A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kikötő

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Kikötő                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő    Kikötő                EmptySzer. Jún. 22, 2011 12:19 pm

>Ivey

    *Futás közben megálltam a kikötőnél. Igazából nem tudtam miért, csak egy kis pihenésként. Persze arra a vámpíroknak nincs szüksége, de én még annyira ember voltam ilyen szempontból. Alkonyodott, így szerencsére nem kellett elrejtőznöm. Csak lassan sétáltam és a part felé néztem zsebre tett kézzel. Éreztem egy ember illatát. Nem foglalkoztam vele, de tudtam hogy meg fogom ölni. Cselesen akarom megszerezni. Olyan unalmas az amikor odamegyek, eltöröm a nyakát és kész. Jó dolog szórakozni velük, a képességem pedig még segít is ember, bár amikor rám jön az 'ötperc' akkor totál le tudom őket égetni. Meg amúgy is.Éreztem hogy az ember közeledik. Szembe jött velem. Vártam hogy kiérjen az utamból, majd elkapjam a kezét, de nem ez jött. A szó szoros értelmében nekem ütközött. Elkaptam a kislányt, majd megszorítottam a karját. Tinédzser korú volt, elég fiatal. Olyat még úgysem kóstoltam, ideje kipróbálni. Szerencsére nem volt senki a közelben, így nem kellett elrejtőznöm. Másik kezemmel befogtam a száját, majd beleharaptam a kezébe. Az íze nem volt különösen másabb az eddigieknél, csak édesebb volt. Miután elveszítette eszméletét, abbahagytam az ivás. Éreztem még a szívverését, nem öltem még nem. Ledobtam a földre és odahúztam a móló végéhez. Leültem mellé és lelógattam a lábam. Hallgattam a lélegzését és a vizet figyeltem. Egyszer csak halk léptekre lettem figyelmes. Nem ember volt. Sokkal halkabb. Egy vámpír. Lassan hátrafordítottam a fejem és a lányra néztem.*
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Kikötő                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő    Kikötő                EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:01 pm

*Észrevétlenül csúsztam bele a vízbe, majd lemerültem a víz alá, és vámpírgyorsasággal kezdtem úszni Olaszország felé.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Kikötő                Empty
TémanyitásTárgy: Kikötő    Kikötő                EmptyHétf. Nov. 01, 2010 3:46 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Kikötő                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő    Kikötő                Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kikötő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kikötő
» Róma közelében lévő kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Seattle-
Ugrás: