A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Autópálya

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Autópálya            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autópálya    Autópálya            EmptyKedd Dec. 07, 2010 10:14 pm

*Követtem Riley szagát, tökéletesen éreztem. Az autó pályánál álltam meg, és körbe néztem. Vár nyomokat fedeztem fel, és követtem Őket egy bokorba. Ott egy vér tócsát hagyott Riley. Majd onnan is indultak el szag- és várnyomok. Szint úgy követtem őket, és egy üres helyre vezettek. Gondolom el vitt egy autót. A fák között kezdtem el követni a halvány illatot. *
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Autópálya            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autópálya    Autópálya            EmptyKedd Dec. 07, 2010 9:23 pm

*Szélsebesen futottam ki az autópálya felé. Bár fényes nappal volt, a prostik ilyenkor is munkában voltak. Nem volt csak három, de az is egy csomóban. Forks felé nem volt rájuk akkora a kereslet, ezért is nem voltak annyian, mint az ország más területein. Közelebb mentem hozzájuk és ijesztő tekintettel meredtem rájuk egy bokor árnyékából. Az egyik csaj más jött is felém, gondolom azt hitte igénybe akarom venni a szolgáltatását. Mikor elég közel ért a többi lány szeme láttára beleharaptam. Sajnos félbe kellett hagynom mert a többi elkezdett sikítozva szaladni utánuk futottam és egy pillanat alatt eltörtem a nyakukat. Hátamra vettem a tetemeket és becipeltem őket a bokor mögé és fojtattam az ivást. Mikor befejeztem őket elkaptam egy kocsit, csak egy férfi ült benne. Neki is törtem a nyakát de szerencsére nem úgy hogy vérezni kezdjen. Hátralöktem a hátsóülésre és elindultam az autóval.*
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Autópálya            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autópálya    Autópálya            EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:06 pm

*200-al repesztettem, millió kocsit magam mögött hagyva.*
"Azt hiszi... " *túrtam az egyik kezemmel a hajamba. Túlságosan ki voltam borulva, kétségbeesett és csalódott is voltam egyszerre. A megfelelő elágazásnál letértem az útról*
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Autópálya            Empty
TémanyitásTárgy: Autópálya    Autópálya            EmptyHétf. Nov. 01, 2010 3:36 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Autópálya            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autópálya    Autópálya            Empty

Vissza az elejére Go down
 
Autópálya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Forks-
Ugrás: