A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Udvar

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Udvar          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar          EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:59 pm

*Vigyorogva néztem végig, míg ruháskosárral kijön az ajtón, és leteszi azt. Elismerően füttyentett a nem kicsit szuperjó kocsira. Alice-szel kezet ráztak. Láttam, hogy Alice titokban mosolyog, konkrétan a bajsza alatt.*
- Én meg Alice Cullen, aki megmondja neked a lottószámokat. *Felelte rejtélyesen a manószerű leány. Caleb nézett egyet és egy kérdést intézett felém.*
- Izgalmas. *Foglaltam össze egy mondatba a történteket* "Csak egy babát segítettem a világra, akinek a nyaka köré szorult a köldökzsinór, és majdnem megfulladt. Alice hogy máshogy, hozta a formáját.*
- Talán menjünk be az új ajtón. Szép. *Mondta kacagva Calebnek* És izgalmas a képességed. *Kacsintott rá*

[Alice ma nem tud jönni, az internete behatárolatlan és megbízhatatlan, ezért azt mondta, hogy írhatok nyugodtan a nevében. És te is. :]]
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Udvar          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar          EmptyKedd Dec. 21, 2010 6:25 pm

*Órákig keresgéltem és várakoztam mire találtam egy hasonló ajtót mint az előző. Nem akartam sietni mivel tudtam, hogy Michelle úgyis csak később jön és semmi izgalmasat nem tudnék egyedül csinálni úgyse otthon. Mikor hazaértem beraktam egy újabb adag mosnivalót és kiteregettem. Nem tartott sokáig míg beszereltem az új ajtót. Még egy adag mosnivalót szedtem ki és raktam be újat. Épp teregettem mikor dudálást hallottam.*
"Ellie!" *Gondoltam és a ruháskosárral együtt a ház elé siettem. Egy sárga porsche parkolt a ház előtt. Michelle és egy idegen vámpírlány szállt ki.*
- Hűha. *Füttyentettem elismerően miközben a kocsira néztem.* Jó kis verda.
- Egyébként Caleb Gray vagyok. *Mondtam és kezet nyújtottam az idegennek. Vidámság és izgatottság áradt belőle. Úgy tippeltem mindig ilyen lehet.*
- Szia. Hogy telt a napod? *Pusziltam meg Michelle-t mikor mellém sétált.*
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Udvar          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar          EmptyVas. Dec. 19, 2010 7:50 pm

*Leparkoltam a ház elé, de Michie ki akart szállni. Utánakaptam*
- Várj! *kaptam a keze után*
- Csak szépen! *mosolyogtam rá és dudáltam*
- Vajon mit szól, hogy Porsche-vel jöttél? *kacagtam*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Udvar          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar          EmptySzer. Dec. 08, 2010 6:03 pm

*A háza elég kicsike volt, amit valamilyen szintem meg is értettem.* "Ő mindig utazik, most se tervezte vagy tervezi, hogy sokáig itt marad.*
- Szép! *Bólogattam elismerően. Ő rámvigyorgott. Kinyitotta az ajtót és betessékelt. Kifújtam a levegőmet és körül néztem.* "Kupis, tipikus agglegénylak." *Elvigyorodtam*
- Olyan te, az egész hely. *Nevettem.* "Ezt jobban nem lehet lmondani."
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Udvar          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar          EmptySzer. Dec. 08, 2010 5:39 pm

*Láttam, hogy Michelle elgondolkodik az ötletemen. Akartam és nem is, hogy igent mondjon.*
"Nyugi, nem vagy állat, tudsz viselkedni. Nem lesz semmi baj, ha felmegy."
*Michelle végül rábólintott így megfogtam a kezét és futni kezdtem. Reméltem, hogy nem futunk bele a csajba akivel találkoztam nemrég.*
"Bár kíváncsi lennék mit szólna Michelle ha a szeme láttára próbálna újra lesmárolni. Persze nem hagynám de érdekelne, hogy reagál."
*Miközben ezen gondolkodtam alig figyeltem Michelle érzéseire. Hirtelen megéreztem, hogy izgul és egy kicsit fél.*
"A francba, hogy lehettem akkora hülye? Vajon meddig fog tartani, hogy elmúljon ez és megbízzon bennem?" *Biztatásul rámosolyogtam és lassítottam mikor a házam udvarára értünk.*
Vissza az elejére Go down
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2010. Nov. 02.

Udvar          Empty
TémanyitásTárgy: Udvar    Udvar          EmptyHétf. Dec. 06, 2010 12:07 am

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar          Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Udvar
» Udvar
» Udvar
» Udvar
» Udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Seattlei házak :: Gray ház-
Ugrás: