A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Alexis szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alexis Lance

Alexis Lance


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Nov. 05.

Alexis szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis szobája   Alexis szobája EmptyHétf. Nov. 08, 2010 6:42 pm

A hatalmas fehér takaróval leborított kisebb-nagyobb színes párnákkal szegélyezett franciaágyon henteregtem egy könyvvel a kezemben. Az égadta világon semmi dolgom nem volt, hisz ezt az érdekesnek induló, ám felettébb unalmasan végződő irományt már vagy kétszer végigfutottam az éjszaka során. Más egyéb elfoglaltság is szóba jöhettek volna, mint például az ismétlődő szappanoperák "nézése" a tévében, de most valahogy semmihez nem volt kedvem. Az égbolt is kezdett kivilágosodni - már amennyire átlátszott az egyszerű halandók számára -, így minden hiába való lenne, hisz az iskola is lassan kezdetét veszi. Hát, talán rossz ötletnek bizonyult azon a felettébb hideg decemberi napon beiratkoznom, amikor megérkeztem erre a kopár, szürke helyre, de végül is ilyen az élet. Mégsem csinálhatom egész végig ugyanazt a néhány pár dolgot, mely a számomra oly megszokott.

Alig két másodperc alatt a szobámba beépített gardróbhoz futottam a megszokott vámpírtempómban, majd elővettem egy csőszárú kopott farmert, egy alakomhoz simuló szürke pólót, illetve a hozzá tartozó cipőket. Ilyen szempontból imádom a vámpírlétet, hisz azon felül, hogy tökélesedett az alakom, még a hideg sem árthat nekem, ami később vagy vesebetegségekben, vagy valamiféle komolyabb influenzában nyilvánulna meg… hamar magamra kaptam őket, majd lesiettem a nappaliba, ahol már a bőrdzsekim és a táskám vártak rám; majd a garázsba sietvén beszálltam a Toyota Camrymba s egyenesen a Forks-i középiskola felé vezettem.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Alexis szobája Empty
TémanyitásTárgy: Alexis szobája   Alexis szobája EmptyPént. Nov. 05, 2010 11:49 am

...
Vissza az elejére Go down
 
Alexis szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Port Angelesi házak :: Lance ház-
Ugrás: