A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Ötletek, kérések, kérdések

Go down 
+3
Katelyn Rose Dale
Bella Swan
Rosalie Hale
7 posters
SzerzőÜzenet
Alexis Lance

Alexis Lance


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Nov. 05.

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyHétf. Május 09, 2011 4:33 pm

Az az igazság, hogy azt a hirdetést, ami itt található én készítettem. Ezt is csak azért, mert megelégeltem, hogy senki nem tesz az oldal fellendítése érdekében semmit. ><
(a zöldes hirdetőtábla pedig már rég le van zárva)
Vissza az elejére Go down
Elena Stevens

Elena Stevens


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Mögötted!

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyVas. Május 08, 2011 9:35 pm

én láttam valamelyik fórumon egy szürkés pirosas hirdetést, ami gondolom idetartozik! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyVas. Május 08, 2011 9:32 pm

Austin Christopher Monsen írta:
Lisa Masen írta:
Austin második felvetéséhez szólnék én is pár szót
ez alapján hirdetés-gyártást vállalok, ha kell : D
Én csak örülnék neki nagyon. *_*
Vissza az elejére Go down
Austin Christopher Monsen

Austin Christopher Monsen


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyVas. Május 08, 2011 9:31 pm

Lisa Masen írta:
Austin második felvetéséhez szólnék én is pár szót
ez alapján hirdetés-gyártást vállalok, ha kell : D
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyVas. Május 08, 2011 9:29 pm

Austin második felvetéséhez szólnék én is pár szót:
Én nagyon szívesen reklámoznám agyba-főbe az oldalt, de nincs mit kirakni. Máshol, a reklám topicba van beékelve egy téma, mint A mi hírdetésünk. Itt pedig nincs úgymond kijelölve, hogy mi lenne hirdetés és kód se. Még volt egy kis incidens, hogy akkor az a szép zöldes hirdetés kié is. (Szerintem amúgy a mién, mármint ez a fórumé lenne, de már nem is értem.) Szóval, kéne egy topic amiben ezen oldal reklámja van és kirakhatnánk bárhova.
Ennyi lettem volna. (:
Vissza az elejére Go down
Austin Christopher Monsen

Austin Christopher Monsen


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyVas. Május 08, 2011 9:20 pm

Hm, nekem csak annyi lenne
a kérdés, hogy jól látom-e, hogy nincsen
olyan topik, hogy játszótárs kereső?
Mert, hát, szerintem lehetne
külön is egyet csinálni, valamivel
rendezettebb, minthogy a csevegőben
kérdezősködünk mindig. Persze,
ha létezik, és csak én nem találom, úgy
kérnék egy tarkón lövést. Rolling Eyes

A másik pedig, inkább a reklámozós
felhasználó társaimhoz szól. Körülnéz-
tem a többi oldalon, amit itt hirdetnek,
és amikor a társoldalakat csekkoltam másutt,
kiszúrta a szememet, hogy ezt az oldalt nem
reklámozzátok. Nem tudom. Én úgy szoktam
meg, hogy ez a hirdetősdi kölcsönösen
megy. Tehát, ha egyik oldalon kinn van a
hirdetés (mint ahogy itt), a másikra is kikerül
(mint ahogy máshol nem - tisztelet a
kivételnek). Szerintem állati jó ez a fórum is,
eléggé ahhoz, hogy kipakoljunk egy bannert,
ha már itt hirdetünk. Bár, nem kizárt, hogy
tévedek. Azért remélem átgondolandó : )
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyVas. Május 08, 2011 7:02 pm

Ezeknek az ötleteknek a megvalósításához egyeztetnie kell az adminoknak, és egyelőre sajnos nem igazán tudunk összeülni! De amint lehet megejtjük a dolgot és átbeszéljük mi jöhet és mi nem! Addig is gyűjtsétek az ötleteket!! Wink
Vissza az elejére Go down
Elena Stevens

Elena Stevens


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Mögötted!

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptySzomb. Május 07, 2011 7:34 pm

Lehetne egy Karakter keresőt! Hogyha valaki például keresi a testvérét, akkor az írna egy rövid jellemzést, vagy valami ilyesmit, az ki van az aviján stb. és aki meg akarja alkotni, az beregizi, megírja az előtörit, és mindenki boldog! Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptySzer. Nov. 24, 2010 5:30 pm

Katelyn Rose Dale írta:
Cleo Stonne írta:
Volt még a régi oldalon, nem is tudom ki javasolta ezeket:
Szerintem kéééne egy olyan topic, hogy Játszó társat keresek!, simán csak be a társalgóhoz Very Happy
Meg, Párt keresek!, szóval ha valaki nagyon egyedül érzi magát... cat Wink
Ezeket felhoztam, mert jók lennének Very Happy Wink

Szerintem jó ötlet!! Very Happy


régebben én is imádtam ezeket a párt keresek topicokat, de aki nem elég gyors és erőszakos, soha nem talál párt, igazság szerint még ha kapsz is a pm-et, hogy "a társkeresőre jelentkeztem" és nem tetszik neked az illető, akkor sem utasítod vissza, mert azmeg bunkóság. legalábbis én ezt így tapasztaltam. de rúgjatok fel ha nem így van. :$
Vissza az elejére Go down
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyKedd Nov. 23, 2010 8:52 pm

Cleo Stonne írta:
Volt még a régi oldalon, nem is tudom ki javasolta ezeket:
Szerintem kéééne egy olyan topic, hogy Játszó társat keresek!, simán csak be a társalgóhoz Very Happy
Meg, Párt keresek!, szóval ha valaki nagyon egyedül érzi magát... cat Wink
Ezeket felhoztam, mert jók lennének Very Happy Wink

Szerintem jó ötlet!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyKedd Nov. 23, 2010 5:45 pm

Ez már nekem is eszembe jutott. Smile Ha van időnk, összeülünk az adminokkal és megtárgyaljuk! Smile

Miranda Volturi írta:
hát, szerintem meg lehetne csinálni, hogy a fajok ki legyenek írva az avatarképek alatt, meg ott alul is jelezze különféle színekkel hogy ki milyen fajba tartozik, szerintem úgy egyszerűbb lenne beazonosítani egymást.
nem olyan ördöngös dolog, fontoljátok meg, szerintem jó ötlet :]
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Vendég
Vendég




Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyKedd Nov. 23, 2010 2:24 pm

hát, szerintem meg lehetne csinálni, hogy a fajok ki legyenek írva az avatarképek alatt, meg ott alul is jelezze különféle színekkel hogy ki milyen fajba tartozik, szerintem úgy egyszerűbb lenne beazonosítani egymást.
nem olyan ördöngös dolog, fontoljátok meg, szerintem jó ötlet :]
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyVas. Nov. 21, 2010 6:07 pm

Kész Very Happy

Athenodora írta:
Bella Swan írta:
Oks, nem sokára csinálok! Smile

Athenodora írta:
Esetleg megint lehetne olyan avatar és aláírás ajánlás, mint a másik oldalon^^
Very Happy

kösszi:D
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Vendég
Vendég




Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyVas. Nov. 21, 2010 5:09 pm

Bella Swan írta:
Oks, nem sokára csinálok! Smile

Athenodora írta:
Esetleg megint lehetne olyan avatar és aláírás ajánlás, mint a másik oldalon^^
Very Happy

kösszi:D
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyVas. Nov. 21, 2010 3:48 pm

Oks, nem sokára csinálok! Smile

Athenodora írta:
Esetleg megint lehetne olyan avatar és aláírás ajánlás, mint a másik oldalon^^
Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyVas. Nov. 21, 2010 3:48 pm

Szerintem ez hülyeség.. Max társalgóba beírjátok és segítünk... Am Ketrin Very Happy És angolul Katherine Very Happy

Miranda Volturi írta:
Anabella írta:
lehet, hogy hülye wagyok de az jutott eszembe, hogy lehetne egy olyan topic ahowa le le lehet írni a karakterek newének kiejtésétXD mármint azok miatt, akik nem tudnak angolul és fogalmuk sincs melyik newet hogy ejtik. és ez onnan jött, hogy azon weszekedtünk, a Kathryne-t hogy mondjákXD
nem úgy mondják hogy Ketrin? :O amúgy szerintem is jó ötlet Wink
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Vendég
Vendég




Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptySzomb. Nov. 20, 2010 8:02 pm

Esetleg megint lehetne olyan avatar és aláírás ajánlás, mint a másik oldalon^^
Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyVas. Nov. 14, 2010 8:43 pm

Anabella írta:
lehet, hogy hülye wagyok de az jutott eszembe, hogy lehetne egy olyan topic ahowa le le lehet írni a karakterek newének kiejtésétXD mármint azok miatt, akik nem tudnak angolul és fogalmuk sincs melyik newet hogy ejtik. és ez onnan jött, hogy azon weszekedtünk, a Kathryne-t hogy mondjákXD
nem úgy mondják hogy Ketrin? :O amúgy szerintem is jó ötlet Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptySzomb. Nov. 13, 2010 9:52 pm

lehet, hogy hülye wagyok de az jutott eszembe, hogy lehetne egy olyan topic ahowa le le lehet írni a karakterek newének kiejtésétXD mármint azok miatt, akik nem tudnak angolul és fogalmuk sincs melyik newet hogy ejtik. és ez onnan jött, hogy azon weszekedtünk, a Kathryne-t hogy mondjákXD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyPént. Nov. 12, 2010 11:02 am

Volt még a régi oldalon, nem is tudom ki javasolta ezeket:
Szerintem kéééne egy olyan topic, hogy Játszó társat keresek!, simán csak be a társalgóhoz Very Happy
Meg, Párt keresek!, szóval ha valaki nagyon egyedül érzi magát... cat Wink
Ezeket felhoztam, mert jók lennének Very Happy Wink
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyKedd Nov. 09, 2010 5:14 pm

Jól hangzik, megnézzük ha lesz időnk! Smile Köszi, hogy szóltál Smile

Miranda Volturi írta:
Ez csak egy ötlet, de a forumotionnál lehet csinálni chat-et az oldal legaljára, amibe bárki be tud jelentkezni, és lehet ott is beszélgetni, az előnye az, hogy akkor nincsen idézgetés, és sokkal jobban ki lehet rajta igazodni Wink Szerintem jó az a chat, mikor nekem volt forummotion oldalam én is alkalmaztam, mert a kezdeti csevegő-topicnál sokkal jobban bevált, mivel áttekinthetőbb volt. ^^
bár van egy hátránya, hogy nem lehet visszakeresgélni benne, de több száz oldal beszélgetésben is nehéz megtalálni valamit, szóval szerintem ez nem annyira gáz. ^^


Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Vendég
Vendég




Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyKedd Nov. 09, 2010 1:15 pm

Ez csak egy ötlet, de a forumotionnál lehet csinálni chat-et az oldal legaljára, amibe bárki be tud jelentkezni, és lehet ott is beszélgetni, az előnye az, hogy akkor nincsen idézgetés, és sokkal jobban ki lehet rajta igazodni Wink Szerintem jó az a chat, mikor nekem volt forummotion oldalam én is alkalmaztam, mert a kezdeti csevegő-topicnál sokkal jobban bevált, mivel áttekinthetőbb volt. ^^
bár van egy hátránya, hogy nem lehet visszakeresgélni benne, de több száz oldal beszélgetésben is nehéz megtalálni valamit, szóval szerintem ez nem annyira gáz. ^^


Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyHétf. Nov. 08, 2010 11:45 pm

Lehet, hogy jobb lenne, mert az olyan egységes lenne, de úgy sem tartaná be mindenki. És néhány kép nagyba jobban néz ki, vagy fordítva. Szerintem legalábbis. Nekem jó a rendszer úgy, ahogy most van. Very Happy

Samantha Hope Noir írta:
Hali Smile

Nem gondoljátok, hogy egy egységes avatár méret jobb lenne?
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Vendég
Vendég




Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyHétf. Nov. 08, 2010 10:44 pm

Hali Smile

Nem gondoljátok, hogy egy egységes avatár méret jobb lenne?
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések EmptyHétf. Nov. 01, 2010 5:18 pm

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérések, kérdések   Ötletek, kérések, kérdések Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ötletek, kérések, kérdések
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Közösségi témakörök :: Ötleteitek-
Ugrás: