A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Perverzszoba

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyPént. Május 13, 2011 4:39 pm

Zach Brooke írta:
Riley szerintem halálra ijedt! xD Már kb. 2 napja se kép se hang róla. Szegény rájött volna, hogy élvezi, és veri a sarokban?Razz xD
Igen halálra ijedt és szorongatja a kezében a kamerát. xD Egyszerűen csak nem jutok szóhoz. >.<
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyCsüt. Május 12, 2011 9:08 pm

Riley szerintem halálra ijedt! xD Már kb. 2 napja se kép se hang róla. Szegény rájött volna, hogy élvezi, és veri a sarokban?Razz xD
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptySzer. Május 11, 2011 10:28 pm

Ashton Raleigh írta:
Zach Brooke írta:
user: nem gondoltam volna, hogy te is ez a tipikus melankonikus író vagy. Very Happy Ezt meg kell emésztenem aztán holnap előrukkolok valamivel Very Happy
játékszitu, hangulat és játszótárs függvénye. Cicu, magad hibáztasd, ezt hozod ki belőlem. *.* de bármennyit vérok rád. : D

Hát igen. Én ilyesmit hozok ki az emberektől. Aki mellettem az vagy szeretni akar, vagy kihozom belőle az állatot. Very Happy xD
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptySzer. Május 11, 2011 10:23 pm

Zach Brooke írta:
user: nem gondoltam volna, hogy te is ez a tipikus melankonikus író vagy. Very Happy Ezt meg kell emésztenem aztán holnap előrukkolok valamivel Very Happy
játékszitu, hangulat és játszótárs függvénye. Cicu, magad hibáztasd, ezt hozod ki belőlem. *.* de bármennyit vérok rád. : D
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptySzer. Május 11, 2011 10:13 pm

user: nem gondoltam volna, hogy te is ez a tipikus melankonikus író vagy. Very Happy Ezt meg kell emésztenem aztán holnap előrukkolok valamivel Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptySzer. Május 11, 2011 10:10 pm

júzer: érted még azt az elvem is feladom, hogy mobilneten nem reagolok *.*

*nyögések, sóhajok, zihálás tört elő belőlem egyre, ahogy dolgozott rajtam. Nem létezett más csak ő, és az az érzés, ami nőttön nőtt bennem minden egyes szorításától, simításától, az összes apró, lényeges-lényegtelen mozdulattól. Arcomon gyöngyözött a víz, izzadt örömben fulladoztam.*
"akarlak" * -duruzsolta fülembe, valami kaján, rábeszélő vigyorral képén. Akart engem, engem és nem mást, s habár nem mondtam neki, de éreztem minden porcikám bizsergésében, e vágy nem egy oldalú. Akartam őt. Akartam, hogy akarjon engem. Azt akartam, szerezzen meg magának, s én... én hajlandó lennék odaadni magam. Talán pont ezért rettentem meg kicsit, ahogy kikerültem öléből. Valami kemény dolgon feküdtem - talán a földön.
Felpillantottam arcába, tekintetem megakadt a lehetetlenül kékszínű szempáron, amivel végig mért engem. tudván tudtam, ha nem tesz velem valamit, nem leszek teljesen rendben - főként odalenn. Mielőtt hangot adtam volna vágyaimnak, ő rám mászott, nyakamhoz hajolt s ismét ambrózia csókokkal illetett. Majd jött a kérdés, ahonnét úgy emlékszem, nincs visszaút.*
- soha semmit nem akartam még ennyire. -* remegtem neki, s várni kezdtem. Várni, hogy neki kezdjen valaminek, amiről tudom, neki is és neki is jó lesz. Az övé vagyok, tegyen velem bármit, valamit, akármit. Tegyen velem mindent. *
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptySzer. Május 11, 2011 9:33 pm

user: nem lehet megállni, hogy erre ne reagáljak. >.<


*A levegő sokkal fülledtebb lett amiért belihegtük az egészet. Végül is nem túl nagy ez a helység. Kezemet ütemesen mozgattam a tagján, mire Ő egyre csak nyögött és zihált. Hűvös veríték lepte el a homlokát. Tetszett ahogy a teste reagál minderre. *
-Akarlakh...*súgtam a fülébe vigyorogva, végül elengedtem finoman kinoszogattam az ölemből. A hátára feküdt. A szemembe nézett. Erekciója hívogatóan meredezett alsója alatt. De a szemei... olyan vágyakozás csillogott benne ami felizgatott. Terpeszben felé másztam, majd a nyakán kezdtem csókolgatni.*
-Akarod, hogy folytassam? *kérdeztem szinte közvetlen a füléhez hajolva. Én akartam folytatni. Sőt még el sem kezdtem a játékaimat.*
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptySzer. Május 11, 2011 8:34 pm

Azta cica! Very Happy Nemsemmi az írásmódod. Szeretem olvasni. x )
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptySzer. Május 11, 2011 8:28 pm

*lefogja csuklóim, mintha csak bilincsbe verne ezzel. irányít, uralkodik, s ezáltal nem is enged nekem érintést az ő felén. egy pillanat erejéig összevonom szemöldököm, úgy nézek rá, de tényleg csak egy másodpercig; hamar beletörődök, s tovább élvezem nem múló csókjait, ajkunk szenvedélyes játékát, míg ő alsógatyámba nyúl. forróság önt el ott, ahol hozzám ér. elhajol tőlem, zihálok. az államon édes nyál folyik végig, érzem, ahogy csurog. lenyalom ajkaimról, ő rám mosolyog, én próbálok vissza rá. A fülembe hajol, míg odalenn érzem, ujjai körbe záródnak legbecsesebb testrészem körül, megmarkolja, így ingerel tovább. eléri hatását, hangosan, felszabadultan kéjes nyögés fakad ki torkomból. teljesen merev vagyok ott, és érzem, testem egy kis előváladékot csempészett oda neki. arcomhoz fordul, kérdez, csókol. lehunyom szememet, s mikor elhajol, újabbat nyögök, hangosan, erősen. csak neki. az övé vagyok, minden porcikám vágyik rá, többre és egyre többre tőle*
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 9:38 pm

*Egyik kezével matatni kezd a nadrágomnál, pont mikor megcsókolom.*
-A-a*suttogom ajkai közé, majd a szabad kezemmel átfogom mind két csuklóját így lefogva őt. Általában azért vagyok én az aktív fél mert élvezem ha ehhez hasonló hangokat csalhatok ki másokból. Lassan teljesen megmerevedik tevékenységem nyomán, így benyúlok boxerébe. Most már szabadon hozzáférek bájtagjához. Elhúzódom tőle levegőt venni. Az állán lefelé folyik a keveredett nyálunk. Ez megmosolyogtat. A fülébe zihálok a levegő hiánytól és Ő is ugyanilyen állapotban van. Ujjaimat pénisze köré fonom, majd egyenletesen verni kezdem neki. Gátlások nélkül szakad fel belőle egy élvezet teljes nyögés.*
-Tudsz még ilyen hangokat produkálni?* kérdezem buján, majd újra megcsókolom.*
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 9:33 pm

Riley Biers írta:
Rosalie Hale írta:
Ashton Raleigh írta:
Riley Biers írta:
Héj béjbéé. :'DDDDDD ezt adom. xD
am neked van tumblröd? linkeled lécci?. Wink
nincs sajátom... de ha lesz, majd adok. : D

és igen, Rose, megtörtént. XD ilyenkor jobb nem enni, asszem. XD


Hát nagyon nem jó ötlet... xDD
Azt hiszem jól tettem, hogy ide küldtelek titeket!! xD
Ez lesz mostantól az otthonunk Rose! Köszönjük neked! :'DD ♥️

Igazán nincs mit!! xDD
Ezt a helyet mindenki saját felelősségre látogatja, mivel ki van írva, hogy 18 karikás... xDD
De a társalgóba mostantól mellőzük az ilyesfajta beszélgetéseket!! Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 9:29 pm

Rosalie Hale írta:
Ashton Raleigh írta:
Riley Biers írta:
Héj béjbéé. :'DDDDDD ezt adom. xD
am neked van tumblröd? linkeled lécci?. Wink
nincs sajátom... de ha lesz, majd adok. : D

és igen, Rose, megtörtént. XD ilyenkor jobb nem enni, asszem. XD


Hát nagyon nem jó ötlet... xDD
Azt hiszem jól tettem, hogy ide küldtelek titeket!! xD
Ez lesz mostantól az otthonunk Rose! Köszönjük neked! :'DD ♥️
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 9:27 pm

Ashton Raleigh írta:
Riley Biers írta:
Héj béjbéé. :'DDDDDD ezt adom. xD
am neked van tumblröd? linkeled lécci?. Wink
nincs sajátom... de ha lesz, majd adok. : D

és igen, Rose, megtörtént. XD ilyenkor jobb nem enni, asszem. XD


Hát nagyon nem jó ötlet... xDD
Azt hiszem jól tettem, hogy ide küldtelek titeket!! xD
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 9:22 pm

Riley Biers írta:
Héj béjbéé. :'DDDDDD ezt adom. xD
am neked van tumblröd? linkeled lécci?. Wink
nincs sajátom... de ha lesz, majd adok. : D

és igen, Rose, megtörtént. XD ilyenkor jobb nem enni, asszem. XD
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 9:21 pm

bántanál te engem?
-kis szúrást érez a nyakán, más esetben biztos odakapna, csak úgy reflexszerűen. de most nem, csak nyög egyet. halk nyögés, nem is igazi, inkább sóhajba megy át a vége. belül megremeg, ahogy masszírozni kezdik lentebb. tagja egyre merevedik, keményedik a fiú érintéseitől. próbálja viszonyozni ezt az érzést, ezeket a mozdulatokat, így maga alatt elkezdi tapogatni őt, hogy megtalálja érzékeny pontját, amíg ő a nyakától egész szájáig ér nyelvével. az apró, pici borosta szúrja az arcát, valószínű, ez kölcsönös. a puha ajkak érintése tovább fokozzák az izgalmat, majd a harapásnál igyekszik elfojtani egy újabb nyögést-
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 9:16 pm

Ti tényleg belemelegedtetek, szó szerint értve is!! Wink xDD Kár, hogy épp ettem miközben olvastam O.o"
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 9:08 pm

Ashton Raleigh írta:
Riley Biers írta:
Ashton Raleigh írta:
Riley Biers írta:

Jobb ötletem van. Legyünk mi a pindúrpandúrok!! :'DDDDDDDDDD Megváltjuk a világot Wink
csak ha lehetek Csuporka Very Happy
Héééé az én akartam. Very Happy Mindegy, akkor maradok én a kis szende puszedli. ;')
Akkor Zach lett Sziporka Very Happy és ez LOL XDDD http://29.media.tumblr.com/tumblr_lk5sitKbXK1qgeimao1_500.gif
nem is tudtam, hogy ilyen jól táncolsz, Zach XDD
Héj béjbéé. :'DDDDDD ezt adom. xD
am neked van tumblröd? linkeled lécci?. Wink
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 9:06 pm

Hmm.. Ha nagyon szemét akarnék lenni felizgatnálak verni kezdeném neked és mielőtt még elmennél és igazi kéjtengerben úsznál a tövénél szorítanám el. Hogy aztán rákérdezhess, hogy miért. x )
*Fogammal két kis piros pontot karcolok Ash nyakára, majd erősen szívni kezdem. Ő ezt egy aprócska elfojtott nyögéssel jutalmazza ami arra ösztönözz ,hogy folytassam a tevékenységem. Balommal még mindig az anyagon keresztül masszírozni kezdem tagját és élvezettel figyelem ahogy a teste reagál rá. Nyelvemet végigvezetve az ütőerén, majd az álla élén csókolom meg. Először végignyalom ajkait, majd mozgatni kezdem a szám. Várok egy kicsit, végül megharapom alsó ajkát. *
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 9:04 pm

Riley Biers írta:
Ashton Raleigh írta:
Riley Biers írta:

Jobb ötletem van. Legyünk mi a pindúrpandúrok!! :'DDDDDDDDDD Megváltjuk a világot Wink
csak ha lehetek Csuporka Very Happy
Héééé az én akartam. Very Happy Mindegy, akkor maradok én a kis szende puszedli. ;')
Akkor Zach lett Sziporka Very Happy és ez LOL XDDD http://29.media.tumblr.com/tumblr_lk5sitKbXK1qgeimao1_500.gif
nem is tudtam, hogy ilyen jól táncolsz, Zach XDD
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 9:03 pm

Ashton Raleigh írta:
Riley Biers írta:

Jobb ötletem van. Legyünk mi a pindúrpandúrok!! :'DDDDDDDDDD Megváltjuk a világot Wink
csak ha lehetek Csuporka Very Happy
Héééé az én akartam. Very Happy Mindegy, akkor maradok én a kis szende puszedli. ;')
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 9:02 pm

Riley Biers írta:

Jobb ötletem van. Legyünk mi a pindúrpandúrok!! :'DDDDDDDDDD Megváltjuk a világot Wink
csak ha lehetek Csuporka Very Happy
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 8:58 pm

Ashton Raleigh írta:
Rájli, aki 18 és szűz. Zach, akiről nem tudok mást, minthogy gyönyörűek a szemei. És én, mint a feltörekvő rocksztár. XD Igen, szemfények vagyunk, ha vak a fórum XDD
Jobb ötletem van. Legyünk mi a pindúrpandúrok!! :'DDDDDDDDDD Megváltjuk a világot Wink
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 8:55 pm

Riley Biers írta:
Jól van akkor na. xD Lehet benne valami, mármint csak a bi részében, de nem vallom be, mert akkor elveszíteném a büszkeségem. xD
Amúgy szerintem most mi vagyunk a fórum szeme-fényei. Very Happy Kéne alapítanunk valami triumvirátust, hármas szövetség vagy mit tudom én. Valami történemit, mert akkor minden törikönyvben ott fogunk burkoltan díszelegni. Very Happy Mekkora logika. : DDDD
Rájli, aki 18 és szűz. Zach, akiről nem tudok mást, minthogy gyönyörűek a szemei. És én, mint a feltörekvő rocksztár. XD Igen, szemfények vagyunk, ha vak a fórum XDD
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 8:53 pm

-meglepődve figyeli, ahogy a nadrágja lecsúszik ágyékáról. nem ellenkezik egy percig sem, amikor a kezek hátranyomják fejét, izgatottan szuszog, miközben élvezi nyakán a csókokat. ujjaival a fiú hajába túr, végig simít a fürtökön, és suttog neki- mikor azt mondtam, a tiéd vagyok, azt úgy értettem, bármit tehetsz velem X]
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba EmptyHétf. Május 09, 2011 8:44 pm

Riley Biers írta:
Ashton Raleigh írta:
Riley Biers írta:
Már áradozni sem lehet? xD Milyen világban élünk. Ezek a gondolatok nagyon bizalmasak.Úgy kezeljétek. :'D
csak egy kis tény. Ha teljesen heteroszexuális pasi vagy, még a melegek társaságában sem maradsz teljesen szívesen. nem hogy kamerázod őket, kispofa. XD sajnálom, hogy így kell megtudd, de időszerű legalább egy biszexséget bevállalj, Szüzie. XD
Jól van akkor na. xD Lehet benne valami, mármint csak a bi részében, de nem vallom be, mert akkor elveszíteném a büszkeségem. xD
Amúgy szerintem most mi vagyunk a fórum szeme-fényei. Very Happy Kéne alapítanunk valami triumvirátust, hármas szövetség vagy mit tudom én. Valami történemit, mert akkor minden törikönyvben ott fogunk burkoltan díszelegni. Very Happy Mekkora logika. : DDDD

Én kihagyom. Elég nekem Ash. x ) Csak az élvezetre hajtom. Bár attól függ kinek mi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Perverzszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perverzszoba   Perverzszoba Empty

Vissza az elejére Go down
 
Perverzszoba
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Közösségi témakörök :: Eksönláda-
Ugrás: