm

*Felküzdöttem magam a szobájába. Egyszer sikeresen pofára is estem, mert a fürdő ajtaja nyitva volt, és annyira rohantam, hogy elakadt a lábamban. Sikerült halkan földet érnem. Bejöttem a szobájába. Vicces, mert itt több szekrény is van. Benéztem mindegyik nagyszekrénybe, és valahol számítottam egy guminőre[XDDDD], de nem volt. Viszont a gitárt megtaláltam. Leültem az ágy szélére, és végre zenét is tudtam szolgáltatni az előbb rögtönzött dalomhoz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




David szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: David szobája   David szobája EmptyPént. Nov. 05, 2010 1:57 pm

*Délelőtt 10kor végre méltóztattam felébredni. Csodálkoztam, hogy nem a konyhában voltam. Ha jól emlékszem, ott aludtam el. De ahogy elnézem, David sincs már itt. Valószínűleg Ő hozott vissza. Felültem az ágyban és beletúrtam a hajamba. Megdörzsöltem a szemem, mintha akkor kimenne belőle az álmosság. Megráztam a fejem, de csak annyit értem el vele, hogy amikor felálltam, megszédültem és a földre kellett térdelnem egy percig. Utálom, ha ez történik. Mikor sikeresen felálltam, kikecmeregtem a szobából és megkerestem a nappalit.*
Vissza az elejére Go down
David Leroy

David Leroy


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Csokoládé?

David szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: David szobája   David szobája EmptyPént. Nov. 05, 2010 1:56 pm

*Befektettem az ágyba és félig betakartam majd lementem a nappaliba.*
Vissza az elejére Go down
David Leroy

David Leroy


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Csokoládé?

David szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: David szobája   David szobája EmptyPént. Nov. 05, 2010 1:56 pm

*Reggel eléggé megijedtem amikor felébredtem 7:30 körül.A lány sehol sem volt.Kimásztam az ágyből és lementem a konyhába.*
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

David szobája Empty
TémanyitásTárgy: David szobája   David szobája EmptyKedd Nov. 02, 2010 3:08 pm

...
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Ajánlott tartalom





David szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: David szobája   David szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 
David szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kim szobája
» Ana szobája
» Marina szobája
» Katelyn szobája
» Charlie szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Port Angelesi házak :: Leroy ház-
Ugrás: