A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Supermarket és parkoló

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Embry Call

Embry Call


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Nov. 02.

Supermarket és parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Supermarket és parkoló   Supermarket és parkoló EmptyKedd Május 10, 2011 7:05 pm

*Vettem sok húsfélét meg fagyasztott dolgot meg ilyeneket. Elég szép mennyiséget vásároltam össze. Anyu küldött el mivel szülinapozás lesz. A gyömölcsök között válogattam amikor az orromat megcsapta valami borzasztó bűz és pillanatokon belül valaki nekem jött én meg kis híján egyből a torkának ugrottam, és pont elkaptam volna a torkát amikor bocsánatot kért. Egy vérszívótól ez egy kicsit meglepő gesztus. Lassan leengedtem a kezemet. Az orromat már-már szinte bántotta a jeges, édeskés illat ami a lányból áradt. Nem tudom, hogy leesett-e neki, hogy mi is vagyok Én, de egyenlőre nem tünt ellenségesnek és itt nem is változhatok át szóval Ő van előnyben. Kicsit védtelennek éreztem magamat és kiszolgáltatottnak, de már most tudtam, hogy ha megtámad akkor át fogok változni. De csak nem lesz olyan elvetemült, hogy egy emberekkel 'teli' boltban megtámad. Maximum követ hazáig ami még az előnyömre is válhatna mert akkor büntetlenül átváltozhatnék és megvédhetném magamat és a falkát.*
-Semmi gond.*nyögtem ki végül pár másodperc néma szemezés után. Próbáltam felmérni az erőviszonyokat, hogy mennyi esélyem lenne. Kicsit kényelmetlenül tapasztaltam, hogy nem sok. Rezzenéstelen arccal vártam egyenlőre.*
Vissza az elejére Go down
Alexis Lance

Alexis Lance


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Nov. 05.

Supermarket és parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Supermarket és parkoló   Supermarket és parkoló EmptySzomb. Május 07, 2011 10:02 pm

Supermarket és parkoló 15etj0g
    * Tavasz. Egy olyan időszak nekünk, az Olympic-félszigeten élőknek, ami másnak felér egy viharos őszi hétvégével - alig várják, hogy elálljanak az esőzések, hogy aztán pár óra erejéig néhány idétlen játékot űzzenek barátaikkal vagy a kutyáikkal - akik sajnos kötelességüknek érzik, hogy szaladjanak például a labda után. Én, személy szerint télen-nyáron imádtam a szabadban lenni, ha hullott a hó, ha esett az eső vagy ha hétágra sütött a nap. A kinti szórakozásunkat ugyanis nem befolyásolhatta egyetlen égi tényező sem. Noha a bandámban való "szorgoskodás" olykor elvette minden szabadidőm, (majdnem) mindig volt alkalmam kint sütkérezni. A jelenben az utóbbit kissé nehezen tudnám teljesíteni, kivéve persze akkor, ha egy teljesen lakatlan helyen vagyok.
    Port Angeles és Forks között csupán pár kilométer van. Autóval fél-, vámpír sebességgel (tehát futással) mindössze negyedórányira. Bár az utóbbival lényegesen gyorsabb lenne beérnem, mégis inkább a "hagyományos" emberi szerkentyűkre hagyatkozok - ezt is csak azért, mert mivel már három napja folyamatosan esik az eső, káros hatásoknak tenném ki a szőkésbarna, hosszú loboncomat.
    Viszonylag gyorsan megérkezek a Forks-i szupermarketbe. Most nyilván okkal kérdezhetnék meg tőlem, hogy miért tettem meg tizenegy kilométert ahhoz, amit akár Port Angeles-ben is megkaphatok. A válasz egyszerű: azért, mert a jelenlegi otthonom környékén elhelyezkedő bevásárlóközpontból kitiltottak. Szívesebben mentem volna most oda, de hát, ha a falakon és pár jól látható helyen a képem lóg, nehéz lenne bejutnom. Igazából csak ötven pezsgősüveget, egy tucatnyi tojást és kilenc liter tejet törtem/zúztam/öntöttem szét; mindezt persze véletlenül, mert az egyik behemót takarítólány eleresztette az ő hatalmas pucoló gépet, aki engem elütött és egyenesen a hűtőszekrények közé estem be.
    Az autóval a bejárathoz közel parkoltam le; nem szeretnék a táskákkal pár métert gyalogolni még akkor sem, ha ez számomra egyáltalán nem jelent nagy terhet. Ezekben a délutáni órákban is nagyon sokan vannak bent. Hipp-hopp le szeretném bonyolítani az itteni dolgaimat, bár lehet, hogy ez kicsit nehezebb lesz, mint azt előre kigondoltam... A gyümölcs- és zöldségpultok során végighaladva elmélyedtem a bevásárló listámban, majd hirtelen egy "gyanútlan" vásárlóban megbotlottam. *
    - Fenébe! Kérlek bocsáss meg nekem, kicsit ügyetlen vagyok ma reggel. - * Hebegem-habogom a fiúnak. Bár nekem semmi sem fájt, mégis úgy érzem, benne kisebb kárt okoztam. *
Vissza az elejére Go down
Embry Call

Embry Call


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Nov. 02.

Supermarket és parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Supermarket és parkoló   Supermarket és parkoló EmptySzomb. Május 07, 2011 12:46 am

*Hát persze. Ki mást zavart volna el a faka a boltba. Csak azt nem értem, hogy ezt miért nem intézhetem el a La push-on belül. Na mindegy. Végülis tényleg mindegy csak itt nem változhatok át. Cullen-ék miatt. A területükön nem lehet és ez az Ő területük. A kocsim kint parkolt közel a bejárathoz ha baj lenne és sietősen kellene távoznom. A bevásárlókocsiba hajigáltam a dolgokat miközben próbáltam emlékezni azokra a dolgokra amit mondott anyu meg a falka...*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Supermarket és parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Supermarket és parkoló   Supermarket és parkoló EmptyHétf. Nov. 01, 2010 3:34 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Supermarket és parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Supermarket és parkoló   Supermarket és parkoló Empty

Vissza az elejére Go down
 
Supermarket és parkoló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Forks-
Ugrás: