A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Előszoba

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Előszoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előszoba    Előszoba       EmptySzer. Jún. 22, 2011 3:15 pm

*Összerezzenek. Valaki kishíjján betörte az ajtómat, de nem mintha nem tudnám, hogy ki a rák az. Ijjedtemben sikeresen a kezemre hamuztam és káromkodással nyugtáztam, ez nyomot hagy.*
-Az istenit. Mi a francot akarsz?
*kérdezem Ashtontól mogorván.*
-Kopogni? Anyukád nem tanít illemre?
*Beleszívtam a dohányba, majd mélyen letüdőztem, végül kifújtam. Hátat fordítva Ashtonnak lépek be a nappaliba. Mivel olyan mosott szar feje volt amit sűrűn látok rajta. A fiókomból kikutatok némi fejfájás csillapítót meg pár tablettát másnaposság ellen. Egy pohár vízzel letettem a pultra.*
-Ha már itt vagy, ne ácsorogj.
* azzal felültem a konyhapultra és néztem ahogy helyet foglal. Audri kicsit sem értve a helyzetet pislogott rám, amjd Ashtonra, végül újra rám. Most komolyan nekem kell őket bemutatni? Istenem.*
-Audrina ez itt Ashton a majdnem munkatársam. Egy kiadóban dolgozunk. És tovább már tudjátok egyedül is.
* Mivel egyébként a pólóm a földön volt szép kis víztócsát hagyva a szőnyegemen miután elnyomtam a cigarettámat felálltam és a füldőszobába vittem. Ott pedig ugyanígy levágtam a földre. Felmentem az emeletre, majd a szekrényemből kikutattam egy pólót -ma már a harmadikat- felvettem és lementem.*
-Remélem nem estetek egyből egymásnak, vagy ha már igen akkor ne az én nappalimban.
*Mondtam egy kicsit sem mosolyogva, de miért is nem lepődtem meg, hogy ezek ugyanott ücsörögve bámulták a semmit. Idegesítő. *
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Előszoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előszoba    Előszoba       EmptySzer. Jún. 22, 2011 2:57 pm

„Szabadesés. Zuhanás. Szél a képembe csap… Megtorpanok. Lebegek. Nagy fény. És vége. Eltűnik. Csak csend. És semmi más. Szelíden burkol. Sötéten fon maga köré. Nem zavar…”
- Ashton… – „halkan szólít valaki. Ah, igen, itt vagyok, mit akarsz? Mit? Hogy? Miért? Felelj, ha kérdezlek. Úgy illik. Nem tudtad?”
- Ashton! – „újra a hang, érzem, a valaki a vállamhoz ér. Ne, ne fogj meg, nagyon kérlek. Ne húzz vissza, nem akarom…”
- Ébredj már te rohadék! – *lerántotta rólam a takarót. Hirtelen felnyitottam a szemem, valami csaj hajolt fölém. Szőkén, idegesen, melltartó nélkül. Álmosan rápislogtam.*
- Na végre. Dél van, nekem meg ideje lelépnem. De csakhogy tudd, lógsz még húsz dolcsival. – *mondta ravasz vigyorral a képén. Elcsigázott mozdulatokkal felültem az ágyon, közben méregettem a lányt, meztelen melleit, a csípőjét, hm, a bugyiját úgy tűnik, már megtalálta. A hajamba túrtam, miközben igyekeztem használható emlékeket gyűjteni a tegnap estéről, vagy a ma hajnalról… hú, öcsém, hát ez nem ment. Pedig kezdetekben nem ártott volna, ha mondjuk, rájövök, hol a fenében lehetek. És hogy hívják ezt a nőt?*
- Ha odaadom a pénzt, lelépsz? - *kérdeztem végül hosszas szünet után, mire ő, miközben ruháit szedegette össze, biztosított afelől, hogy haladéktalanul eltűnik. Többet nem is látom. Ahhoz képest, hogy éjjeli lepke, egész kedves lány. Féloldalasan rámosolyogtam, majd elkezdtem a pénztárcám után kutatni…*

*Pár óra múlva már az utcán sétáltam. Egyedül, flegmán eregetve a cigaretta füstöt. Barommód le voltam rohadva, öregem, látnod kellett volna. Túl voltam már a második hányáson a tegnap nyakalt piák miatt, a gyomrom még mindig émelygett, ráadásként, amikor öltözködtem, azt hittem, egyáltalán nem lesz kirívó, ha a szokásos farmer helyett a piros csőgatyámat ráncigálom magamra. Tévedtem. Minden harmadik rohadt alak alaposan megbámult magának. Ami jó, jó, hát nézzék csak a seggem, ha ettől lesznek boldogok, de egy idő után ez elég idegesítő. Bár, jól átgondolva, őszintén megvallva, talán mégsem ez a legnagyobb problémám. Valami más, valami keményebb…*
„Hazudtak nekem.
De nem egy olyan ártatlan füllentésszerűt, nem olyan elhanyagolhatót. Igazán durvát. Azt mondták, hogyha egy kicsit is hiszek magamban, minden jobb lehet. Hogy kövessem az álmaimat, meg egy csomó másik szerencse süti szlogent. Hazugság. Egész idáig ezt csináltam, és úgy tűnik, ebből csak annyi a nyereményem, hogy olyan kurvákat dughatok, akik csak délben hajlandóak tiplizni, ha fizetsz nekik. Szart se ér. Szart se. És mit lehet tenni? Nem tudom, komolyan nem. De elmondhatom, én mit csináltam. Becéloztam az egyetlen Washingtoni ismerősöm házát. Csak reménykedek, hogy nem dob ki, amint meglát. Nem számítok olyan mély, erős lelki fröccsre, nehogy azt hidd. Én csak… én… hát igazából sejtelmem sincs, mire számítok.” *De már nincs mit tenni, szinte már a bejárati ajtónál állok. Kopogással nem is tökölök, még a cigimet se dobom el, úgy tépem fel az ajtót*
- Hahó, Zach! Itthon vagy? - *kiáltottam az előszobában.*
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Előszoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előszoba    Előszoba       EmptySzer. Május 11, 2011 8:44 pm

*Amint az ajtóm elé értünk a farzsebemből kikaptam a kis gumikacsával díszített kulcstartós kulcscsomómat, majd a zárba illesztettem. Gyorsan ment hiszen hozzá vagyok szokva az ilyesmihez. "Berúgtam" az ajtót, majd villanyt kapcsoltam az előszobába. Fejemmel intettem Audrinak, majd leráztam magamról a cipőmet. Gyorsan átszelve a lakást a fürdőbe siettem. Elővettem kb. 4 darab törölközőt. Az egyiket Audri kezébe a másikat a fejére dobtam.*
-Törölközz meg. Meg fogsz fázni.
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Előszoba       Empty
TémanyitásTárgy: Előszoba    Előszoba       EmptySzer. Május 11, 2011 3:36 pm

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előszoba       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előszoba    Előszoba       Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előszoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Előszoba
» Előszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Port Angelesi házak :: Brooke ház-
Ugrás: