A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kórház

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kórház              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kórház    Kórház              EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:33 pm

(s.: Hogy lehetsz ilyen szívtelen? Gonooosz! Legalább vágj fejen h kiájuljak v valami.. xD)

"Morgó... "
*Nem akartam feltartani, ezért úgy döntöttem elindulok, keresni valami féle szállást estére. Szomorúan konstratáltam, hogy már megint nincs hol aludnom, nem akartam doki nyakába varrni magam. Azon kívül már a lábam is fájt. Bicegve indultam el az egyik pad felé.*

(s.: a bicegés neked szól hapsikám! XD )
Vissza az elejére Go down
David Leroy

David Leroy


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Csokoládé?

Kórház              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kórház    Kórház              EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:33 pm

[s.: bocsi kicsit elírtam XDDDD]
*Furcsálva pislogtam a lányra.*
-Bocs de nekem erre nincs időm...*morgolódtam és tovább sétáltam.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kórház              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kórház    Kórház              EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:32 pm

"Vagyunk? Ezt meg mire értette?"
-Igaz is...*gondolkodtam el a dolgon. Nevetni kezdtem, hogy ennyire szerencsétlen vagyok.*
Vissza az elejére Go down
David Leroy

David Leroy


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Csokoládé?

Kórház              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kórház    Kórház              EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:32 pm

-Ömmm...igen jól vagyunk...azt azért tisztázzuk ,hogy én taroltalak le és nekem kell megkérdezni ,hogy jól vagy-e....*mondtam kicsit furcsálva hiszen nem igazán kérdezi meg ,hogy én jól vagyok-e.Nem volt rajta 10 centis magassarkú amivel rámléphetett volna és amúgysem lépett rám szóval nem értettem a feltevést.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kórház              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kórház    Kórház              EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:31 pm

-Persze. Nincs semmi bajom. Köszönöm.*mondtam közben végigmértem. Halál helyes volt. Idétlenül vigyorogni kezdem. Eltakartam a szám, de így csak még feltűnőbb volt. Vettem egy nagy levegőt. És próbáltam uralkodni magamon, hogy ne kuncogjak.*
-Te is jól vagy?*kérdeztem pedig nyilvánvaló volt. *
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Kórház              Empty
TémanyitásTárgy: Kórház    Kórház              EmptyHétf. Nov. 01, 2010 3:39 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Kórház              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kórház    Kórház              Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kórház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Seattle Kórház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Forks-
Ugrás: