A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Mi történt?

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Mi történt? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi történt?   Mi történt? EmptyPént. Nov. 05, 2010 7:11 pm

Kedves Fórumozók!

A mai nappal ugyebár lezárult a régi fórum az élete, legalábbis ami a játékot illeti.
A postok ma átmásolásra kerültek ide, az új fórumra, de egy kis változtatás történt.
Sajnos a sok inaktív felhasználó miatt [illetve akik nem jelentkeztek, hogy maradnak a játékban] sok aktív felhasználó utolsó 5 postja értékelhetetlen lett volna...
Így a fórumra topiconként az utolsó 5 post lett átmásolva, méghozzá a szeptember 25.-étől írottak!
Ha valaki nem találja egyik postját sem [mint például Alexis Lance, aki utoljára szeptember 18.-án írt a fórumra] akkor azért nem, mert 25.-e előtt írt utoljára!
Ha már itt tartunk... Aki nem talál a házában postokat, akkor szintén azért van, mert már rég írt oda [ismét Alexis Lance a példa rá, aki utoljára JANUÁR 2.-ÁN írt a saját házába] vagy a többi inaktív karakterrel beszélgetett csak, ezeket pedig ugyebár mondanom sem kell, hogy nem másoltam át...

Szeretném felhívni a figyelmeteket még pár dologra, melyeket adminisztrátor társaim és én szeretnék, ha az új fórum megnyílását követően már használnátok/érvénybe lépne.
~ az írásmód... Úgy néz ki nem volt elég a többszöri figyelmeztetés; sokan még mindig nem azt az írásmódot használják, mely a fórum előírásaiban van... Külön kiemelném itt Flora Andersont, aki rendszeresen nem úgy írta a postokat, ahogy kellett volna... Kérlek titeket, hogy ha bárkinél észreveszitek ezeket a hibákat, akkor szóljatok/figyelmeztessétek, mert ha mi vesszük észre, akkor az büntetéssel fog járni...
~ nagybetűk... A postok másolgatása közben sokszor találkoztam olyannal, hogy az illető írt egy mondatba foglalt cselekvést, ám nem nagy betűvel kezdte a mondat elejét... Persze, tegyük fel, hogy ezt írja valaki:
- Elmegyek a teaházba. *mondtam neki.*
ebben az esetben helyes a kisbetű, viszont ebben a formátumban:
*elmentem a teaházba, hogy találkozzak a barátaimmal.*
NEM HELYES! Figyeljetek erre is legyetek oly [n]kedvesek, mert nem ronda kinézetű postokra vágyunk... Very Happy
~ az iskolák... Láttam, hogy végre kezditek kihasználni azt is, hogy a 18/19 év alattiaknak KÖTELEZŐ az iskolába járás. Dicséret illeti ezért Riley Bierst, Jared Pellert, Kim Connwellert és Liza Karrort is... Kövessétek a példájukat, mert szerintem nem akartok lógni a suliból... ugye? Wink

Egyenlőre ennyi lenne, a csúnya beszédet, a rövidítéseket, a játékban v helyett w-vel való írást [a Társalgóban továbbra is megengedett], a jelenidőben történő írást, és az E/3-ben való írást pedig továbbra is kéretik hanyagolni! Smile

Bárkinek bármilyen kérése/kérdése/óhaja/sóhaja van, forduljon az adminisztrátorokhoz:

Bella Swan
Jacob Black
Leah Clearwater
Edward Cullen

és mint azt az utóbbi napokban láthattátok: Rosalie Hale

Köszönet az adminisztrátoroknak, hogy segítettek az új fórum létrehozásában, a design elkészítésében, a házak és a helyszínek létrehozásában, és köszönet a kitartó munkáért, melyet már több mint egy éve végeznek!

Az új fórum 2010. november 8.-án nyitja meg kapuit; attól a naptól kezdve bombázhatjátok meg a jobbnál jobb postokkal a 'helyet'. Smile
A régi fórum pedig remélhetőleg megmarad, igyekszünk néha-napján írni valami kis csekélységet oda is, nehogy törlődjön a rengeteg post, melyekkel azt hiszem mondhatjuk, hogy jó sokat dolgoztatok! Smile
A régi fórumon a Közösségi Témaköröket hétfőig használhatjátok!Smile

Köszönjük a türelmet és a kitartást!
További jó játékot kívánunk nektek!

A fórum adminisztrátorai nevében:
Edward Cullen
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Mi történt? Empty
TémanyitásTárgy: Mi történt?   Mi történt? EmptyHétf. Nov. 01, 2010 5:24 pm

...
Vissza az elejére Go down
 
Mi történt?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Közösségi témakörök :: Események-
Ugrás: