A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Nappali

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Melanie Rose

Melanie Rose


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Nov. 01.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:58 pm

- Hahó! Megjöttem! *kiáltottam be az előszobából.*
- Konyhában vagyunk. *jött Marina hangja.*
- Ohh, isteni illata van! *mosolyodtam el, amint beléptem a konyhába. Már meg volt terítve az asztal és Nagyi épp szedte ki a vacsorát.*
- Bocsi a késésért. *nyomtam egy cuppanóst Mama arcára, majd gyorsan kezet mostam és leültem az asztalhoz.*
- Velem is megtörtént! *súgtam oda Papinak, amíg a Nagyi nem figyelt. Mike papa először nagy szemeket meresztett, majd alaposan végignézett rajtam.*
"Ne ilyen feltűnően!"*sugalltam a szemeimmel és egy kicsit meg is böktem.*
- Majd elmesélem, de...
- Mit susmorogtok? *kérdezte Mami, miközben letette elém a vacsorám.*
- Csak, hogy milyen csinos vagy ma este. *füllentettem, majd megnyaltam a szám szélét a kaja láttán.*
- Ne hízelegj nekem! Mi még beszélünk! De most jó étvágyat! *jelentette be határozottan.*
- Jó étvágyat. *mondtuk kórusban, majd néma csendben enni kezdtünk.*
- Huhh, teli vagyok! Köszönöm. *dicsértem meg Beth Nagyit, miközben összeszedtem a tányérokat és jó kislány módjára mosogatni kezdtem.*
- Szóval hol is voltál tegnap éjszaka és ma egész nap, kisasszony? *kérdezte Nagyanyám szigorúan.*
- Hjajj, Bethie hagyd már. Nem olyan kicsi már, hogy számon kérd mikor kivel hol mit csinált.*próbált megvédeni papi, de sajnos nem a legjobb lebeszélő. Sőt...*
- Hogy mi? Ugye ezzel nem azt akarod mondani, hogy.. *csattant fel Nagyanyám, mire összerezzentem.*
"De pontosan. Egy sráccal voltam, és igen... lefeküdtünk."*gondolatban válaszoltam Nagyi kimondatlan kérdésére.*
- Nem, nyugi. Egy barátnőmnél aludtam. *füllentettem ismét.*
"Majd a Papi megpuhítja... Remélem."*gondoltam magamban, miközben elképzeltem, ahogy Beth egy seprűvel kergeti ki a házból Robertet. Nem tehetek róla, annyira vicces képek jelentek meg lelki szemeim előtt, hogy kitört belőlem a nevetés.*
"Ez a fantázia még egyszer a vesztemet okozza."*gondoltam magamban, miközben Nagyi újabb szidalmait hallgattam.*
- Felmegyek tanulni. *jelentettem be megelégelvén az oktatást. Elmentem a Nagyanyám, mellett egy puszit nyomtam a Nagypapi arcára és még gyorsan elsuttogtam neki, hogy 12kor itt találkozunk, majd Marina példáját követve elvonultam a szobámba.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Nappali    Nappali         EmptyHétf. Nov. 01, 2010 6:02 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
 
Nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: La Pushi házak :: Rose ház-
Ugrás: