A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Edward Cullen szobája

Go down 
+2
Edward Cullen
Rosalie Hale
6 posters
SzerzőÜzenet
Cedric Cullen

Cedric Cullen


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Nov. 02.

Edward Cullen szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward Cullen szobája   Edward Cullen szobája EmptySzer. Jún. 22, 2011 5:01 pm

*Arra ébredtem, hogy Jasper bácsi ül mellettem és dúdolgat. Mikor észrevette, hogy felébredtem rámosolyogtam. Pár perccel később Alice néni jött be a szobába és szokás szerint csicseregni kezdett. Még kicsit kába voltam az alvás után így nem figyeltem minden szavukra, csak mikor evésről kezdtek beszélgetni.*
- Jazz, nem vért kíván a kicsi most... hanem husis vért, ugye Cedric baba? *Nevetett rám Alice néni.*
- Iden, iden! Huszisz véjt akajok! *Bólogattam azonnal mire ők nevetni kezdtek. Alice néni felkapott és a konyhába száguldottunk.*

(S.: Ha ezután ti is le akartok lépni enni, nyugodtan passzoljatok le a nagyszülőknek, náluk nem leszek útban míg ti egy kicsit kettesben vagytok... Wink Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Edward Cullen szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward Cullen szobája   Edward Cullen szobája EmptySzer. Jún. 22, 2011 3:40 pm

*Hozzábújtam egy pillanatra Jasperhez, mikor átkarolta a vállam és puszit adott nekem*
- Barátoknál. Tudod hogy milyen jó kerítőnő vagyok! *vigyorogtam teli szájjal*
*Egy kép rajzolódott ki előttem*
- Jazz, nem vért kíván a kicsi most... hanem husis vért, ugye Cedric baba? *nevettem*
Vissza az elejére Go down
Jasper Hale

Jasper Hale


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Forks

Edward Cullen szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward Cullen szobája   Edward Cullen szobája EmptySzer. Jún. 22, 2011 2:49 pm

*Mikor Alice leült mellénk átkaroltam a vállát és megpusziltam.*
- Szia neked is! Hol jártál?
*Kérdeztem kedvesen és szelíden a szemébe néztem, majd visszapillantottam a kicsire.*
- Te pedig nem vagy éhes? Ennyi alvás után biztos elfér valami a hasadban.
*Ajánlottam Cedridnek és az ajtó irányába néztem miközben azon gondolkodtam mit adhatnék neki.*
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Edward Cullen szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward Cullen szobája   Edward Cullen szobája EmptySzer. Jún. 22, 2011 2:29 pm

*Mikor hazaértem, azonnal felsiettem Edwardék szobájába, mivel tudtam, hogy ott van Jasper a kicsivel. Kopogás nélkül halkan mentem be, habár tudtam, hogy nem alszik Cedric.... csak úgy jött...*
- Sziasztok! *köszöntem csilingelően és leültem melléjük az ágyra*
Vissza az elejére Go down
Jasper Hale

Jasper Hale


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Forks

Edward Cullen szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward Cullen szobája   Edward Cullen szobája EmptySzer. Jún. 22, 2011 1:32 pm

*Lassan felsétáltam a lépcsőn és bementem Edward szobájába.Megpillantottam az alvó Cedric-et, majd mellé ültem az ágyra és megsimítottam a fejét. Elkezdtem egy dallamot dúdolni. Ebből le is tudtam szűrni, hogy a kisfiú nem nagyon szereti a hangom, mert egyből felébredt rá.*
- Sajnálom hogy felébresztettelek. Nem állt szándékomban.
*Mondtam neki egy bocsánatkérő mosoly kíséretében, majd kinéztem az ablakom. Már esteledett. Ezt szépen elrontottam, pont most kéne többet aludnia neki. Kissé lekonyult a mosolyom, de kedves nézésétől erőt gyűjtöttem, mert persze ő gondolom nem akarja leharapni a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Edward Cullen szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward Cullen szobája   Edward Cullen szobája EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:00 pm

*Cedric szerencsére elaludt, én pedig mindent hallottam, ami lenn történik.*
"Edward nem gondolkodik tisztán." *Állapítottam meg. Nem mentem utána.*
"Alice úgy is tudja mik is a terveim. Edwardot meg már túl régóta ismerem ahhoz, hogy tudjam mire is készül pontosan."
*Egy puszit nyomtam Cedric arcára és írtam egy cetlit (végszükség esetén) Alice-nek, hogy mire is készülök pontosan. Eltettem a tárcámat azzal lementem a garázsba és bepattantam Edward Volvójába és meg sem álltam az uticélomig.*
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Edward Cullen szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward Cullen szobája   Edward Cullen szobája EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:59 pm

*Megfogtam mindkét fiú karját (hiába tiltakozott az egyik) és kihúztam őket az udvarra*

(s.: ->udvaron folytatom Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Edward Cullen szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward Cullen szobája   Edward Cullen szobája EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:59 pm

*Mosoly ült ki az arcomra...*
- Igen? Hát drága Alice... akkor kérdezd meg a párocskádat, *intettem fejemmel Jasper felé* hogy min jár az agya...
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Edward Cullen szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward Cullen szobája   Edward Cullen szobája EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:58 pm

*Mikor kimentek a fiúk Bellára néztem. Ő megvonta a vállát, jelezve, hogy nem nagyon érti. Majd beugrott a kép, hogy Edwardnak dükkitörése lesz, aminek a következménye, hogy Esme szeretett vázája a földön landol*
- Edward Cullen! *ordítottam ki, és kimentem hozzájuk*
- Fegyelmezd magad! Olyan vagy, mint egy lázadó tini, komolyan mondom! *álltam Jasper mellé*
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Edward Cullen szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward Cullen szobája   Edward Cullen szobája EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:58 pm

- Hogy mi? Mindjárt megtudod! *Mondtam idegesen, majd levertem az egyik antik vázát a folyosón lévő kisasztalról idegességemben, és megindultam Jasper felé.* Hogy nem sül ki a szemed a helyéről! *Dörmögtem.*
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Edward Cullen szobája Empty
TémanyitásTárgy: Edward Cullen szobája   Edward Cullen szobája EmptyHétf. Nov. 01, 2010 4:36 pm

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Edward Cullen szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward Cullen szobája   Edward Cullen szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 
Edward Cullen szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cullen házhoz vezetõ út
» Kim szobája
» Ana szobája
» Melanie szobája
» David szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Forksi házak :: Cullen ház-
Ugrás: