A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kim szobája

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kim szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kim szobája   Kim szobája EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:57 pm

*Még mielőtt haza értem, elmentem Corrieval sétálni. 11re pont hazaértem. Arra sem volt erőm, hogy a sminket lemossam; ruhástól beestem az ágyba, és azonnal elnyomott az álom.
Reggel mikor felébredtem, felálltam és a tükörhöz mentem. Ijedtemben hátraugrottam: úgy néztem ki, mint valami zombi. Borzalmas... Bedugtam a hajvasalót, és amég melegedett kerestem valami normális ruhát, és megfésülködtem. A hajam egyik felét összefogtam, a frufrumat pedig feltűztem, hogy ne zavarjon. Apró tincsenként kivasaltam a hajam. Lemostam a tegnapi sminkemet, és újra raktam fel alapozót, meg kihúztam a szemem fekete szemceruzával, fölötte pedig halványrózsaszín szemhéjfestékkel. Mást nem is nagyon szoktam. Magamra rángattam a ruhákat és lementem kirámolni a hűtőt. Raktam el kaját, bár nem szoktam a suliban enni, de olyan ideges voltam a fizika miatt, hogy valószínűleg egész nap tömni fogom a fejem. Az előszobában még felvettem egy fehér jeticsizmát és elindultam a suliba.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Kim szobája Empty
TémanyitásTárgy: Kim szobája   Kim szobája EmptyHétf. Nov. 01, 2010 6:08 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
 
Kim szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ana szobája
» Nagyszülök szobája
» Jessica szobája
» Marina szobája
» Katelyn szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: La Pushi házak :: Connweller ház-
Ugrás: