A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hálószoba

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Hálószoba      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba      EmptyCsüt. Május 12, 2011 8:39 pm

*Audri feljött megnézni mit szöszmötölök már. Kikapta a kezemből azt a kis nadrágot, majd felvette. Végül odaadtam a kezébe a pólót. Kicsit várt, gondolom, hogy elforduljak ilyesmit. De nekem nem igazán esett le. Nem voltam túl úriemberhez méltó. De ki itt az úriember. Egy vigyor szaladt át az arcomon, végül beadtam a derekam és lesétáltam,*
Vissza az elejére Go down
Audrina Stone

Audrina Stone


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Dec. 01.

Hálószoba      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba      EmptyCsüt. Május 12, 2011 8:06 pm

*Már az övem kezdtem el bontogatni amikor Zach felment. Levettem a nadrágom, és jó alaposan végig töröltem a testemet. Már vártam egy kis ideje, gondoltam felmegyek. A fiú után mentem, és mikor bementem a szobájába, épen nagyban keresett nekem valami ruhát. *
-Gondoltam megnézlek, hol vagy már!-
*Mondtam nevetve, és mellé léptem. Éppen egy kisnadrág volt a kezében. Ahogy láttam az arcán nem éppen találta megfelelőnek, de ez pontosan jó lesz nekem.*
-Jó lesz ez! Már csak egy póló kell!-
*Mondtam mosolyogva, és kikaptam a kezéből a rövidnadrágot.*
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Hálószoba      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba      EmptySzer. Május 11, 2011 9:25 pm

*Egy gyors mozdulattal szabadult meg a pólójától. A víz miatt a vékony kis melltartó amit hord teljesen rátapadt a testére. Már épp az övét bontotta mikor nyeltem egyet, és inkább elmentem pár ruháért. A szekrényemből előhúztam egy tiszta pólót.*
-A nadrág biztos, hogy le fog esni rólad! hisz, még néha nekem is lecsúszik! *ordítottam le, majd keresgélni kezdtem. Emlékeztem, hogy az exem hagyott itt pár holmiját. Meg is találtam azt a pár cuccot. Póló ugyan nem volt benne ahogy emlékeztem de egy aprócska szinte már fehérneműnek tűnő rövidnadrág igen.*
"Ez nem lesz jó."
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Hálószoba      Empty
TémanyitásTárgy: Hálószoba    Hálószoba      EmptySzer. Május 11, 2011 3:37 pm

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hálószoba      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba      Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hálószoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Port Angelesi házak :: Brooke ház-
Ugrás: