A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Ide írd a kitalált karaktered történetét!

Go down 
+21
Ivey Willard
Julie Gaffney
Gregory Adams
Brooklyn Dalton
Ronald Halding
Ryan Callaway
Annabel Fox
Mary Fray
Paul Moody
Zach Brooke
Leah Clearwater
Audrina Stone
Jared Peller
Caleb Gray
Michelle Forbs
Bella Swan
Ashton Raleigh
Rosalie Hale
Edward Cullen
Jacob Black
Admin
25 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Paul Moody

Paul Moody


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Nov. 01.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyPént. Május 25, 2012 8:20 pm

Leah Clearwater írta:
Cole!
A jelentkezésed első körben elfogadva, majd szólok egy másik adminnak is, hogy nézzen rá.
(Remélem a "Froks-ban élő vámpírok" csak elírás. Smile )
Üdv a fórumon és jó játékot! Smile



Újra el lett fogadva néhány újabb kitalált karakter,
De továbbra is jobban örülnénk olyan jelentkezéseknek, amelyekben valaki egy már létező karaktert szeretne felvenni!


Elfogadva részemről is! Jó játékot! Smile
(Ja és Rose voltam!)
Vissza az elejére Go down
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2010. Nov. 02.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyVas. Május 20, 2012 5:34 pm

Cole!
A jelentkezésed első körben elfogadva, majd szólok egy másik adminnak is, hogy nézzen rá.
(Remélem a "Froks-ban élő vámpírok" csak elírás. Smile )
Üdv a fórumon és jó játékot! Smile



Újra el lett fogadva néhány újabb kitalált karakter,
De továbbra is jobban örülnénk olyan jelentkezéseknek, amelyekben valaki egy már létező karaktert szeretne felvenni!
Vissza az elejére Go down
Cole Westminster

Cole Westminster


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. May. 15.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyKedd Május 15, 2012 8:21 pm

Név: Cole Westminster
Becenév: ha jóban akarsz lenni velem akkor nem próbálkozol a becézgetéssel
Nem: férfi
Faj: nomád vámpír
Kor: 24 éves
Született: 1906. január 13.
Származás: London, Anglia
Története:
1906. január 13-án születtem meg Londonban. Édesanyán egy cselédlány volt az apám pedig egy lord aki azt a drága nőt magáéva tette a születésem előtt 9 hónappal majd csodálkozott amikor én meg kibújtam anyám lábai közül. Végülis fattyúnak nevezett és anyámat meg akarta öletni. Az édesanyám beadott egy árvaházba ahonnan végülis 12 éves koromban megszöktem és utcagyerekké váltam. Loptam, csaltam és hazudtam szemrebbenés nélkül. Ahogy idősödtem és elkezdett érdekelni az ellenkező nem a lopást egy kicsit más értelemben használtam tovább. Szegény úri lányok akiket belekényszerítenek a házzasságba a rang és a vagyon miatt mosolyogva tették szét a lábukat nekem amikor éjszaka besurrantam hozzájuk és valami hízelgő szöveggel benyúltam a szoknyájuk alá. 24 éves voltam és vihar volt Londonban. Éppen be akartam mászni valahova , hogy ne ázzak el amikor az egyik öreg tető megadta magát a súlyomnak és beszakadt aladtam , én pedig egy padláson landoltam. Egy lány volt a sarokban egy férfit ölelt magához nyakát csókolva de volt valami amit nem értettem. Hogy miért véres a lány ruhája. Amikor a lány észrevett lassan elngedte a férfit aki zsákként zuhant a padlóra. A lány megtörölte a száját és bocsánatot kért miközben tündérien mosolygott. Az a ribanc. Lassan lépkedett felém miközben én meg mozdulni sem mertem. Végül odért hozzán és megérintette a jéghideg kezével a karomat majd a tenyeremig csúsztatta a kezét. A szabad kezével felhúzta a szoknyáját és a kezemet a lehető legérzékenyebb pontjára irányította én meg megtettem minden tőlem tehetőt, hogy élvezze a dolgokat. Élvezte. Aztán a lány szó szerint belémharapott. Egyenesen a nyaki ütőerembe én meg körülbelül azonnal elájultam. 3 napig vergődtem kínok között aztán minden elcsitult egy pillanatra majd minden éles lett , tiszta és hihetetlenül részletes. A lány ott volt. Tiszta , fehér ruhában. Azt mondta hozzá tartozom és ezt én is így érzékeltem. Megtanított mindenre, a vadászatra, a lopakodásra , az ösztöneim elfolytására. Na meg persze a láthatatlanságra. Azt mondta, hogy bármi is történjen kerüljem a feltünést valamiért úgy tünt, hogy ezt az egyet tényleg nem szeghetem meg. Amikor végülis kész voltam és mindent megtanított még pár hétig kiélvezte a rutinomat az élvezetszerzésben majd lelépett. Magamra hagyott egyedül ebben az ótvaros világban. Minden hónapban új városban jelentem meg. Egyik helyről a másikra költöztem, kerestem a helyemet a világban. Végül Olaszországban ragadtam 3 évre. A Volturi szolgálatában. Csak mivel lejárt a megbeszélt időtartam és egyébként sem vették túl sok hasznomat így eljöhettem. A Forks-ban élő vámpírokról sokat beszéltek így azt hiszem ez volt a döntő ok, hogy abba az irányba kezdett fordulni az utam, Sokat időztem más városokban és egészen pontosan múlt héten érkeztem meg ide de már most utálom.
Külsõ: 185 cm magas, izmos, barna haj. Általában egyszerűen öltözködöm de szeretem az ingeket. De nézz meg az utcán és mindent látni fogsz.
Képesség: Hatás az érzelmekre -> illetve a testi vágyakra...
Jellem: nem szeretem a feltűnést , megrögzött hazudozó vagyok és egyáltalán nem vagyok hűséges típus de sokan mondták , hogy ha megeröltetném magamat akkor akár szőke herceg is lehetnék. Frászt. Majd ha megéri valakiért....


A hozzászólást Cole Westminster összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 23, 2012 11:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyPént. Márc. 30, 2012 10:27 pm

Leah Clearwater írta:
Mea D. Wennel írta:
Név: Mea D. Wennel
Becenév: Mea
Nem: nő
Faj: vegetáriánus vámpír
Kor: 116 éves (16 évesnek néz ki)
Született: 1896. március 27.
Származás: Anglia
Története: A Mea Dinah Wennel nevet adták nekem szüleim, de a Dinah-t nem használom. 1912. május 14-én változtam vámpírrá. Épp hazafelé tartottam egy vásárlásból. Egy sikátor szerű kis utcában keltek át, mikor egy árny suhant el mellettem. Rohanni kezdtem, de az árny megelőzött. Mikor legközelebb észbe kaptam, a karomból folyt a vér, az ereimet a tűz marta. Senki sem talált rám az elhagyatott utcában. Három nap múlva már vámpírként tértem magamhoz. Azóta nem láttam a szüleim, mindenfelé laktam már. 1918-ban váltottam az állatvérre.
Külső: sötétbarna, hosszú, egyenes haj, barna szem, karcsú testalkat
Képesség: tárgyak és önmaga lebegtetése
Jellem: kedves lány, bár hirtelen haragú, néha rámenős, máskor szerényebb

Ha esetleg valami nem jó (pl. a képesség foglalt, keveset írtam valahova...) akkor légyszi jelezzétek. Köszönöm

Szia! Szerintem rendben van a jelentkezésed, de várd meg, hogy még egy admin rábólintson. Smile
Majd szólok az érdekedben, üdv a fórumon! Smile
Részemről is rendben van!
Elfogadva! Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2010. Nov. 02.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 7:02 pm

Mea D. Wennel írta:
Név: Mea D. Wennel
Becenév: Mea
Nem: nő
Faj: vegetáriánus vámpír
Kor: 116 éves (16 évesnek néz ki)
Született: 1896. március 27.
Származás: Anglia
Története: A Mea Dinah Wennel nevet adták nekem szüleim, de a Dinah-t nem használom. 1912. május 14-én változtam vámpírrá. Épp hazafelé tartottam egy vásárlásból. Egy sikátor szerű kis utcában keltek át, mikor egy árny suhant el mellettem. Rohanni kezdtem, de az árny megelőzött. Mikor legközelebb észbe kaptam, a karomból folyt a vér, az ereimet a tűz marta. Senki sem talált rám az elhagyatott utcában. Három nap múlva már vámpírként tértem magamhoz. Azóta nem láttam a szüleim, mindenfelé laktam már. 1918-ban váltottam az állatvérre.
Külső: sötétbarna, hosszú, egyenes haj, barna szem, karcsú testalkat
Képesség: tárgyak és önmaga lebegtetése
Jellem: kedves lány, bár hirtelen haragú, néha rámenős, máskor szerényebb

Ha esetleg valami nem jó (pl. a képesség foglalt, keveset írtam valahova...) akkor légyszi jelezzétek. Köszönöm

Szia! Szerintem rendben van a jelentkezésed, de várd meg, hogy még egy admin rábólintson. Smile
Majd szólok az érdekedben, üdv a fórumon! Smile
Vissza az elejére Go down
Mea D. Wennel




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Mar. 26.
Age : 28

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Mea D. Wennel   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyHétf. Márc. 26, 2012 9:45 pm

Név: Mea D. Wennel
Becenév: Mea
Nem: nő
Faj: vegetáriánus vámpír
Kor: 116 éves (16 évesnek néz ki)
Született: 1896. március 27.
Származás: Anglia
Története: A Mea Dinah Wennel nevet adták nekem szüleim, de a Dinah-t nem használom. 1912. május 14-én változtam vámpírrá. Épp hazafelé tartottam egy vásárlásból. Egy sikátor szerű kis utcában keltek át, mikor egy árny suhant el mellettem. Rohanni kezdtem, de az árny megelőzött. Mikor legközelebb észbe kaptam, a karomból folyt a vér, az ereimet a tűz marta. Senki sem talált rám az elhagyatott utcában. Három nap múlva már vámpírként tértem magamhoz. Azóta nem láttam a szüleim, mindenfelé laktam már. 1918-ban váltottam az állatvérre.
Külső: sötétbarna, hosszú, egyenes haj, barna szem, karcsú testalkat
Képesség: tárgyak és önmaga lebegtetése
Jellem: kedves lány, bár hirtelen haragú, néha rámenős, máskor szerényebb

Ha esetleg valami nem jó (pl. a képesség foglalt, keveset írtam valahova...) akkor légyszi jelezzétek. Köszönöm
Vissza az elejére Go down
Norina Hartley

Norina Hartley


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. Nov. 09.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptySzomb. Júl. 02, 2011 2:22 pm

Leah Clearwater írta:
Nathaniel McLeon írta:
Név: Nathaniel McLeon

Becenév: Nate

Nem: férfi

Faj: nomád vámpír

Kor: 12 éves

Született: 1992. január 1.

Származás: Írország


Elfogadva egyszer, de várd meg egy másik admin elfogadását is.
Mivel ennek a karakternek van valamennyi köze az eddigiekhez elfogadjuk.
A továbbiakban azonban szigorúbb lesz a kitalált karakterek felvétele is.
A gépelési hibákra ügyeljetek, ebben a jelentkezésben is akadt.
Jó játékot! Smile

Hát jó! Mivel meglévő karakternek testvére, így elfogadva! Jó játékot!
(Ja és Rose voltam!)
Vissza az elejére Go down
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2010. Nov. 02.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyCsüt. Jún. 30, 2011 8:31 pm

Nathaniel McLeon írta:
Név: Nathaniel McLeon

Becenév: Nate

Nem: férfi

Faj: nomád vámpír

Kor: 12 éves

Született: 1992. január 1.

Származás: Írország

Története:
A nevem Nathaniel McLeon. A McLeon névről valószínüleg már hallhattál , hiszen a bátyám is ezen a környéken van. A bátyám Conor McLeon. A legjobb testvér volt a világon. 2 évvel volt nálam idősebb és amikor én eltüntem akkor Ő teljesen kifordult magából. A szüleink már nem nagyon foglalkoztak vele. Az én keresésem eléggé lefoglalta a szüleinket és azért is lett Conor olyan amilyen. Én 11 éves voltam amikor edzésre mentem. Úszóedzésre. Megtámadott valaki az utcán. Egy vöröshajú nő. Elájultam és amikor felébredtem akkor csak egy levelet találtam magam mellett. Annyit írt benne, hogy sajnálja, és hogy tényleg nem akart bántani, de éhes volt, de nem tudott megölni és most az lettem ami Ő. De nem írta le, hogy mi is lettem pontosan. 2 felnőtt életébe került ez. Hamar rájöttem, hogy egyedül nehéz lesz. Találkoztam egy lánnyal. Hosszú szőke haja volt és csodaszép vörös szemei. Azt mondta, hogy majd Ő elmond mindent. Hogy Ő majd segít nekem. Vele éltem elég sokáig, illetve egészen pontosan egészen mostanáig. Amint úgymond magához vett Amerikába mentünk. Azt mondta, hogy ott könnyebben megleszünk mert neki el kell tűnnie Európából. Amíg vele voltam rájöttem arra is, hogy mi az erőm. Én váltogathatom a koromat. Ha akarom úgynézhetek ki mint egy 18 éves, ha akarom akkor úgy mint egy 56 éves. Ezt addig tudom megtartani amíg akarom. Egyszer a volturi is el akart kapni. A korom miatt mert, ha valaki 12 évesen lett vámbír akkor nem igazán lehet magára hagyni. Mivel viszont meg volt ez a képességem és nem is voltam egyedül akkoriban így meghagyták az életemet. Amanda rövidesen elhagyott. Azt mondta, hogy ne féljek. Boldogulni fogok és valamikor majd úgyis visszatér hozzám. Most körülbelül 19-20 éves lennék szóval most egy ennyiidős srác fejével gondolkozok...
A külsőmmel szeretek a korommal haladni. Csak akkor változtatok nagyokat ha muszáj. Szóval most kb egy 19 éves srácnak nézek ki.

Külsõ: A képességemből adódóan az változik. Mivel vámpír vagyok így megvannak az alap tulajdonságaim. Vörös szemem van és hófehér bőröm. Szeretek úgy kinézni mintha nem történt volna semmi. Mintha nem lettem volna vámpír. Szóval most kb 19-20-nak nézek ki.

Képesség: váltogathatom a koromat. Ha akarom 18nak nézek ki vagy amennyinek akarok

Jellem: Nem nagyon merek megbízni senkiben és a legtöbbször igyekszem kerülni a feltűnést. Az ölést nem szeretem de muszáj nincs más álasztásom embervér kell valahogy. Engem még nem világosított fel senkisem más táplálkozási módról.


Elfogadva egyszer, de várd meg egy másik admin elfogadását is.
Mivel ennek a karakternek van valamennyi köze az eddigiekhez elfogadjuk.
A továbbiakban azonban szigorúbb lesz a kitalált karakterek felvétele is.
A gépelési hibákra ügyeljetek, ebben a jelentkezésben is akadt.
Jó játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
Nathaniel McLeon

Nathaniel McLeon


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Jun. 29.
Tartózkodási hely : A hátad mögött

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptySzer. Jún. 29, 2011 1:59 pm

Név: Nathaniel McLeon

Becenév: Nate

Nem: férfi

Faj: nomád vámpír

Kor: 12 éves

Született: 1992. január 1.

Származás: Írország

Története:
A nevem Nathaniel McLeon. A McLeon névről valószínüleg már hallhattál , hiszen a bátyám is ezen a környéken van. A bátyám Conor McLeon. A legjobb testvér volt a világon. 2 évvel volt nálam idősebb és amikor én eltüntem akkor Ő teljesen kifordult magából. A szüleink már nem nagyon foglalkoztak vele. Az én keresésem eléggé lefoglalta a szüleinket és azért is lett Conor olyan amilyen. Én 11 éves voltam amikor edzésre mentem. Úszóedzésre. Megtámadott valaki az utcán. Egy vöröshajú nő. Elájultam és amikor felébredtem akkor csak egy levelet találtam magam mellett. Annyit írt benne, hogy sajnálja, és hogy tényleg nem akart bántani, de éhes volt, de nem tudott megölni és most az lettem ami Ő. De nem írta le, hogy mi is lettem pontosan. 2 felnőtt életébe került ez. Hamar rájöttem, hogy egyedül nehéz lesz. Találkoztam egy lánnyal. Hosszú szőke haja volt és csodaszép vörös szemei. Azt mondta, hogy majd Ő elmond mindent. Hogy Ő majd segít nekem. Vele éltem elég sokáig, illetve egészen pontosan egészen mostanáig. Amint úgymond magához vett Amerikába mentünk. Azt mondta, hogy ott könnyebben megleszünk mert neki el kell tűnnie Európából. Amíg vele voltam rájöttem arra is, hogy mi az erőm. Én váltogathatom a koromat. Ha akarom úgynézhetek ki mint egy 18 éves, ha akarom akkor úgy mint egy 56 éves. Ezt addig tudom megtartani amíg akarom. Egyszer a volturi is el akart kapni. A korom miatt mert, ha valaki 12 évesen lett vámbír akkor nem igazán lehet magára hagyni. Mivel viszont meg volt ez a képességem és nem is voltam egyedül akkoriban így meghagyták az életemet. Amanda rövidesen elhagyott. Azt mondta, hogy ne féljek. Boldogulni fogok és valamikor majd úgyis visszatér hozzám. Most körülbelül 19-20 éves lennék szóval most egy ennyiidős srác fejével gondolkozok...
A külsőmmel szeretek a korommal haladni. Csak akkor változtatok nagyokat ha muszáj. Szóval most kb egy 19 éves srácnak nézek ki.

Külsõ: A képességemből adódóan az változik. Mivel vámpír vagyok így megvannak az alap tulajdonságaim. Vörös szemem van és hófehér bőröm. Szeretek úgy kinézni mintha nem történt volna semmi. Mintha nem lettem volna vámpír. Szóval most kb 19-20-nak nézek ki.

Képesség: váltogathatom a koromat. Ha akarom 18nak nézek ki vagy amennyinek akarok

Jellem: Nem nagyon merek megbízni senkiben és a legtöbbször igyekszem kerülni a feltűnést. Az ölést nem szeretem de muszáj nincs más álasztásom embervér kell valahogy. Engem még nem világosított fel senkisem más táplálkozási módról.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptySzomb. Jún. 18, 2011 3:08 pm

Ivey Willard írta:
Ide írd a kitalált karaktered történetét! 15gtnvk


Név: Ivey Willard
Becenév: Ivey, Bambi
Kor: 18 év emberként, és még 5 vámpírként
Faj: ragadozó vámpír
Születési hely: Cornwall, Anglia
Születési idő: 1988. Április 6.

Elfogadva! Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
Ivey Willard

Ivey Willard


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Jun. 17.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyPént. Jún. 17, 2011 4:24 pm

Ide írd a kitalált karaktered történetét! 15gtnvk

Név: Ivey Willard
Becenév: Ivey, Bambi
Kor: 18 év emberként, és még 5 vámpírként
Faj: ragadozó vámpír
Születési hely: Cornwall, Anglia
Születési idő: 1988. Április 6.

Royce!
Nem találom a szavakat, pedig keresem őket, istenem, de hogy keresem. Pont ezért minden formalitást hagyva hadd legyek egy kicsit ömlengős, és hadd kezdjem azzal, amivel igazán akartam. Szeretlek, szeretlek, szeretlek! Mióta ismerlek, ez így van, és amíg magaménak tudom ép eszemet, és talán még utána is, ez nem fog változni. Egy percre sem. Becsszó. Egy időben azt gondoltam, nekem nincsen szükségem arra, amit te adtál nekem. Azt hittem, elleszek halálomig az ilyesfajta szeretet nélkül is. De amikor először találkoztunk azon az estén, a tengerparton, mondtál valamit, talán csak úgy mellékesen egy nyelvvégről kiköpött mondatot, amivel alapjaiban rengetted meg addig oly szűk világomat: „Egy lány nem élhet apa nélkül.”
Ezt már meséltem neked, sosem volt apám. Anyám nevelt egyedül, a férfiról, akinek köszönhető, hogy élek, még csak fényképeket sem mutatott. Az évek alatt szép lassan hozzászoktam a gondolathoz, hogy nekem csak egy szülőm van. A másikat nyílván nem érdeklem, hisz soha nem is keresett, és még a nevét sem tudom. Reménytelen. Aztán betöltöttem a tizennyolcat. A gimnáziumot épp, hogy befejeztem, Londonba akartam menni, továbbtanulni, amikor te megjelentél az életemben. Te biztosan jobban emlékszel nálam arra a sok, együtt töltött délutánra, a sokórás beszélgetésekre, amiket a nyáron folytattunk egymással… minek is beszélni róluk nekem? Amilyen buta liba vagyok néha, azt hiszem, csak elrontanám ezeket a szép emlékeket. Aztán azon az augusztusi délutánon, mikor megharaptál… tényleg nem tudok egy olyan dolgot se, ami annyira fájt volna, mint az… rémes. Viszont azt soha nem gondoltam volna, hogy azzal, hogy vámpírrá tettél, nemcsak hogy egy új életet adsz nekem, hanem valami annál is sokkal többet. Azt a dolgot, amiről nem hittem volna, hogy valaha is szükségem lehet rá. Royce, te az apám lettél! Én meg a lányod. És én boldog voltam, ó, de még milyen boldog! Öt éven át éltem abban a rózsaszín felhőben, amit te fújtál körém. Nem voltam többé ember, eltűntek a határok, gátlások, teljesen szabaddá váltam. Úgy éreztem, ez a szabadság soha nem is ér véget.
Egész a múlt hétig. Kérdezted, hol jártam azon a délután. Ha az igazat akarod tudni, anyám temetésén. Arra persze nem gondoltam, hogy az átváltozásommal történő eltűnésem az életéből milyen hatással lehet rá. Úgy hallottam, megőrült. Annyi bizonyos, hogy miután nem látott, senkihez sem szólt többé… A temetésen csak öt percig voltam. Egyszerűen nem tudtam nézni. Nem bírtam nézni ezt az egészet! Tehát egész hamar leléptem, és érdekel, hol kötöttem ki utána? A házban, ahol éltem emberként. Üresen állt, egy lélek nem járt benne legalább évek óta. Gyűlöltem ott lenni, és… már nem tudom, miért, de felforgattam az egész helyet. És tudod, hogy ennek köszönhetően mit találtam? Leveleket. Rengeteg, rengeteg levelet. Nekem voltak címezve. Richard Warden-től. Tudod, ki az a Richard Warden? Egész addig nekem se volt még csak lövésem se róla. Nos, viszont mint kiderült, ő az apám. Úgy számoltam, tizenhat éves koromig folyamatosan írt nekem leveleket. Mindet elolvastam és… össze vagyok zavarodva. Jó lett volna, ha ott vagy mellettem, és az is jó lenne, ha most ezt meg tudnám neked magyarázni jobban… nem megy. Mit csináljak, ha nem megy? Mit kéne tegyek? Nem tudom, azt nem, de azt igen, hogy mit fogok. Elhagylak. Elmegyek olyan messzire, amilyen messzire csak tudok. Forks, Washington. Onnét küldte a leveleit Richard. Aki az apám! Érted? Nem? Igen? Ó, bárcsak mégis vártam volna, hogy ezt az egészet veled megvitassam, de amilyen kajla vagyok, mire ezeket a sorokat olvasod, már rég valahol az Atlanti-óceánt szelem át, hogy eljussak az Olimpyc-félszigetre.
Nagyon kérlek, bármennyire is felsülnék, ne haragudj rám. Hamarosan visszatérek. Csak egy évet kérek. Egy év, az nem olyan sok, ugye? Gondolj csak arra, az után az egy év után ott lesz kettőnknek az egész örökké valóság. Csak légy türelemmel, jó?
Még egyszer s tízezerszer szeretlek!!!

Ivey

Kinézet: Barna haj, vértől vörös szem, hófehér bőr, és nem is tudom… ha ez téged komolyan érdekel, gyere, és nézz meg.

Jellem: Szófogadatlan, bőbeszédű, haragtartó, nemtörődöm, felelőtlen, gyerekes, néha roppant idegesítő, minden állatot utáló, növényekért sem különösen odalevő, olykor elvont, föld felett tíz centire járó, sértődékeny lány vagyok. De amúgy meglepődnél, hogy emellé mennyire szerethető is.




Vissza az elejére Go down
Gregory Adams

Gregory Adams


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Jun. 14.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyPént. Jún. 17, 2011 2:17 pm

Rosalie Hale írta:
Gregory Adams írta:
Ide írd a kitalált karaktered történetét! Flooriscrackling2


Név: Gregory Edgar Adams
Becenév: Greg, Gregory, Adams, de a "Hé, bunkókám!"-ra is felkapja a fejét
Nem: férfi
Faj: nomád vámpír
Kor: Öregebb, mint a nagyanyád
Született: pontos dátum ismeretlen
Származás: Valahol Európában

Szép, hosszú előtörténet!! Elfogadva!! Jó Játékot!!
Oh, köszönöm szépen : DDD
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyPént. Jún. 17, 2011 11:50 am

gaffney96 írta:
Név: Julie Gaffney
Becenév: Macska, Julie, Juls
Nem: nõ
Faj: ember
Kor: 15 éves
Született: 1996. május 23.
Származás: Mineapolis, Minesota

Rövid, de a lényeg végül is benne van!! Elfogadva! Jó Játékot!!
Ja és mostantól "Julie Gaffney" néven tudsz bejelentkezni!! :Smile
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyPént. Jún. 17, 2011 11:49 am

Gregory Adams írta:
Ide írd a kitalált karaktered történetét! Flooriscrackling2


Név: Gregory Edgar Adams
Becenév: Greg, Gregory, Adams, de a "Hé, bunkókám!"-ra is felkapja a fejét
Nem: férfi
Faj: nomád vámpír
Kor: Öregebb, mint a nagyanyád
Született: pontos dátum ismeretlen
Származás: Valahol Európában

Szép, hosszú előtörténet!! Elfogadva!! Jó Játékot!!
Vissza az elejére Go down
Julie Gaffney

Julie Gaffney


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Jun. 14.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyKedd Jún. 14, 2011 8:35 pm

Név: Julie Gaffney
Becenév: Macska, Julie, Juls
Nem: nõ
Faj: ember
Kor: 15 éves
Született: 1996. május 23.
Származás: Mineapolis, Minesota
Története:
Julie Gaffney vagyok, 15 éves. 1996. május 23.-án láttam meg a nagyvilágot Minesota államban, Mineapolisban. Még bele se lendültem igazán az ottani életbe, mikor kiderült, hogy egy esős kisvárosba Forksba költözünk. Nagyon megrendített a hír, ugyanis ki nem állhatom a zuhogó esőt, csak amikor száraz az idő és dörög az ég. Föl voltam rá készülve, hogy sport iránti szerelmemet akkora erővel fogom folytatni, amilyennel abba hagytam Mineapolisban. Hát így is lett. Jelen pillanatban is Forksban élek, és eddig minden úgy ment ahogy elterveztem. Smile Egy kis dolgot leszámítva, Nem rég talált rám a nagy szerelem, és néha úgy érzem lelkem elgyengül és nem tudok 100 %-al a hobbimra, illetve az iskolára koncentrálni. De hát ember vagyok...próbálom magamat kordában tartani, és nem kisiklani az útról melyen lépkedek.
Külsõ: 166 cm magas, szõke hosszú hajú, lazán, de még sem elhanyagoltan öltözködik...
Jellem: szerény, kedves, optimista, humoros de érettebb gondolkodású, tud komolyságot önteni magába, szeret nevetni, laza stílusú, hoki, görkori kedvelő....
Vissza az elejére Go down
Gregory Adams

Gregory Adams


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Jun. 14.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyKedd Jún. 14, 2011 6:48 pm

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Flooriscrackling2


Név: Gregory Edgar Adams
Becenév: Greg, Gregory, Adams, de a "Hé, bunkókám!"-ra is felkapja a fejét
Nem: férfi
Faj: nomád vámpír
Kor: Öregebb, mint a nagyanyád
Született: pontos dátum ismeretlen
Származás: Valahol Európában

Története: Az emberi élet legalább akkora szívás, mintha aranyhal lennél. Rövid távú emlékek, jelentéktelen élet. Csak amolyan halvány vázlatszerű képek maradtak nekem is belőle, abból a korból, mikor még meglincseltek, bebörtönöztek és felkötöttek, ha azt merted állítani, hogy a Föld kerek. Minden bizonnyal rendfenntartás céljából. Vagy csak a törvény íróinak nem volt gyerekszobája...
De ez a történet most nem róluk szól. Nem kis egoizmussal, sokkal inkább rólam.
Képzelj el Európa közepén egy apró hercegséget, amit sem térképek, sem a történelem nem jegyzett fel. Összesen egy városkából és öt - hat faluból állt. Tipikusan arra jó ez a hely, hogy elszármazz onnan. Vagy legyél abban az igen apró kisebbségében, akikre szeretettel gondolnak vissza, és akik minden bizonnyal azon a légypiszkon penészednek meg. Nos én az utóbb említettekhez terveztem, hogy tartozni fogok. A szüleim röghöz tapadt földművesek - mai szóval parasztok - voltak, ahogy mindenki más is arra felé. Jó embereknek is lehetne őket nevezni kábé akkora értelmi szinttel, mint egy szellemi fogyatékos szobor. Mindig fekete báránynak éreztem magam a közelükben, vagy akár a városban, vagy a falvakban. Általában két lehetőség között vacilláltam ilyenkor. Az első, hogy én lógok ki, a második, hogy ők. Sosem jutottam dűlőre. Részemről olyan normális voltam, amennyire ember azon a vidéken kizárt, hogy lehetett. És itt volt egy kis baj. Lehet, hogy ennek a vidéknek van egy csupán rám immúnis mellékhatása, ami különös vonzalmat képez a mókusok és teknősök fogyasztására, valamint rendkívüli agresszivitást okoz. Ez az egyetlen előnye a kis birodalomnak: az erőszak. Mert az erőszakot orvosolni kell. Legtöbbször, akkoriban, háborúkkal. De egy ilyen jámbor kinézetű államot egy 25 fős sereggel - melynek jómagam is tagja voltam - nem vettek volna komolyan. Így a légiónak koránt sem nevezhető harci csoportosulás külföldi csatákban segédkezett. Leginkább Anglia Franciaországban vívott küzdelmeiben. Természetesen a kalandvágy nem jelent sikert. Ez esetben biztos nem. Mert hiába a buzgóság, attól még előfordulhat, hogy nem a győztes oldalon állunk. És ami megtörténhet, az meg is történik. És aminek megtörténése következményeket vonzhat maga után, nos… az maga után is vonzza. Így egy vereséggel teli összeütközés után hadi fogolyként végeztem egy tucat társammal együtt. Négy éve voltam már a szakmában, és egy negyed évszázados múlt állt mögöttem, amit a sajátomnak tudhattam. Vajnyi kevés kedvem volt börtönben rohadni. Se feleségem, se gyerekem nem volt. A szüleimre még csak gondolni sem mertem, a hányingher kerülgetett tőlük. Be kellett lássam, nem siratnak sokan, ha megdöglenék, egy szűk sötét cellában... Ki jutni. Egyedül ezt a célt tűztem ki magam elé. Az első napok könnyen teltek, de mire észbe kaptál volna a napokból hónapok lettek. A hónapokból meg lassan egy év. Azt hiszem július volt. 'Különleges indokból' amnesztiát kaptak az öt évnél kevesebb idő óta fogva tartottak, azzal a feltétellel, ha egy hónapon belül elhagyják az országot. Mindez állítólag annak köszönhető, hogy valami Kolumbusz nevű alak visszatért egy több hónapos hajóútból. A börtön igazgatója korábban fogadást kötött vele, aminek domináns tárgya volt az aranytalálás. Vagy valami hasonló.
Két évszakkal később járunk a helyszín Portugália. Rendeződni látszott a sorom. Egy Barbara nevű lánynak udvaroltam akkoriban. Gyönyörű volt. Szőke haj, sápadt bőr, sötét szemek, amik néha piros színben játszanak. Nem emlékszem a pontos helyzetre, hogy hogyan s mint csak arra, hogy az ő arca bámul rám. A karom tisztázatlan körülmények között a szájában, és mintha elmúlt volna valami bennem. Először csak olyan volt, mint egy forró zuhany. Utána sokkal melegebb, égetőbb. Ma arra lehetne hasonlítani, mint mikor jód izotópot tartalmazó infúziót nyomnak a vénáidba. Csak sokkal erősebb, és jóval tovább tart. Vagy szimplán, amit átéltem az minden mazoista orgazmusa. Ha elemezni akarnám az egész szituációt, végső soron olyan, mint egy beavatási szertartás. Kiszakadni a társadalomból, ahogy a nem kifejezetten barátságos - engem utólag egészen meglepett, lehet, hogy csak azért, mert én is az lettem - vámpír kiválaszt magának. Ez persze nem tudatos. Nem tehetsz róla. Ilyen a genetikai adottságod. Vonzza az eszenciád, vagy mid. A második a próbatétel rész, ugyebár. Ez sem annyira bonyolult. Nincs más dolgod, mint túlélni az átváltoztatást. Jobban belegondolva nem is vagy képes másra itt. Legrosszabb esetben a beavatód, vagy átváltoztatód (vagy hívd, minek akarod), nem bír magával és megöl. Szívás helyzet, de kellenek rizikók bele. A harmadik és egyben utolsó lépcsőfok már jóval kacifántosabb. Elhelyezkedés az új státuszban. Rajtad áll, hogy mit kezdesz az életeddel. Csak ritkán jön segítség. De amolyan bonuszként megkapod a halhatatlanságot és az örök fiatalságot egy 'sajátos étrend' és teljes genetikai átkódolás fejében. De vigyázni kell, mert ha egyszer belevágsz nincs visszaút.
Ez persze tényszerűsítve, általánosítva van így. Személyesen sokkal inkább egy különleges, halálszerű valaminek fogtam fel. Nem fizikai értelmében, inkább lelki és emberségi rész elmúlásában. És ugye kezdetben van a depresszió. Nagyjából két percig tartott, amíg megtudtam, és viszonylag felfogtam, hogy mi is történt velem. Nem mondanám, hogy egy leány álom volt így sem. A következő a tagadás. Ezen pár nap alatt túlestem. Csak egy kétségbe esett kapaszkodó keresés volt, hogy megnyugodjak, hogy ez csak átmeneti, nem a valóság. De a szomjúság, és a megváltozott külső jegyek bizonyítottan nem illúziók voltak. A kétségbe vonás fölösleges volt. Helyette jött a düh. Nem tudom ki ellen irányult. Talán mindenki felé. A világnak, mert ők nem olyanok, mint én. Barbarának, mert miatta már nem vagyok olyan, mint a világ, és magamnak is, mert haragudtam Barbarára. Pedig soha többé nem is láttam. Az egész groteszk helyzet, mint valami rosszul komponált több száz éves álom, amit a gyűlölet vezérel. Nem a legjobb kalauz, de elég ahhoz, hogy tapasztalj, láss és tanulj...
A halál után az első dolog, amit elvesztesz az életed. A következő az illúzióid.
A IX. század végén járunk. A vérengző korszakom végleg véget ért. Ebből nem következik, hogy szakítottam az emberi vérrel. Inkább a forrongás belül alább hagyott. Hallottam arról, hogy ilyenkor vannak, akik átállnak állatokra, de engem nem vitt rá az undor. Előbb kóstolnék ismét 'a halandók' által kreált ételt. Csupán annyi történt, hogy észrevétlenül és akaratlanul - sőt meglepő fázis kihagyással (értsd, az alkudozás ki maradt. Csak az ördöggel köthettem volna alkut, annyira elvetemült meg nem lettem) - eljutottam a beletörődés szintre. A józanész - már ha van nekem ilyen - vezérelt ezentúl. Próbáltam számba venni, hogy mit csináltam az elmúlt pár száz évben. Voltam háborúkban, vadásztam békeidőben, bóklásztam a világban, de mindig olyan volt, mint egy velem párhuzamos dimenzió. A francia forradalom. Semmi. A száz éves háború, Joan D’Arc-al. Megint csak semmi. Amerika felfedezésének elismerése. Itt sem történt velem semmi különös. A szüleim halála. Még ez sem érintett meg. Érzelmileg egy nulla lettem. És mit csinál a legtöbb reményvesztett ilyenkor? Hogy erre válaszolni tudjak, nem ártott volna anyámra figyelnem annak idején, amikor beszél hozzám. De nem figyeltem, így nem tudom, hogy mit mondott. Bár, az sem biztos, hogy ez segített volna. Szóval, e felől, mindent egybevéve fogalmam sincs. Részemről 'emberi' fogalakozásba kezdtem. Olyanba, ahol senkit nem érdekel a neved, a korod, a múltad. Szerencsésebb, ha nincs is neked. Hogy hidegvérrel tudj ölni, ne legyen semmi ellen fenntartásod, csak végezd, amit rád bíznak. Röviden egy londoni bérgyilkossá váltam. Jól fizetett, igen jó kis meló volt. És gyakorlatilag ők választották nekem a vacsoráimat. Ez így ment egészen 1920-ig. Gondolom, mindenki tudja, hogy mi történt akkor. Ha nem, akkor segítek egy kicsit. Az első világháború. Ilyenkor egy ennyire veszélyes hivatásban vagy akár fajban, mint az enyém, nem árt csöndben maradni, és olyan sebesen elhúzni a harc elől, amennyire csak lehet. Szibériába utaztam. Ott a kutya sem keresne. És ami még jobb, az ott élőket sem hiányolná senki, ha időnként el-eltűnnének. Pletykák is terjengtek rólam, mint a hegyekben élő, sötét gróf, aki embereket eszik. Majdnem mindent eltaláltak. Kivéve azt, hogy én még sem neveztem ezt teljesen életnek. Gróf sem voltam és az embereket nem ettem, hanem a vérüket ittam. Amúgy meg, tényleg, minden passzolt. De, ezeket figyelembe véve, több hír szólt rólam, mint amit eltűrhetőnek tartottam. Magyarul, több volt, mint a nulla. A nyolcvanas évek vége felé elhagytam az országot, aztán a kontinenst is. Különböző közlekedési eszközök meg miegymás segítségével, átszeltem Európát és az Atlanti óceánt. Amerikában, New York-ban telepedtem le. Ez az a város, ami primitív civilizációjáról, a felhőkarcolóiról és a koronás szobráról híres. A „Nagy Alma”. Ott még két fejjel sem lennék feltűnő, ahogy bárki más sem. Ez kapóra jött. Szereztem egy lakást valahol a belvárosban. Nem túl forgalmas része, és elég sok ott a bűnözés így a kis vadászataim fel sem tűnnek a halálozási statisztikákban. Szóval, elég gázos hely ahhoz, hogy azt higgye egy ember, hogy én vagyok az utolsó dolog, amitől tartania kell. De ez így is van jól. Nem igaz?

Külső: Nem vagyok egy égi meszelő, úgy 179 centi magas vagyok csupán. Sötét hajam és szemem van. Bár kontaktlencsét viselek - nem tudom, miért - így a szemeim zöldeskéknek látszanak. Alatta sötét karikák ülnek, amit a legtöbb ember annak tud be, hogy punk rockos kinézetem van alapból. A bőröm fehér, márvány szerű, jéghideg, ahogy a legtöbb fajtársamé is. Nem tartom magam igazán szépnek. Emberként sem voltam egy esztétikai csoda, de teljesen elégedett vagyok a külsőmmel.

Képesség: - - -

Jellem: Kívülről félszeg, komoly alaknak tűnök, de ez koránt sincs így. Örök gyereknek tartom magam, szörnyű humorérzékkel, de ha van nekem olyan, akkor arany szívvel. Na jó, azért még sem. De ezt el kellett mondjam, hogy valami jó tulajdonságot találjak… Kissé szarkasztikus vagyok, imádok ironizálni. Többnyire megy is nekem. Lazán veszek bizonyos dolgokat, de amúgy legtöbbször törvénytisztelő állampolgár vagyok. Kár, hogy nem az emberek világában... A kisujjamat sem mozdítanám meg másokért. Ha valami nem az én dolgom, azért bele ártom magam, mindent össze kuszálok és a probléma nagy részében ott hagyok másokat. Könnyen alkalmazkodok mindenhez és mindenkihez, kivéve a bezártsághoz. Csúcs ragadozóként a táplálékomnak szeretek mostanában kíméletes és gyors halált. De ez nem mindig sikerül. Bár senki sem tökéletes. A ruházatom követi a XXI. századot. És be kell lássam, eddig ez a korszak jön be a legjobban.




Vissza az elejére Go down
Ronald Halding

Ronald Halding


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. May. 09.
Age : 56
Tartózkodási hely : Éppen La Push.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyHétf. Május 09, 2011 9:41 pm

Bella Swan írta:
Valami nekem rémlik ezekről a farkasokról. Én sem olvastam még, de majd fogom. Hát ELFOGADVA...
Köszönöm Bella! (:
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyHétf. Május 09, 2011 9:39 pm

Ronald Halding írta:
Rosalie Hale írta:
Ronald Halding írta:
Rosalie Hale írta:
Ronald Halding írta:
Név: Ronald Jonathan Halding
Becenév: Ron, Ronald, John
Nem: férfi
Faj: Vérfarkas – Hold gyermeke
Kor: 21
Született: 1968. április 24.
Származás: Luisiana, New Orleans

Na hát kedves Ronald!
Sajnálom, de nem hiszem hogy a Twilight keretein belül léteznek ilyesfajta vérfarkasok! De ebben a kérdésben más Admin segítségét kérném, szóval addig arra kérlek, hogy ne vegyél részt játékban! Vagy lehetőséged van még megváltoztatni az előtörténeted, ha esetleg nem akarsz várni az elbírálásra!!
Nem kötekedni szeretnék, de igenis léteznek ilyen farkasok a Twilight sagaban. A Twilight világa című könyvben kiemelten van róluk írva, mint külön faj. A Breaking Dawn-ban is említés volt róluk, valamint rajtam kívül még van ennek az oldalnak egy ezen fajba tartozó tagja. Természetesen megvárom az elbírálást.

Azért mondtam, hogy kérem más Admin segítségét, mert elnézést, de én nem olvastam a Twilight világa című könyvet. Smile Megsürgetem a dolgot, addig is mehetsz a többiekkel az "Eksönládába"!! Wink
Semmi gond. Smile Köszönöm. Wink

Valami nekem rémlik ezekről a farkasokról. Én sem olvastam még, de majd fogom. Hát ELFOGADVA...
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyHétf. Május 09, 2011 9:38 pm

Brooklyn Dalton írta:
Név: Brooklyn Dalton
Becenév: Brook
Nem: nõ
Faj: ember
Kor: 16 éves
Született: 1994. december 2.
Származás: Párizs, Franciaország

Elfogadva! Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
Brooklyn Dalton

Brooklyn Dalton


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. May. 09.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyHétf. Május 09, 2011 7:50 pm

Név: Brooklyn Dalton
Becenév: Brook
Nem: nõ
Faj: ember
Kor: 16 éves
Született: 1994. december 2.
Származás: Párizs, Franciaország
Története:
1994 decemberének második napján pottyantan ebbe a különös mesébe. Édesanyukám egy francia divattervező volt. 28 éves volt amikor engem szült. Édesapám kocsikat bütyköl. Ő itt született Forks-ban így a születésem után Ő szeretett volna ideköltözni velünk. Anyukám ezt az ötletet nem nagyon támogatta, hiszen neki az otthona Franciaország volt. Ott volt mindene. Nem akarta eldobni mindezt. Egy este amikor 5 éves voltam összevesztek. Apám azt mondta költözik Forks-ba és engem is elvisz és anyám nem ellenkezett vele. Még csak nem is harcolt értem. A lépcsőn ültem és onnan hallgattam végig a vitájukat. Utána apám feljött az emeletre és próbált megvígasztalni. Nem sírtam, de tudta, hogy szomorú vagyok. Felöltöztetett , összepakolt és beült velem a kocsiba és a reptérig meg sem álltunk. Másnap már a Nagyiéknál voltunk Forks-ban. Hamarosan apu vett egy házat és átköltöztünk oda. Amikor kicsi voltam nagyon sokat voltam a nagyszüleimmel. Ők vigyáztak rám iskola után amíg apu dolgozott.
Az általános iskola Forks-ban jó volt. Szerettem. Nem voltunk sokan, mindenkivel jóban voltam, nem volt nehéz dolgom. Itt nőttem fel. Anyum pedig szülinapomra szokott küldeni egy képeslapot. Egyébként minden hónapban kapok tőle ruhákat. Amiket Ő tervezett természetesen. Mindig pontos. Mindig jó a méret. De mint mondják ajándékokkal nem lehet szeretetet nyerni, hiszen még csak fel sem hívott. Egyszer sem. A képeslapokon is csak ennyi volt "Remélem jól vagy. Szeretlek. Puszi Anyu." Semmi több. A középiskolába jeles bizonyítvánnyal kerültem be. Azóta kicsit romlott az átlag de nem állok túlságosan rosszul. Szeretem Forks-ot és az időjárást is megszoktam már. Imádom a La Push-t. Ott vagyok a legtöbbet. Szeretem a partot meg mindent. Jófej emberek vannak ott szeretek lejárni oda.
A jövőre egyenlőre nincsenek nagy terveim. Elméletileg én 6 évesen közöltem mindenkivel, hogy varázsló leszek és kész. Most is így gondolom. Bár nem tudom, hogy hogyan, hiszen levelet nem kaptam és ezek szerint a Roxfort-ba sem vettek fel. De majd megoldom valahogy higyjétek el.
Imádok fényképezni. Van amikor megkattanok és két napig haza se megyek és akkor is csak azért mert lemerül az aksi vagy megtellik a memória kártya. Ezenkívül sportolok. Sokat futok, röplabdázok.

Külsõ: 170 cm magas vagyok , fekete a hajam, kék a szemem. Vékony testalkatom van, de nőies vagyok. Szeretek csajosan öltözködni, de van amikor nem úgy alakul az élet. Rossz napokon nem ér fikázni. Sminkelni is imádok, de azért mértékkel.

Jellem: Olyan vagyok mint egy kis napocska. Legalábbis ezt mondják. Mindig ragyogok és vidám vagyok, de nem lehetetlen lezúzni a kedvemet. Sőt. Elég érzékeny a lelkem szóval ha beszólsz lehet, hogy 2 napig depressziós leszek CSAK miattad. Egyébként azt hiszem kedves vagyok. Elég jól kijövök az emberekkel, ha nem gonoszkodnak velem.
Vissza az elejére Go down
Ronald Halding

Ronald Halding


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. May. 09.
Age : 56
Tartózkodási hely : Éppen La Push.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyHétf. Május 09, 2011 7:29 pm

Rosalie Hale írta:
Ronald Halding írta:
Rosalie Hale írta:
Ronald Halding írta:
Név: Ronald Jonathan Halding
Becenév: Ron, Ronald, John
Nem: férfi
Faj: Vérfarkas – Hold gyermeke
Kor: 21
Született: 1968. április 24.
Származás: Luisiana, New Orleans

Na hát kedves Ronald!
Sajnálom, de nem hiszem hogy a Twilight keretein belül léteznek ilyesfajta vérfarkasok! De ebben a kérdésben más Admin segítségét kérném, szóval addig arra kérlek, hogy ne vegyél részt játékban! Vagy lehetőséged van még megváltoztatni az előtörténeted, ha esetleg nem akarsz várni az elbírálásra!!
Nem kötekedni szeretnék, de igenis léteznek ilyen farkasok a Twilight sagaban. A Twilight világa című könyvben kiemelten van róluk írva, mint külön faj. A Breaking Dawn-ban is említés volt róluk, valamint rajtam kívül még van ennek az oldalnak egy ezen fajba tartozó tagja. Természetesen megvárom az elbírálást.

Azért mondtam, hogy kérem más Admin segítségét, mert elnézést, de én nem olvastam a Twilight világa című könyvet. Smile Megsürgetem a dolgot, addig is mehetsz a többiekkel az "Eksönládába"!! Wink
Semmi gond. Smile Köszönöm. Wink
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyHétf. Május 09, 2011 7:28 pm

Ronald Halding írta:
Rosalie Hale írta:
Ronald Halding írta:
Név: Ronald Jonathan Halding
Becenév: Ron, Ronald, John
Nem: férfi
Faj: Vérfarkas – Hold gyermeke
Kor: 21
Született: 1968. április 24.
Származás: Luisiana, New Orleans

Na hát kedves Ronald!
Sajnálom, de nem hiszem hogy a Twilight keretein belül léteznek ilyesfajta vérfarkasok! De ebben a kérdésben más Admin segítségét kérném, szóval addig arra kérlek, hogy ne vegyél részt játékban! Vagy lehetőséged van még megváltoztatni az előtörténeted, ha esetleg nem akarsz várni az elbírálásra!!
Nem kötekedni szeretnék, de igenis léteznek ilyen farkasok a Twilight sagaban. A Twilight világa című könyvben kiemelten van róluk írva, mint külön faj. A Breaking Dawn-ban is említés volt róluk, valamint rajtam kívül még van ennek az oldalnak egy ezen fajba tartozó tagja. Természetesen megvárom az elbírálást.

Azért mondtam, hogy kérem más Admin segítségét, mert elnézést, de én nem olvastam a Twilight világa című könyvet. Smile Megsürgetem a dolgot, addig is mehetsz a többiekkel az "Eksönládába"!! Wink
Vissza az elejére Go down
Ronald Halding

Ronald Halding


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. May. 09.
Age : 56
Tartózkodási hely : Éppen La Push.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyHétf. Május 09, 2011 7:26 pm

Rosalie Hale írta:
Ronald Halding írta:
Név: Ronald Jonathan Halding
Becenév: Ron, Ronald, John
Nem: férfi
Faj: Vérfarkas – Hold gyermeke
Kor: 21
Született: 1968. április 24.
Származás: Luisiana, New Orleans

Na hát kedves Ronald!
Sajnálom, de nem hiszem hogy a Twilight keretein belül léteznek ilyesfajta vérfarkasok! De ebben a kérdésben más Admin segítségét kérném, szóval addig arra kérlek, hogy ne vegyél részt játékban! Vagy lehetőséged van még megváltoztatni az előtörténeted, ha esetleg nem akarsz várni az elbírálásra!!
Nem kötekedni szeretnék, de igenis léteznek ilyen farkasok a Twilight sagaban. A Twilight világa című könyvben kiemelten van róluk írva, mint külön faj. A Breaking Dawn-ban is említés volt róluk, valamint rajtam kívül még van ennek az oldalnak egy ezen fajba tartozó tagja. Természetesen megvárom az elbírálást.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyHétf. Május 09, 2011 7:23 pm

Ronald Halding írta:
Név: Ronald Jonathan Halding
Becenév: Ron, Ronald, John
Nem: férfi
Faj: Vérfarkas – Hold gyermeke
Kor: 21
Született: 1968. április 24.
Származás: Luisiana, New Orleans

Na hát kedves Ronald!
Sajnálom, de nem hiszem hogy a Twilight keretein belül léteznek ilyesfajta vérfarkasok! De ebben a kérdésben más Admin segítségét kérném, szóval addig arra kérlek, hogy ne vegyél részt játékban! Vagy lehetőséged van még megváltoztatni az előtörténeted, ha esetleg nem akarsz várni az elbírálásra!!
Vissza az elejére Go down
Ronald Halding

Ronald Halding


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. May. 09.
Age : 56
Tartózkodási hely : Éppen La Push.

Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! EmptyHétf. Május 09, 2011 6:21 pm

Név: Ronald Jonathan Halding
Becenév: Ron, Ronald, John
Nem: férfi
Faj: Vérfarkas – Hold gyermeke
Kor: 21
Született: 1968. április 24.
Származás: Luisiana, New Orleans
Története:
Egy Luisiana állambeli nem annyira kicsi városban születtem, New Orleans-ben. Gyermekéveimről nem túl sok emlékem maradt. Nem tudom mi volt a legelső kimondott szavam, kinek szóltam be keményen először, ki volt az első lány, aki tetszett. Habár még az általános iskola is gyermekévnek számít, a felső tagozat inkább serdülő felé hajlik. Erről az időszakomról mesélek egy kicsit: Nem voltam osztályelső tanuló. Lusta voltam, mindig csak azt csináltam meg, ami kötelező volt. Többi hozzám hasonlóhoz, engem is főként az autók, férfimagazinok olvasása és a nintendos öldöklős játékok érdekeltek. Nyolcadik osztály közepe felé azért én is, a többiekkel egyetemben, beértem a korral. Ebben az időben lett meg az első barátnőm. Amolyan diákszerelem volt, amely aztán gyorsan el is múlt. A gimnáziumi évek átlagosan teltek. Féktelen bulizás, havonta új barátnő, sok-sok intő. Az akkori társadalom persze nem olyan brutális módon űzte ezt, mint a mai fiatalok. Sokkal visszafogottabbak voltunk, iskolaköpenyben jártunk. Az akkori világ ilyen volt, változnak az idők. Miután letettem az érettségit, egy ABC-ben dolgoztam, mint pénztáros. Számomra nagyon béna meló volt, de valahogy pénzt kellett keresnem. Ez ment két évig. Nyugodt családi életünket egy szörnyű tragédia árnyékozta be. Édesanyámat elgázolta egy autó. Összetörtem. Minden félelmem az volt, hogy egyszer csonka családban fogok élni. Rengeteget sírtam. Apám még rosszabbul viselte. Mikor vége lett a temetésnek, nem jött haza. Összesen öt hónapig éltem szülő nélkül. Addig a nagybátyám vigyázott rám. Miután eltelt ez a jó pár hónap, az ajtóban ismerős arc köszöntött. Apám hazatért. Távollétét azzal magyarázta, hogy nagyon összetört. Egyik régi barátjánál szállt meg. Ezek után villámgyorsan jöttek az események. Egyik teliholdas éjszaka egy szörnyeteg, pontosabban egy vérfarkas támadt rám a szobámban. Menekülni próbáltam, nem sok sikerrel. Külleme is teljesen megrémisztett. Úgy nézett ki, mint az ócska horror filmek vérfarkasai. Ember alakja és termete volt. Teste szőrős, farkas fogai voltak. Vicsorgott, majd rám vetette magát. Megharapott a kezemnél. Szörnyű kínokat éreztem. Az átváltozás nem tartott sokáig. Körül-belül egy nap lehetett. Először fel sem fogtam mi történt velem. Nem mertem kimenni a lakásból. Féltem, hogy az szörny ismét rám támadna. Egyik délután, apám lehívott az étkezőnkbe beszélgetni. Őszintén vallott nekem mindenről. Elmondta, hogy ő volt az a szörnyeteg, azon a bizonyos estén. Ő harapott meg, ezentúl én is ehhez a fajhoz tartozom. Elmondta, igazából hol volt és mit csinált öt hónapig. Ő is megtámadta egy akkor még számára ismeretlen farkas. Azért tette ezt vele, mert ez a faj pusztulóban van. A vámpírok kiirtják az összest. A tervük csaknem sikerült. És most azért kellett nekem is átváltoznom, hogy fenntartsam ezt. Minden teliholdkor átváltozok vérfarkassá. Beletörődtem a sorsomba. Mi mást tehettem volna? Visszacsinálni már nem lehet. Most már halhatatlan vagyok. Eldöntöttem, hogy bejárom a világot. Elbúcsúztam apámtól, majd felszálltam egy vonatra. Bejártam Amerika számos pontját. Megismerkedtem az ellenséges faj képviselőivel, a vámpírokkal. Barátságot közöttem egy klánnal, még Alaszkában. Felfedeztem, hogy vannak olyanok, akik állatokon élnek és nem ölnek embereket. Kipróbáltam ezt az étrendet, mivel engem is zavart a folyamatos emberölés önkívületi állapotaimban. Egyik teliholdas éjszakán, direkt kimentem az erdőbe, pontosabban a legközepébe, hogy még véletlenül se akarjak bemenni a városba, embereket enni. Megkóstoltam az állatokat. Hát nem váltak a kedvenceimmé. Manapság csak ritkán eszem azokat. Valamint megismerkedtem egy másik fajjal is. Az alakváltókkal. Máig azt gondolom róluk, ők csak a mi lebutított változatunk. Velük eddig nem volt szerencsém tüzetesebben megismerkedni. Több mint 30 év alatt rengeteg tapasztalatot és ismerőst szereztem. Rengeteg helyen éltem, nagy városokban, kicsi falukban. Megpróbálom kipróbálni az élet minden oldalát. Aktuális szálláshelyem Forks. Washington államban élek most és ismerem meg a környezetem, az embereket és az itt élő különleges lényeket.

Külsõ: Rövid szőkésbarna haj, izmos testalkat. Öltözködése általában fekete, kedveli a bőr cuccokat. Egyik családi öröksége, egy gyűrű még máig rajta van.
Jellem: Vicces, néha nagyszájú, megértő, szorgalmas, találékony, gyors észjárású, többnyire kedves, megbízható valamint kissé paranoiás.

(Tudom, ezzel a külsővel nem felelek meg a La Puhs-i farkasok kinézetének, de nem is onnan származok, így remélem nem gond. (: )
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide írd a kitalált karaktered történetét!   Ide írd a kitalált karaktered történetét! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ide írd a kitalált karaktered történetét!
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Jelentkezés :: Itt jelentkezz-
Ugrás: