A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Ház körüli telek

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Ház körüli telek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház körüli telek   Ház körüli telek EmptyVas. Dec. 19, 2010 7:14 pm

*Felnevettem*
- Ó a kis *Böktem oldalba* Köszönöm! *Öleltem meg* Jó kis verda *Húztam végig a kocsi karzatán a kezem* Mesélj, mi van veled? *Kérdeztem*
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Ház körüli telek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház körüli telek   Ház körüli telek EmptyVas. Dec. 19, 2010 7:04 pm

- Úúúúú Jasper vigyáznál Cedric-re? *hajoltam hozzá egy csókért és lesuhantam a lépcsőn és odarohantam régi barátnőmhöz*
- 56, 75, 67, 23, 6 *Nevettem és megöleltem*
- Na gyere, menjünk kis Michie! *fogott kézen és beültettem a sárga Porschémbe*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Ház körüli telek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház körüli telek   Ház körüli telek EmptyVas. Dec. 19, 2010 6:38 pm

*Odafutottam a házukhoz, és vártam Alice-re.*
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Ház körüli telek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház körüli telek   Ház körüli telek EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:03 pm

*Míg minden miatt magamat okoltam észre sem vettem, hogy Bella lelépett, és útban van Volterra felé.*
"Bella ő nem oda megy!" *csaptam a fejemre*
"De már nem érem utól, mert a gépe nem sokára indul, épp, hogy odaér.."
- Jasper, Bella Edward után ment...
Vissza az elejére Go down
Paul Moody

Paul Moody


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Nov. 01.

Ház körüli telek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház körüli telek   Ház körüli telek EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:03 pm

- Csak siessen!*morogtam, és amíg a doki felszaladt én visszaváltoztam farkassá.*
- Mehetünk. *mondta Carlisle, mire teljes erőmből futni kezdtem az erdőbe. Vámpír létére tudja tartani a tempót és most az a legfontosabb, hogy minél hamarabb odaérjünk Leahhoz.*
"Tarts ki kicsim!"*gondoltam magamban és még jobban megfeszítettem az izmaim, gyorsabb futásra ösztökélve ezzel magam. Pár perc alatt átértünk La Pushba. Sajnos nem futkározhatok csak úgy az utcákon farkas alakban, ezért kénytelen voltam visszaváltozni és saját lábamon futva megtenni az utat a házunkig.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ház körüli telek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház körüli telek   Ház körüli telek EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:02 pm

*Esmet csókolgattam, amikor egy éles vonítás törte meg a csendet. Megéreztem a farkasbűzt.*
- Bizonyára Paul az. Leah terhes. *magyaráztam el gyorsan Esmének és lesiettem a földszintre. Mire Paul visszaváltozott már az ajtóban álltam.*
"Ahogy sejtettem."*gondoltam magamban, amikor elhadarta, hogy Leahnál beindult a szülés.*
- Rögtön jövök. Hozom a táskám. *mondtam és felsiettem az emeletre.*
- Leahnál beindult a szülés. Mennem kell. *mondtam és felkaptam a táskám. Csókot leheltem Esme homlokára és már siettem is le. Paul már útra készen farkas alakban várt rám.*
- Mutasd az utat! *mondtam és utána futottam az erdőbe.*
Vissza az elejére Go down
Paul Moody

Paul Moody


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Nov. 01.

Ház körüli telek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház körüli telek   Ház körüli telek EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:02 pm

*Amikor a ház közelébe értem nem törődtem azzal, hogy farkas alakban vagyok. Vonyítottam egyet, hogy felhívjam magamra a figyelmet és majd csak azután változtam vissza. Mire visszaváltoztam Carlisle az ajtóban volt.*
- Hello Doki! Szükségünk van magára! Leahnak elfojt a magzatvize.*hadartam el és én már legszívesebben indultam volna.*
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Ház körüli telek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház körüli telek   Ház körüli telek EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:01 pm

*Annyira leterheltek a gondolataim, hogy nagyon fáradtanak éreztem magam, ami szinte lehetetlen.*
"Igen, totálisan rosszat mondtál."
- Szerinted meddig tart még? *utaltam a szerelmes vagyok Bellába dologra, semmi hátsü szándék nélkül*
"Ha ez valahogy helyre jön, Edwardnak, Bellának és Cedricnek kicsit távol kell maradni tőlünk..."
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Ház körüli telek Empty
TémanyitásTárgy: Ház körüli telek   Ház körüli telek EmptyHétf. Nov. 01, 2010 4:31 pm

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ház körüli telek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház körüli telek   Ház körüli telek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ház körüli telek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ház körüli telek
» Ház körüli telek
» A ház körüli telek
» A város körüli erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Forksi házak :: Cullen ház-
Ugrás: