A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Rezervátumi iskola

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Jared Peller

Jared Peller


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Nov. 02.

Rezervátumi iskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rezervátumi iskola   Rezervátumi iskola EmptyVas. Dec. 05, 2010 3:49 pm

* Még egy utolsót mosolygom, majd bejön a tanár. A vén szipirtyó egyből közli velünk, hogy mi lesz a feladatunk és ellentmondást nem tűrően osztja le a feladatsorokat. Az osztályteremben hangos fújjogás és siránkozás tör fel. Én is halkan felocsúdok, majd átnézem a feladatokat, annak ellenére,hogy nem szabadna még felfordítani. Bizakodón a mellettem ülőre nézek.*
- Menni fog?
* Miután megkaptam a választ, sürgölődő kézmozdulataiból, én is elkezdtem írni a dolgozatom. Mivel elég könnyű volt hamar befejeztem. A nap további része gyorsan eltelt. Miután vége lett az összes órámnak elköszöntem Kimtől és elindultam meglátogatni a kis jövevényt a Moody házba*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rezervátumi iskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rezervátumi iskola   Rezervátumi iskola EmptyKedd Nov. 23, 2010 10:34 pm

-Csak nehogy lebukj, mert te is kapsz érte, nem csak én. *suttogtam, majd tettem, amit a tanerő mondott. Marhára nem volt szimpi. Egy órám volt csak vele, de akkor is leugatta a fejem, mert nem értettem azt a szart, amit magyarázott és nem írtam. Mikor bejött, ő is megbámult. A szemeim szinte villámokat szórtak, és vicsorogtam is rá, mint valami farkas, mire egyből elkapta a fejét. Minden asztalra került papír, és csak ekkor fordíthattuk fel -a tanárnő hülye mániája. Kikerekedett szemekkel bámultam. Ez a tavalyi anyag, nem az, amit most vettünk. Csodás, akkor most fölöslegesen magoltam tegnap. A homlokomra csaptam és szúrópróbaszerűen bejelölgettem ezt-azt, meg se néztem, mit.*
Vissza az elejére Go down
Jared Peller

Jared Peller


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Nov. 02.

Rezervátumi iskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rezervátumi iskola   Rezervátumi iskola EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:32 pm

- Majd segítek.*biztattam, majd arra lettem figyelmes, hogy bejön a tanárnő. Persze egyből parancsba adja, hogy könyveket el, és hogy 2 kétB-s ceruza és egy radír legyen nálunk, mert az egész kérdőív lesz. Nagyot vigyorgok, mert ez elég könnyű, bár egy kicsit aggódom miatta.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rezervátumi iskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rezervátumi iskola   Rezervátumi iskola EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:31 pm

*Se köszönés se semmi. De nem is zavart, én se szoktam általában. Tegnap is, az első dolog ami kijött a számon a házban, hogy melyikük Jared. Egy hellot- már nehezemre esett volna elé rakni természetesen.*
-Hááát... Talán. *mondtam, bár tudtam, hogy nem felejtettem el. A memóriám általában elég jó. Egy pillanatra kinéztem az ablakon. Már megint esett az eső. Nem értem... Az egész államban esik ez a szutyok? Olyan idegesítő. Nem lehet miatta sehova menni és sötét van. És amúgy is félek a viharokon. Jó, ez nem vihar volt, valószínűleg nem fog villámlani, vagy esetleg dörögni az ég, nem kell leégetnem magam mindenki előtt, hogy sipákolok. Igazán eshetne már a hó is...*
Vissza az elejére Go down
Jared Peller

Jared Peller


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Nov. 02.

Rezervátumi iskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rezervátumi iskola   Rezervátumi iskola EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:31 pm

*Mikor Kim belépett én már rég a suliban voltam. Ha jól láttam eléggé megbámulták szegényt. Intettem neki, egy mosoly keretében, legalább lát valami ismerős pofát. A teremben nem sok üres hely volt, de mivel a padtársam nem óhajtott eljönni ma odahívtam magamhoz.*
- Na megvan még amit tegnap tanultál?*kérdeztem kicsit hitetlen vigyorral.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rezervátumi iskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rezervátumi iskola   Rezervátumi iskola EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:30 pm

*Egész úton a suli felé futottam. Azt hittem, elkések, de végül még 15 perc volt a csengőig. Előszenvedtem a táskámból egy térképszerűséget, és megkerestem rajta a fizikatermet. Legszívesebben hazamentem volna aludni, de nem lehetett. És előbb vagy utóbb úgyis megírnám. Inkább előbb, jobb mihamarabb túlesni rajta. Mikor beléptem, megbámultak. Ez az átka annak, ha valaki még új. Lesütött szemekkel kerestem egy üres helyet és elővettem a könyvet, hogy még tudjak tanulni egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Robert Crage

Robert Crage


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2010. Nov. 02.

Rezervátumi iskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rezervátumi iskola   Rezervátumi iskola EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:29 pm

-Tönkre megy a jó alkatod a sok sütitől.
*Mondtam neki miközben sétáltunk. Nem sokára oda is értünk majd leültünk az egyik asztalhoz.*
-Te mit kérsz?
*Kérdeztem tőle én csak egy kólát hozattam magamnak.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Rezervátumi iskola Empty
TémanyitásTárgy: Rezervátumi iskola   Rezervátumi iskola EmptyHétf. Nov. 01, 2010 4:05 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Rezervátumi iskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rezervátumi iskola   Rezervátumi iskola Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rezervátumi iskola
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Iskola
» Iskola

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: La Push-
Ugrás: