A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Nappali

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptySzomb. Dec. 11, 2010 11:40 pm

*Elmosolyodtam, hogy rögtön beugrott neki, hogy kétértelmű volt a mondata.* Ha szeretnéd. *Vontam meg a vállam* De nem úgy értettem. *Vigyorogtam. Megpaskoltam mellettem a helyet, hogy üljön már le, és ne pattogjon, mint egy gumilabda.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptySzomb. Dec. 11, 2010 11:24 pm

- Nem számít. Jó fiú vagyok. *Mondtam, hogy magamat is tovább győzködjem.*
- Illik hozzám a rendetlenség? Remek. *Nevettem miközben becsuktam a fürdőszoba ajtaját.* Akkor tényleg nem pakolok többet.
- Itt van egy kosz! *Mutatott Michelle a pólómra.*
- Leveszem ha zavar. *Mondtam ki mielőtt belegondolhattam milyen félreérthető ez.*
- Bocs, nem úgy értettem. *Szabadkoztam azonnal.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptySzomb. Dec. 11, 2010 11:00 pm

- Tessék, miről beszélsz? *Értetlenkedtem, mikor megemlítette, hogy az önuralmával játszadozom. Kicsit lekonyult a szám, mikor arról beszélt, hogy továbbáll. Ezután egy puszit nyomott a homlokomra, hogy nyugodjak meg, mert ez nem így lesz. Elkezdett pár koszos ruhát felszedni.*
- Jaj, én nem így gondoltam. *Ültem feljebb* Csak megkérdeztem és amúgy is ez illik hozzád. Szóval hagyd! *Mondtam, de már kivitte a ruhákat.* "Vajon, ha jövök legközelebb is mi fog itt fogadni?" *Morfondírozni. Lehuppant megint mellém.* Itt van egy kosz! *Hülyültem, miközben a pólójára mutattam* Bocs. *Nevettem*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptySzomb. Dec. 11, 2010 10:48 pm

*Az ujjai a mellkasomon táncoltak. Hatalmasat hazudnék ha azt mondanám nem érdekelt. Hogy nem volt még nehezebb nem figyelni arra mit akarok mint észben tartani mi a helyes.*
- Öhm... Michelle... nem gondolod, hogy túlértékeled az önuralmam? *Kérdeztem óvatosan.*
- Egyébként meg, szemeket a képernyőre hölgyem. A szoba elég kupis de mivel többnyire továbbállok mielőtt zavarhatna nem is emlékszem mikor pakoltam egyáltalán nemhogy itt. *Válaszoltam és láttam, hogy Michelle kicsit elszontyolodik.*
- De most nem így lesz, ugyebár. *Mondtam és adtam egy gyors puszit a homlokára mielőtt felálltam volna. Felkaptam a szétdobált, koszos ruhákat a földről és a fürdőszobába hajítottam. Máris kicsit jobban nézett ki.*
- Kicsit jobb, nem? *Kérdeztem mikor visszaültem.*
"Most már nem olyan szörnyű a szoba kinézete." *Kicsit zavart, hogy megemlíti milyen rendetlen vagyok. Szégyelltem. Eldöntöttem, ha legközelebb jön csillogó-villogó renddel fogom várni.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptySzomb. Dec. 11, 2010 8:59 pm

*Ujjaimmal elkezdtem játszadozni a mellkasán míg ő a hajammal játszott. A film ment, de már elvesztettem a fonalat. Tévé helyett a házat pásztázta a szemem. A könyveit, a cédéit, a kupis szobát.*
- Mikor pakoltál utoljára? *Kérdeztem meg nevetve*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptySzomb. Dec. 11, 2010 4:56 pm

- Nem is túl sok. *Tiltakoztam nevetve. Michelle újra a tévé felé fordult de időnként rám-rám nézett. Nem értettem miért és miután hozzám bújt nem is érdekelt.*
"Nem könnyíti meg az biztos de mégis jobb így mint az előbb." *Gondoltam miközben a hajával kezdtem játszani. Teljesen elbűvöltek az aranyszínű tincsek. Már nem is figyeltem a filmre, úgyis kívülről tudtam. Teljesen boldog voltam Michelle-lel a karjaimban Angelina nélkül is.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptySzomb. Dec. 11, 2010 1:55 am

- Túl sok benne Angelina Jolie. *Nyújtottam ki rá a nyelvemet miközben pofát vágtam. A filmet kezdtem nézni tovább, de pár perc után Calebre tekintgettem. Látszott rajta, hogy őrlödik, és tudom is, hogy miért. Hozzábújtam és átöleltem a mellkasát.*

[Kiesett Szíj Melinda, szóval most ezt kaptad azért, mert örülök, nagyon!]
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptyPént. Dec. 10, 2010 10:10 pm

- Akkor mit is mondtál mi a következő? *Kérdezte Michelle. Rámosolyogtam és óvatosan meghúztam egy hajfürtjét majd visszaigazítottam a füle mögé. Éreztem egy elégedett hullámot felőle.*
"Tehát jól csináltam, hogy nem csináltam semmit." *Én is elégedett voltam magammal. Felálltam, megkerestem a Tomb Raider-t, betettem a lejátszóba és visszaültem Michelle mellé a kanapéra. Egy centivel se közelebb, mint az előbb. Borzasztó érzés volt, hogy ott ül tőlem egy karnyújtásnyira mégsem érhetek hozzá.*
"És mindez azért mert egyszer hülye voltam. Oltári nagy hülye, az igaz de mégis csak egyszer. És ezzel az egy alkalommal sikerült elbaltáznom a lehetőségeimet jó időre..."
- Na, hogy tetszik eddig? *Kérdeztem mikor már úgy fél órája néztük a filmet.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptyPént. Dec. 10, 2010 6:42 pm

Aha, az a kemény öt éve. Hmm... *Fintorogtam ami után nevetésben törtem ki.* Tudtad mi? *Bólogattam. Csók után lehunyva tartotta a szemét, miközben én az arcát pásztáztam, hogy mi lesz a követlező lépése. Elhúztam a fejem az övétől, mikor kinyitotta a szemét és megszólalt:*
- Nem hát. Az enyém sokkal szebb. Így gondoltad, ugye? *Kérdezte vigyorogva.*
- Igen. Persze. *Feleltem én is vigyorogva és újra a tévé képernyőjére koncentráltam. A film a végéhez közeledett. Minden megoldódni látsztott. Véget ért, jöttem a szereplők nevei.* Akkor mit is mondtál mi a következő? *Húztam fel a szemöldököm*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptyPént. Dec. 10, 2010 5:22 pm

"Helyes. Végre valaki aki nincs elájulva a pasitól."
- Még szerencse, hogy idősebb vagyok tőled öt évvel. *Mondtam vigyorogva.*
- Tudtam, hogy nem tudnál elfelejteni egy olyan arcot ami annyira hasonlít az enyémre lehetetl... *Nagyzoltam miközben meglepetésemre közelebb jött és megcsókolt. Meglepett vele mert nem gondoltam, hogy pont most fog ez megtörténni.*
"Olyan kiszámíthatatlan ez a lány." *Addig gondolkoztam ezen, hogy már késő lett volna bármit tenni és talán jobb is volt így. Éreztem, hogy vár valamire de szerintem csak kíváncsi volt, hogy viselkednék.*
"Ne hidd, hogy olyan hülye vagyok, hogy megint eljátszom amit a múltkor. Ha akarsz valamit annak nagyon nagyon egyértelműnek kell lennie mert különben nem teszek majd semmit... legalábbis nagyon igyekszem majd ilyen nyugodt maradni." *Végül zavartan köhintettem egyet és szerencsére gyorsan visszataláltam magamhoz.*
- Nem hát. Az enyém sokkal szebb. Így gondoltad, ugye? *Kérdeztem vigyorogva.*


(DVD... ez jóóó xD)
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptyPént. Dec. 10, 2010 2:00 am

[Ezt a minap olvastam facebookon, valami lájkos oldalon: DVD azzal egyenlő, hogy: Dejó Végre Dugunk X DDD Ez most nem célzás akart lenni, mivel Micsie még... érted Very Happy]

- Brad Pitt lejárt lemez. *Vontam meg a vállam.* Sosem jött be... Mondhatni, idősebb vagyok nála.. Nem bukok a nálamnál fiatalabb egyedekre. *Vigyorogtam*
- Ó, tényleg? *Húztam az agyát* Nem is figyeltem, meg nem is rémlik. *Kacagtam* "Igen, igen, tudom ki, valami Adam Brody vagy kicsoda, aki a filmben játszik.." *Felé fordultam* De... de rémlik valami... Viszont... *Húztam össze a szemöldököm és közelebb préseltem magam hozzá. Rátettem az ujjamat a szájára* az ajkatok nem hasonlít. *Adtam rá egy csókot* "Lássuk, tudod-e magad tartani az ígéretedhez!"


Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 11:44 pm

- Na és? Nem mondod, hogy nem vagyok jobb, mint Brad Pitt?! *Kérdeztem vigyorogva.*
- Nem láttad? *Kérdeztem meglepetten.* Akkor megvan mit nézünk ez után.
- A Mr és Mrs Smith is jó. De tudom, hogy te csak azért szereted mert van benne egy színész aki nagyon hasonlít rám. *Mondtam vigyorogva és megcsiklandoztam. Muszáj volt hozzáérnem. Egyből megéreztem, hogy jól érzi magát és ezúttal nem fél. Nagyon megörültem ennek. És megint kacagott. Nem tudtam betelni ezzel a hanggal.*
"Már csak vissza kéne hozni azt a Michelle-t aki elkapta a karom a folyóparton és nem hagyta, hogy elmenjek aztán olyan hévvel csókolt és simult hozzám..." *Még az emléktől is lázba jöttem.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 10:19 pm

"Értem én a játékot cicafiú." *Gondoltam magamba, miközben elmosolyodtam és vállat vontam.*
- Lehet, hogy jó csaj, de van férje... *Mosolyogtam Calebre* Mellesleg én nem láttam a filmet. A Mr. és Mrs Smith a kedvencem. Az olyan jó. *Vigyorogtam teli szájjal.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 10:07 pm

- Hát ez remek. Akkor szerinted akkor mégis miért ülök itt veled és nem keresek valami hozzám hasonló jóvágású pasit? *Kérdeztem még mindig az előbbi kuncogó hang hatása alatt.*
- Talán kétszer-háromszor. *Feleltem lassan.*
"Nem is tudom miket néztem az alatt a két nap alatt míg bezárkóztam ide és szidtam magam a történtek miatt."
- A kedvencem? A Tomb Raider. Hmm... Angelina Jolie... Nem semmi az a csaj. *Feleltem ábrándozó arccal és magamban vigyorogva vártam a hatást.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 9:59 pm

- Öhm, nem. Nem lepne meg. *Feleltem kuncogva. Közben tovább néztem, ahogy Caleb és az az unszimpi pasi, hogy úsznak versenyt, és mágia hatására, hogy győz a rosszfiú, és hogy megy neki az úszómedence végének Caleb 2*
- Hányszor láttad ezt a filmet? És amúgy mi a kedvenc filmed? *kérdeztem meg*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 9:41 pm

"Teendők listája első pont: megkeresni ezt a számot Michelle-nek." *Jegyeztem fel magamban.*
- Néha elgondolkozok azon, hogyha tényleg léteznének szellemek, akkor azok milyen hatással lennének ránk... De ez hülyeség. *Motyogta halkan Michelle.*
- Miért lenne hülyeség? Elvileg nekünk sem lenne szabad léteznünk. Hogy mondhatná bárki biztosra, hogy nincsenek szellemek? *Válaszoltam, hogy ne érezze hülyén magát. Michelle mocorogni kezdett mikor az uszodai jelenethez érkeztünk.*
- Nem rosszak. *Kuncogott. Nagyon aranyos volt, de mégis zavart ez a hirtelen érdeklődés a film iránt.*
- Hmm nem is tudom. Meglepne ha azt mondanám nekem nem igazán jönnek be? *Kérdeztem erőltetett mosollyal mert láttam, hogy Michelle nagyon belelkesült és alig figyelt rám. Nem tudtam pontosan mit is kéne tennem.*
"Talán átölelhetném a vállát de talán jobb ha nem teszem... Kísértetiesen hasonlítana ahhoz ami nála történt. De így lehet azt hiszi már nem is érdekel. Hogy lehettem olyan hülye a múltkor?" *Szidtam újra magam és már nem is figyeltem a filmre.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 1:28 am

"Nem akartam túl nyálas és csöpögős filmet. Most nem." *Leültem a kanapéra, hátradőltem kényelmesen. Caleb pedig elindította a filmet.*
- Úgy imádom ezt az intró zenét, de sehol sem találtam youtube-on, vagy egyéb etöltő oldalakon. Viszont lehet, hogy csak én vagyok a béne, mert ez egy összevágott zene. *Nevettem, miközben ő is leült mellém. Közel, de nem nagyon. Pillanatnyilag ez tökéletes volt. Úgy imádom ezt a filmet. Mikor repül a kocsi. Ott most is elkezdtem kuncogni a rendőrökön, mikor a hátuk mögött úgymond lezuhan az autó. Majd jött a partis rész, ahol a főszereplő fiú bemutatkozott a lánynak. Ő is Caleb volt. Rávigyorogtam a mellettem ülő Calebre.*
- Hát igen. Ez egy jó név. *Bólintott mosolyogva.*
- Ki mondta, hogy nem jó név? *Kérdeztem én is vigyorogva. Majd újra a szemünk a tévé képernyőjére tapadt, mert jöttek az izgis részek. Rendőrök, akkor fürdőszobás ijeszgetős.*
- Néha elgondolkozok azon, hogyha tényleg léteznének szellemek, akkor azok milyen hatással lennének ránk... De ez hülyes. *Motyogtam halkan, miközben végig a képernyőt pásztáztam. Csendben ültünk addig, míg az uszoda jelenet nem kezdődött el. Ott egy kicsit felültem, mert hát helyes pasik egy szál fürdőgatyába... Vigyorogni kezdtem.*
- Nem rosszak. *Kuncogtam. Caleb érthetetlenül nézett rám. Sütött róla a féltékenység.*
"Igazából nem tudom, hogy kettőnknek mi lenne a helyes. Egyed dolgok mikor, hogyan. Vagy igazából nem tudom, hogy és merre fele kéne haladnunk.." *Töprengtem*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptySzer. Dec. 08, 2010 11:41 pm

- Tényleg jó. Szeretem. *Mosolyogtam rá és elvettem a filmet.*
"Azt hittem választ majd valami nagyon nyálas, csöpögős filmet..."
*Betettem a lejátszóba a DVD-t míg ő leült a kanapéra. Megnyomtam a play-t és én én mellé telepedtem. Közel de mégsem túl közel.*
"Teret hagyok neki. Jó fiú vagyok. Annyira jó fiú vagyok." *Dicsértem magam gondolatba. Mikor az egyik srác Caleb-ként mutatkozott be Michelle felnézett rám és elmosolyodott.*
- Hát igen. Ez egy jó név. *Bólintottam mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptySzer. Dec. 08, 2010 6:25 pm

*Odamentem az orbitálisan nagy CD/DVD állványhoz, amin volt vagy 300 film.* "Hűűűű" *Néztem végig a sok filmen.*
- Van kedved megnézni valamit? *Kérdezte mire bólintottam.* Akkor válassz valamit én addig gyorsan átöltözöm. *Mondtam és eltűnt a nappaliból. Mire vissza jött, már a kezemben volt a kiválasztott film.* Na, mit fogunk nézni? *Érdeklődött, én pedig az orra alá tartottam a kiválasztott DVD-t.*
- Testvériség, ez tök jó film! *Mondtam*

[Előzetese: https://www.youtube.com/watch?v=aP0C9gox1yc]
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptySzer. Dec. 08, 2010 6:10 pm

*Kitártam Michelle előtt az ajtót és beengedtem. Kíváncsi voltam a belső részhez mit szól.*
"Az egy dolog, hogy kívülről szép. Annyi ideje még nem lakok itt, hogy a külső részt is tönkretehettem volna."
- Olyan te, az egész hely. *Nevetett. Én is nevettem.*
- Szép és rendetlen? *Kérdeztem vigyorogva mikor már Michelle a hatalmas DVD állványt nézegette.*
- Van kedved megnézni valamit? *Kérdeztem mire bólintott és tovább folytatta a keresgélést.*
- Akkor válassz valamit én addig gyorsan átöltözöm. *Mondtam és eltűntem a szobámba. Felkaptam egy tiszta farmert és egy inget és már vissza is mentem.*
- Na, mit fogunk nézni? *Érdeklődtem mikor megláttam, hogy már a kezében van a választott film.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptyHétf. Dec. 06, 2010 12:20 am

*Mikor hazaértem ledobáltam magamról a ruháimat csak a gatya maradt rajtam és lefeküdtem a kanapéra a tévé elé. Egyik műsor jött a másik után de nem is igazán figyeltem rájuk. Mikor egy-két percig tudtam követni az eseményeket az is csak Michelle-re emlékeztetett vagy arra, hogy milyen szemét voltam vele.*
"Mindig is szörnyű voltam, de ennyire messzire azért sose mentem. Miért pont vele? Miért?" *Hosszan gyötörtem magam ezekkel a gondolatokkal de nem találtam választ. Nem is tűnt fel, hogy repül az idő. Mivel mélységes önsajnálatba merültem még az sem tűnt fel, hogy két napja ki sem mozdultam a házból és talán még tovább is maradok ha nem kezdi mardosni a torkom az éhség.*
"Ideje vadászni menni." De kire... vagy inkább mire?" *Tettem fel a kérdést. Úgy döntöttem az erdőbe megyek és már csak kíváncsiságból is kipróbálom újra az állati vért.*
"Még hogy kíváncsiságból. Inkább Miatta." *Vallottam be magamnak.*
Vissza az elejére Go down
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2010. Nov. 02.

Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Nappali    Nappali        - Page 3 EmptyHétf. Dec. 06, 2010 12:05 am

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali        - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Seattlei házak :: Gray ház-
Ugrás: