A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Garázs

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Garázs            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Garázs    Garázs            EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:38 pm

*Mostmár kezdtem unni a fejem, így elmentem egy kicsit szórakozni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Garázs            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Garázs    Garázs            EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:38 pm

*Eléggé összezavarodtam.Most ide hozza fél Volterrát?.Na jólvan ám!Meg amúgy is, Miranda sem erőlteti meg magát affelől, hogy egy kicsit ne látszodjon meg rajta a flegmaság.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Garázs            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Garázs    Garázs            EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:37 pm

*Meglepődött képet vágtam. Jó régen jártam már amerikába. Utoljára mikor is? vagy kétszáz éve azt hiszem....*
- Hát az jó messze van Olaszországtól... *állapítottam meg, majd kicsit furcsán tekintettem a röhögéstől fulladozó Anára. Hogy ez mennyit röhög... Aztán idejött az a csaj, aki már kezdetektől nem volt szimpatikus nekem. Elkezdtem törpölni magamban, hogy hova teleportáljam ha felhúzza az agyam. Egy jegesmedve szája jó lesz? vagy sivatag? Van la Push? Igen, la Push lesz a legideálisabb hely egy olyan vámpírnak aki a bögyömben van. *
- Szasz! -*köszöntem vissza neki, majd folyattam a gondolkozást, semmibe véve őt. Egyszer csak megcsörrent Ana telefonja, az a béna kilyukasztotta a gumit. Ezen most én kezdtem el röhögni, de időbe abbahagytam, mert a kocsija miatt ölni tud.*
- Én is megyek! Elviszlek!*vigyorogtam, majd egyszerűen csak elteleportáltam magunkat Seattlebe.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Garázs            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Garázs    Garázs            EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:37 pm

*Vállat vontam. Aztán elkezdtem röhögni rajta. A hülyeségével bárkit fel tud dobni.*
-Washingtonban vagyunk, szívem. *mondtam, de aztán még hozzá tettem.* -Ami Amerikában van. Tudod, a világ másik felén egy marha nagy foltban a földgömbön. *mondtam röhögve. Lehet, hogy nem szőke kívülről, de belülről igen. Ekkor bejött Lena is. Meglepődött kissé Mirán. Hirtelen megszólalt valami szar a zsebemben, és olyat ugrottam ijedtemben, hogy a tűsarkúm kiszúrta az egyik gumit... Fasza. Nem tudtam, hogy a vámpírok is megijedhetnek. Pedig azért 870 év... Elővettem a telefont a zsebemből, de ismeretlen szám volt. Kivételesen felvettem, bár nem szoktam. Dora volt, és azt mondta, itt van Seattle-ben. Kicsit kiakadtam, de nem hagyhattam ott egyedül, ezért elindultam GYALOG a reptérre. Az ajtóból még visszanéztem.*
-Bocsi, fontos. *mondtam, és már itt sem voltam.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Garázs            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Garázs    Garázs            EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:37 pm

*A nappaliban ücsörögtem, amikor a garázsból beszélgetést hallottam.Ki is mentem, és a Volterrából ismerős Mirával találtam szembe magam.*
-Hát szia.*Köszöntem meglepetten.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Garázs            Empty
TémanyitásTárgy: Garázs    Garázs            EmptyHétf. Nov. 01, 2010 6:25 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Garázs            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Garázs    Garázs            Empty

Vissza az elejére Go down
 
Garázs
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Garázs
» Garázs
» Garázs
» Garázs
» Garázs

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Forksi házak :: Ana és Lena háza-
Ugrás: