A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Konyha - Étkező

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Jasper Hale

Jasper Hale


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Forks

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező EmptyPént. Jún. 24, 2011 3:10 pm

- Azért mert... tudod az emberek éreznek is és... amúgy is bűncselekmény lenne feldarabolni őket.
*Próbáltam valahogy egyszerűen fogalmazni. Tudtam hogy mindent megért, de azért mégse szerencsés olyan dolgokról beszélni neki, amit életébe nem hallott. Még a végén a szülei megharagszanak rám, hogy mire tanítottam a gyermeküket. Mikor Cedric beletörölte morcsos száját a ruhájába, elnevettem magam. Bizarr látványt festett a véres kis ruhácskájában.*
- Jobb lesz ha átöltözünk mert valaki még rosszra gondolna.
*Mondtam még mindig nevetve, majd én is közelebb mentem hozzá és kiemeltem a székből, a karomba vettem majd Alice felé fordultam.*
Vissza az elejére Go down
Cedric Cullen

Cedric Cullen


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Nov. 02.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező EmptyPént. Jún. 24, 2011 2:20 pm

*Gyorsan megettem a husit amit Jasper bácsi adott és próbáltam megérteni mit is mondott.*
- Miéjt csak meginni sabad őket? *Kérdeztem.*
- Nagyfiú, elég volt? *Kérdezte Alice néni.*
- Iden, Cedric kösöni husit. *Mondtam mosolyogva és letettem az üvegemet.*
- Mami mondta mindig mossuk meg sám enni után. *Alice néni elmosolyodott és már épp ki akart venni a székemből, de beletöröltem a szám a ruhám ujjába.*
- Máj nem kejj vízzsel. Megtöjöltem ruhámba. *Mondtam büszkén.*
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező EmptySzer. Jún. 22, 2011 7:52 pm

- Ízleni fog neki *vigyorogtam Jazzre, miközben én is átöleltem. Belefeledkezdtünk a kis Cedric nézésébe, mert olyan édesen hammogott-nyammogott és csámcsogott*
"Ilyen cukiság nincs a földön"
*Mikor láttam, hogy kezd elfogyni a husi megkérdeztem*
- Nagyfiú, elég volt? *mosolyogtam, esetleg kérsz még valamit?*
Vissza az elejére Go down
Jasper Hale

Jasper Hale


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Forks

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező EmptySzer. Jún. 22, 2011 5:08 pm

*Mindannyian lementünk a konyhába, hogy enni adjuk a kicsi Cedridnek. Egyből a hűtő felé vetettem az irányt. A Vér nagy üvegekben állt, mellettük egy nagy tálban volt véres állati hús, a legalsó polcon pedig emberi étel. Kivettem a tálat, majd kerestem egy kisebb tányért és egy jó nagy adagot szedtem a kicsinek, akit közben Alice beleültetett a kicsit sem szokványos etetőszékbe. Elé raktam a tálat, majd odamentem a szerelmemhez és a dereka köré fontam a kezem.*
- Remélem ízleni fog. Tudod az embereket nem szokás úgy feldarabolni, ezért csak állati van így. Embert csak üvegből lehet inni.
*Mondtam a kisfiúnak kedvesen, majd Alicere mosolyogtam.*
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező EmptyHétf. Nov. 01, 2010 4:31 pm

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Empty

Vissza az elejére Go down
 
Konyha - Étkező
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Konyha - Étkező
» Konyha - Étkező
» Konyha - Étkező
» Konyha-étkező
» Konyha - Étkező

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Forksi házak :: Cullen ház-
Ugrás: