A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Könyvtár és egyben könyvesbolt

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Könyvtár és egyben könyvesbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár és egyben könyvesbolt   Könyvtár és egyben könyvesbolt EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:27 pm

*Már épen kiolvastam a könyvet.Körülnéztem.Nem voltunk olyan sokan, max 4 ember volt ott.Visszatettem a könyvet a helyére, és még egyszer végig néztem a könyveket.Elég sok jó könyv volt ott.*"Talán még eljövök ide".*Gondoltam, majd a kijárat fele mentem.*
-Viszlát.*Mondtam, majd kiléptem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár és egyben könyvesbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár és egyben könyvesbolt   Könyvtár és egyben könyvesbolt EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:27 pm

*Miután váltottunk még pár szót Sammel, letettem a könyvet amit ki akartam kölcsönözni, és elindultam, amerre a lábam vitt.*
Vissza az elejére Go down
David Leroy

David Leroy


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Csokoládé?

Könyvtár és egyben könyvesbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár és egyben könyvesbolt   Könyvtár és egyben könyvesbolt EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:26 pm

*Amikor már végre találtam egy képességeimnek megfelelő szakácskönyvet megvettem és kimentem.A motoromhoz mentem.Kicsit elgondolkoztam véül csak belegyömöszöltem a könyvet a pulcsim zsebébe.Felvettem a sisakomat és felültem a motorra.Beindítottam és már mentem is.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár és egyben könyvesbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár és egyben könyvesbolt   Könyvtár és egyben könyvesbolt EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:26 pm

*Aztán a két kisgyerek beszélgetni kezdett.Majdnem leestem a székről.Bucimaci.Nagy gyerek vagyok...Tudjuk.Aztán utána egy hangos Hö kicsúszott a számon.Csak folytattam a könyvet.Lassan már kiolvasom.Amíg ők Bucimacit olvasnak, én addig a Horror sorozatokat végzem ki.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár és egyben könyvesbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár és egyben könyvesbolt   Könyvtár és egyben könyvesbolt EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:25 pm

"Na szép... Nem vagyok normális."*Egy ideig még égett az arcom, de végül sikerült megmukkannom.*
-Már olvastam párszor.*mondtam vigyorogva. Nem tudta abbahagyni a vigyorgás. El sem hittem, hogy ilyen kellemetlen helyzetbe hoztam magam, de mégis nevethetnékem volt.*
-Ciki... de akkor is szeretem. Én egy nagy gyerek vagyok.*mondtam most már nevetve.*
"Háhá, Te még nem láttál reggelente mesét nézni."
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Könyvtár és egyben könyvesbolt Empty
TémanyitásTárgy: Könyvtár és egyben könyvesbolt   Könyvtár és egyben könyvesbolt EmptyHétf. Nov. 01, 2010 3:38 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Könyvtár és egyben könyvesbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár és egyben könyvesbolt   Könyvtár és egyben könyvesbolt Empty

Vissza az elejére Go down
 
Könyvtár és egyben könyvesbolt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Könyvesbolt/Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Forks-
Ugrás: