A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Veranda

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Paul Moody

Paul Moody


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Nov. 01.

Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda      EmptyKedd Nov. 09, 2010 9:56 pm

*Graceel majdnem egy időben érkeztünk meg. Már épp megnyomta a csengőt, amikor odaszóltam neki.*
- Hé Grace!
"Remélem nem keltette fel a kicsit. Lehet le kellene cserélni azt a csengőt."*gondoltam magamban, miközben beengedtem őket a házba. Leah már nem volt a konyhában, gondoltam Alexel van.*
- Leah valószínűleg az emeleten van. Ő is izgatott. *húztam tovább az agyukat. A szemem sarkából láttam ahogy Jacob Gracere néz, de Ő csak megrántotta a vállát és szemével felém bökött.*
- Jajj, ne legyetek már annyira türelmetlenek! Mindjárt megtudjátok! *mondtam nekik dorgálva, majd benyitottam a gyerekszobába. Odasétáltam Leahhoz és átkaroltam.*
Vissza az elejére Go down
Jacob Black

Jacob Black


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2010. Nov. 01.

Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda      EmptyKedd Nov. 09, 2010 9:53 pm

*Még mindig morogtam enyhén magamban, de aztán rájöttem, hogy úgyis megtudom egyszer, mire megy ki ez az egész.*
- De ha valami rossz dolog *kaptam fel a nadrágomat a földről és magamra húztam* Akkor úgy elverlek mint jég a határt. *mondtam még az erdő szélén, majd baktattunk a ház felé.*
Vissza az elejére Go down
Grace Benett

Grace Benett


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda      EmptyKedd Nov. 09, 2010 9:31 pm

*Pár perc után megékeztem a házukhoz és becsöngettem*
"Nyissátok ki.."
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda      EmptyPént. Nov. 05, 2010 3:11 pm

-Ezek szerint igen én lennék Ő. *Nevettem fel halkan.*
-De, de remélem azért nem zavarok nagyon. *Mosolygok. Kíváncsi voltam már Seth nővérére, és most itt az adandó pillanat*
Vissza az elejére Go down
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2010. Nov. 02.

Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda      EmptyPént. Nov. 05, 2010 3:11 pm

- Igen, Seth az öcsém. *Mondtam majd a homlokomra csaptam mikor leesett.*
"Rebecca... Beca, ez az a Beca lesz akivel Seth bevésődött. Ezek szerint, ha ő az új szomszéd az én kis öcsikém gyakran fog meglátogatni minket." *Gondoltam magamban mosolyogva.*
- Szóval te lennél az a híres Beca. Seth már sokat mesélt rólad... de azt hiszem ezt nem kellett volna mondanom. *Mosolyogtam rá.*
- Épp most rendezkedek be de úgy gondoltam ideje egy kis szünetet tartani. Nem jössz be egy kicsit beszélgetni? *Kérdeztem és reméltem, hogy igent mondd mert már kíváncsi voltam ki is az a lány aki egyszer, majd, valamikor az öcsém felesége lesz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda      EmptyPént. Nov. 05, 2010 3:10 pm

"Tudtam..." *Mondtam magamban.*
-Én pedig Rebecca Smith, és igen. *Mosolyodtam el.*
-Én ismerek egy másik Clearwater-t is, gondolom az öcséd, Seth. *Mondtam egy kis hezitálás után.*
Vissza az elejére Go down
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2010. Nov. 02.

Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda      EmptyPént. Nov. 05, 2010 3:09 pm

- Öö... köszi. Ez a vőlegényem postája. *Mondtam mikor megláttam a borítékon Paul nevét.*
- Egyébként Leah vagyok, Leah Clearwater... még egy darabig. *Mutatkoztam be, hogy azért ne tűnjek teljesen udvariatlannak.*
- És ha jól sejtem te vagy az új szomszédunk. *Mondtam miközben még egy halvány mosolyt is megeresztettem.*

(s.: nem Fru, ezt muszáj volt itt is elsütni... xDD egyébként nagyon ügyes kisfiú vagy drágám de most épp Becával vagyok kettesben... xDD majd kicsit később jöhetsz haza Very Happy
Beca, semmi gond én se nagyon voltam ma mert már most van bőven tanulnivalóm és most se nagyon maradok mert muszáj tentikélnem.. -.- :S Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda      EmptyPént. Nov. 05, 2010 3:07 pm

*Egy lány nyitotta ki az ajtót. Annyira ismerős volt, de még nem tudtam honnan.*
-Szia, csak azért jöttem, mert a postátokat hozzánk dobták be. Mondtam és átadtam a lány kezébe a postát. Akkor esett le, hogy pont úgy néz ki, mint Seth nővére. Bár személyesen még nem láttam, de ahogy leírta, pont olyan mint Ő.*

saját: Bocsi Leah h csak most vok, de kiderült h ma megyek anyámmal színházba és nem naon volt időm fórumozni...=/
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Veranda    Veranda      EmptyHétf. Nov. 01, 2010 5:02 pm

itt tudnak csöngetni ^-^
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Ajánlott tartalom





Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda      Empty

Vissza az elejére Go down
 
Veranda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Veranda
» Veranda
» Veranda
» Veranda
» Veranda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: La Pushi házak :: Leah és Paul háza-
Ugrás: