A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Konyha - Étkező

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Audrina Stone

Audrina Stone


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Dec. 01.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező EmptyVas. Május 15, 2011 4:50 pm

(s.: Audri nem az a nagyon jó kislány! Razz XD)

*Zach a szekrényhez lépett, és kivett két Elemlámpát. Az egyiket odaadta nekem bekapcsoltam. És hálásan a fiúra mosolyogtam.*
-Nem fogok félni, menj csak.-
*Mondtam nevetve és kezembe vettem a bögrémet.*
-Addig bemegyek a nappaliba.-
*Mondtam, és Zach kiment, hogy megnézze a biztosítékot.*
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező EmptySzomb. Május 14, 2011 11:16 am

(s: káromkodós lány loll Very Happy xD )

*Nyugodtabban mint ahogy Audri felpattant és káromkodást zúdított a lakás csendjére, sétáltam el az egyik szekrényhez. Kivettem két elemlámpát. Visszasétáltam, majd az egyiket a vendégem kezébe nyomtam. *
-Kimegyek megnézem a biztosítékot.*mondtam, majd kérdőn néztem rá.*
-Remélem nem fogsz félni egyedül.
Vissza az elejére Go down
Audrina Stone

Audrina Stone


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Dec. 01.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező EmptyPént. Május 13, 2011 9:56 pm

*nem nagyon javult az idő! Na ezt már kevésbé szeretem! Nagyon fújt a szél, és még pluszba villámlott is. Hirtelen akkorát villámlott, hogy elment az áram. Annyira megijedtem, hogy legszívesebben felsikítottam volna, de végül magamban tartottam.*
-A rohadt életbe!-
*Szólaltam fel hangosan, és hirtelen felpattantam a székről*
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező EmptyCsüt. Május 12, 2011 9:11 pm

-Remek.*mondtam tömören, majd én is helyet foglaltam vele szemben. A poharam köré fontam az ujjaim és csak melengettem őket. Csokoládé és fahéj illat lengte be a lakást amitől máris barátságosabb és melegebb lett. De odakint zörögtek a faágak a szél erősen fújt, így az ablakon zörögtek be a gallyak. Elég hátborzongató hangja volt. Hirtelen villámlott, majd amikor a kinti fény elaludt idebent is elment az áram.*
-Francba.*nyögtem el magam.*
Vissza az elejére Go down
Audrina Stone

Audrina Stone


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Dec. 01.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező EmptyCsüt. Május 12, 2011 8:47 pm

*Miután felvettem a pólót és a kisnadrágot, és lementem. iszonyat jó illatok terjengtek a konyhából. Leültem és elmosolyodtam. Zach a kezembe adta a bögrét, és szélesen elmosolyodtam.*
-Imádom a forró csokit! Ja és a póló! Nem baj, csak egy picit nagy.-
Mosolyogtam, és számhoz emeltem a bögrét. Kicsit megfújtam, hogy ne legyen nagyon meleg, és ittam belőle egy pici kortyot. Eléggé meleg így várnom kell pár percet, hogy kicsit lehűljön.*
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező EmptyCsüt. Május 12, 2011 8:41 pm

*Feltettem forrni egy kis tejet, majd miután úgy láttam jó lesz forrócsokit készítettem belőle. Közben a vendégem is lesétált most már a pólómban és az exem rövidnadrágjában.*
-Ne haragudj, elég nagy lehet az a póló. -mondtam bocsánatkérően majd kitöltöttem csuporba a forrócsokit.*
-Remélem szereted.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező EmptySzer. Május 11, 2011 3:36 pm

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Empty

Vissza az elejére Go down
 
Konyha - Étkező
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Konyha-étkező
» Konyha-étkező
» Konyha - Étkező
» Konyha-étkező
» Konyha-Étkező

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Port Angelesi házak :: Brooke ház-
Ugrás: