A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Gépjármû-szerelõ

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Paul Moody

Paul Moody


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Nov. 01.

Gépjármû-szerelõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gépjármû-szerelõ   Gépjármû-szerelõ EmptyPént. Május 06, 2011 11:15 pm

- Hahó, Jeremy! *kiáltottam be, amint megérkeztem.*
- Itt vagyok hátul. *jött a hang valahonnan a raktár felől.*
- Áhh, jó reggelt Paul. *köszöntött vidáman, de egy percre se hagyta abba amit csinált.*
- Neked is. Elnézést, elfelejtkeztem a munkáról.. Tudod mostanság csak a kisfiam körül forog minden. Még csak pár napos, de a nagy babázás közepette elfelejtkeztem teendőimről. *magyarázkodtam gyorsan.*
- Na gratulálok. Aszondja, hogy ebből...*motyogott az orra alá tovább és serényen jegyzetelt valamit egy kartonlapra.*
- Köszönöm. Mit csinálsz éppen? *kérdeztem rá.*
- Leltározok, kedden jön a szállító, össze kell írjam, mit hozzon. A másik sor végén is megtalálod ezt a kartonlapot, menj számolgass, a táblázat majd segít! *adta ki rögtön az utasítást.*
"Ha már késtem, segítek neki.. Majd később megbeszélem vele a dolgot..."*gondoltam magamban, miközben tanulmányozni kezdtem azt a bizonyos táblázatot...*

- Na hogy állsz? *jött oda egy fél órával később Jer.*
- Mindjárt végzek. Utána beszélhetnénk? *kérdeztem fel se nézve a papírokból.*
- Persze. Elől leszek, addig megbütykölök egy Chevyt.
- Rendben. *További 10 percen keresztül mélyedtem a papírhalom fölé, mire végeztem. Visszahelyeztem a táblát a helyére, majd jól megropogtattam a csontjaimat. Előre mentem Jeremyhez, aki már éppen végzett a jó öreg Chevyvel.*
- Na mondjad Paul, mi a gond? *kérdezett rá rögtön, amint meglátott.*
- Hát jó... tudom, hogy még most kezdtem, de nem gondoltam, hogy ilyen hamar megszületik a fiam... Szükség lenne rám otthon, ezért azt szeretném kérdezni, hogy nem e vehetnék ki szabadságot?
- Hát figyelj, haver... Fizetett szabadságot semmiféleképpen nem tudok adni... De egyezünk meg abban, hogy amikor ráérsz bejössz dolgozni.. Órabérbe persze... Akkor kifizetlek, és így mindketten jól járunk... Rendben?
- Tökéletes. Köszönöm. *fogtam kezet Jeremyvel.*
- Akkor esetleg elmehetnék már most is?
- Menj csak... *mosolygott rám, majd egy gyors kézfogással el is köszönt és újra belemerült a munkába. Gyorsan összeszedtem a holmim és elindultam haza.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Gépjármû-szerelõ Empty
TémanyitásTárgy: Gépjármû-szerelõ   Gépjármû-szerelõ EmptyHétf. Nov. 01, 2010 4:00 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
 
Gépjármû-szerelõ
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: La Push-
Ugrás: