A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Gyerekszoba

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2010. Nov. 02.

Gyerekszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyerekszoba   Gyerekszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 05, 2010 3:19 pm

*Anyám és Paulé kézről kézre adták a kicsit. Paul próbálta leállítani őket, nem sok sikerrel.*
- Anyu, kérlek. *Szóltam rá mikor úgy letorkolta Pault. Nem szívesen és elég nehezen de elindultam Paul után a nappaliba mivel tudtam, hogy a kisfiam most jó darabig úgyse kerülne a közelembe.*
"De nagyon remélem, hogy nem hiszik, hogy ez mindig így fog menni. Most, hogy először látják még elnéző leszek, de nem fogom hagyni, hogy ezt csinálják velünk később is.*
Vissza az elejére Go down
Paul Moody

Paul Moody


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Nov. 01.

Gyerekszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyerekszoba   Gyerekszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 05, 2010 3:19 pm

*Anyám azonnal "rávetette" magát a kicsire. Már épp szólni akartam, hogy hagyja már levegőhöz jutni a fiamat, amikor ismét csengettek.*
"Remek, jött az erősítés." *gondoltam magamban, majd lementem ajtót nyitni.*
- Szia Sue. Az emeleten.*mondtam és beengedtem az ajtón anyósomat. Amikor felértem, megálltam az ajtóban és onnan néztem a két mami kikészítő műsorát.*
"Szegény Alex."*gondoltam magamban, majd amikor elkaptam Leah tekintetét fintorogtam egyet.*
"Tegyél valamit! Ezek szétszedik a fiunkat!"*sugallta a pillantása.*
- Khm... nem akartok lejönni egy kicsit beszélgetni? Lenne pár dolog, amit el kellene rendezni. Hadd pihenjen egy picit a kisfiam. *próbálkoztam, de csak azt értem el vele, hogy Sue jól letorkollt, hogy Ő felnevelt 2gyereket, tudja mit kell tennie. Bocsánatkérően Leahra pillantottam, majd intettem neki, hogy jöjjön utánam. A kisfiunkat úgyis kezelésbe vették a nagyszülei.*
Vissza az elejére Go down
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2010. Nov. 02.

Gyerekszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyerekszoba   Gyerekszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 05, 2010 3:18 pm

- Reméljük igen. Egyébként tényleg nagyon rád hasonlít... *A mondatom a csengő szakította félbe.*
"Kezdődik már..."
- Bármi történjék is kisfiam ne feledd, hogy ők a nagyszüleid és bármit tesznek is nagyon szeretned kell őket mert ők is szeretnek. *Mondtam Alexnek komolyan majd elmosolyodtam.*
"Vajon mit hozhatott Paul anyja?" *Gondolkodtam mikor meghallottam Paul kérdését. Egy fél perccel később már az ajtóban állt és hatalmas léptekkel felénk tartott.*
"Ez azért kicsit ijesztő... Őrült mamik támadása..." *Mosolyogtam magamban.*
- Szia Lilian. *Köszöntem bár őt már teljesen lefoglalta a kicsi.*
- Szia Leah. Hogy vagy? *Kérdezte automatikusan bár nem hiszem, hogy nagyon érdekelte a válasz.*
- Már sokkal jobban. Alex igazán rendes volt már a születésekor is. *Válaszoltam azért. Újabb csengetést hallottam.*
- Biztos anyu jött meg. Beengednéd Szívem? *Kértem Pault aki már rohant is bár kicsit talán arra vágytam, hogy rávágja, hogy nem és még a saját anyját is kiteszi.*
"Hiába... mégis morcos és undok maradtam. De hiszen csak pár órája van még velünk Alex... érthető ha egyelőre csak magamnak akarom és Paulnak.*
- Szia anyu. *Köszöntem mikor ő is belépett.*
- Szia Kicsim. Remélem minden rendben. *Válaszolt hasonló stílusban mint Lilian és már ő is Alexhez hajolt és 'utyuluputyuluzni' kezdett.*
"Nem csoda ha a gyerekek olyan soká tanulnak meg beszélni, ha ilyen hülyén szólnak hozzájuk..."
Vissza az elejére Go down
Paul Moody

Paul Moody


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Nov. 01.

Gyerekszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyerekszoba   Gyerekszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 05, 2010 3:18 pm

- Jól. Mondjuk. Anyám elsírta magát a hírre. De majd meglátod, ha ideérnek. *mondtam, miközben leültem a fotelba.*
- Ha már most ennyire rám üt, mi lesz később? *kérdeztem felvont szemöldökkel, majd elvigyorodtam.*
- Ugyan ilyen jóképű lesz, mint Én! *jelentettem ki, majd nevetésben törtem ki. Ekkor meghallottam az ajtócsengőt.*
"Ez gyors volt."*gondoltam magamban, miközben fintorogva felálltam és levonultam ajtót nyitni.*
- Jesszus, anyu! Mi ez a sok cucc? *kérdeztem nagy szemeket meresztve anyámra, miközben átvettem tőle a sok szatyrot és beengedtem.*
- A kis Alexé. Hol van? *kérdezte és türelmetlenül toporogni kezdett.*
- Az emeleten. menj csak, megyek utánad.*mondtam, majd szem forgatva követtem anyámat.*
Vissza az elejére Go down
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2010. Nov. 02.

Gyerekszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyerekszoba   Gyerekszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 05, 2010 3:17 pm

- Nem is ajánlom. *Mondtam vigyorogva. Hallottam, hogy Paul először anyut hívja. Ahogy vártam szövegelni kezdett de Paul gyorsan belé fojtotta a szót.*
"Egy-null nekünk." *Mosolyogtam magamban.*
- Jobb ha fedezékbe vonulunk! Jönnek a nagymamik! *Jelentette be Paul pár perc múlva.*
- Szegény kicsikém. Ízekre fognak szedni. *Néztem a kisfiamra aki lassan kezdte befejezni az evést.*
"El sem hiszem, hogy máris ilyen falánk..."
- Na, és hogy fogadták a nagyszülők? *Kérdeztem Pault aki közben visszaült a szemben lévő fotelba. A vállamra tettem Alexet és elégedetten elmosolyodtam mikor büfizett egyet.*
- Hú, ez aztán emberes volt. Ebben sem maradsz majd le apukád mögött... sőt Seth bácsi is irigykedhet majd. *Vigyorogtam.*
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Gyerekszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Gyerekszoba   Gyerekszoba - Page 2 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 4:55 pm

Leulka külön szobája! ^-^
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Ajánlott tartalom





Gyerekszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyerekszoba   Gyerekszoba - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gyerekszoba
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gyerekszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: La Pushi házak :: Leah és Paul háza-
Ugrás: