A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Mozi

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Mozi             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi    Mozi             EmptySzer. Nov. 24, 2010 8:14 pm

- Hát képzeld van. *Mosolyogtam rá* Ha meg tudod állni, hogy nem ölöd meg az áldozatod, hogy pont annyi vért hagysz még szegény testében, amivel segítséget tud hívni, akkor nyugodtan vadászhatnál. De mivel erre a legtöbb magunkfajta képtelen, ezért csak a vegaságot tudom neked ajánlani. *Kacsintottam rá* Valaki. Engem is egy valaki változtatott át. Névtelen, kegyetlen, szadista! *Soroltam fel a valakire jellemző tulajdonságokat.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Mozi             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi    Mozi             EmptySzer. Nov. 24, 2010 7:28 pm

- Ha nem akartam volna megölni... *Ismételtem kissé gúnyosan.*
- Kegyednek talán van valami olyan módszere amivel úgy lehet enni, hogy nem hal meg az áldozat? *Incselkedtem vele.*
- 1972-ben változtatott át valaki. *Válaszoltam kissé keményebb hangon mivel ezzel kissé kellemetlen emlékeket kellett felidéznem.*
"Azóta nem láttam Johnt, az öcsémet aki akkor éjszaka velem volt... sőt senkit a családból. Féltem a közelükbe menni mert nem voltam benne biztos, hogy ellen tudok állni a kísértésnek nekik pedig nem akartam ártani."
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Mozi             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi    Mozi             EmptySzer. Nov. 24, 2010 6:29 pm

- Hát nem szúrtam volna el, ha nem akartad volna megölni. *Mosolyogtam rá ártatlanul* Amúgy megkérdezhetem, hogy mikor lettél az, ami? *Tettem fel a kérdést.* "Kíváncsi vagyok, hogy mikor alakult át."
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Mozi             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi    Mozi             EmptySzer. Nov. 24, 2010 5:08 pm

- Tetszik. *Válaszolta Michelle mire rámosolyogtam.*
"Nem mintha nem érezném, hogy nincs ellenére a közelségem de tisztább, ha ki is mondja."
- Azért olyan őrült gyilkos én se vagyok, hogy elkezdjek öldökölni a moziban. És ha nem szúrtad volna el a vacsim még könnyebben viselném el őket. *Mondtam incselkedve miközben a hüvelykujjammal megcirógattam a kezét.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Mozi             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi    Mozi             EmptySzer. Nov. 24, 2010 12:41 am

*Egész jó, sőt remek film volt, csak néha-néha azért Calebre néztem*
- Tetszik. *Motyogtam. Megfogta a kezem. Jól esett az érintés, amin meglepődtem én is.* 'Vajon, bírja?" Hogy bírod a bezártságot az emberekkel? *Kérdeztem nagyon halkan*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Mozi             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi    Mozi             EmptySzer. Nov. 24, 2010 12:20 am

- Michelle, Mitchie... *Motyogtam halkan.*
"Még a neve is szép." *Gondoltam amivel magam is megleptem.*
- Burok? Oké. *Mondtam miközben a film plakátját tanulmányoztam. Egész jónak tűnt. Beálltunk a sorba és vettem két jegyet majd beültünk a hatos terembe. Nem sokan voltak benn. Leültünk Michelle-lel és hamarosan le is kapcsolták a fényeket. Az első tíz percben teljesen lekötött a film. Azután óvatosan helyezkedni kezdtem, hogy a vállam hozzáérjen Michelle vállához. Figyeltem az érzelmeit: kíváncsiság, izgalom, vágyakozás... Újra elmosolyodtam.*
- Hogy tetszik? *Kérdeztem miközben óvatosan megfogtam a kezét így a kérdésem kétféleképp is lehetett értelmezni.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Mozi             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi    Mozi             EmptySzer. Nov. 24, 2010 12:00 am

- Én pedig Michelle Forbs vagyok. Michie. (Micsi) *Mondtam útközben. Gondolkodni kezdtem, de régen néztem meg, hogy mi megy épp moziba. Kis gondolkodás után megszólaltam*
- Mit szólnál például a - a - a - Burok című filmhez? *ugrott be egy cím*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Mozi             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi    Mozi             EmptyKedd Nov. 23, 2010 11:52 pm

*A lány rövid ideig gondolkodott majd rábólintott. Nem bátortalanított el ez a kis tétovázása mivel bíztam a képességemben és az emberismeretem is elég jó volt.*
- Egyébként Caleb vagyok, Caleb Gray. *Mutatkoztam be miközben elindultunk.*
- Na, valami ötlet? Mit szeretnél megnézni? *Kérdeztem miközben a közeli mozihoz értünk és nézegetni kezdtük miből lehet választani.*
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Mozi             Empty
TémanyitásTárgy: Mozi    Mozi             EmptyKedd Nov. 23, 2010 11:45 pm

...
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Ajánlott tartalom





Mozi             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi    Mozi             Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mozi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mozi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Seattle-
Ugrás: