A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Fürdőszoba

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyVas. Júl. 10, 2011 12:59 pm

*Conor letett a saját lábamra, majd elzárta a vizet. Megcsókolt, majd maga köré tekert egy törölközőt és erre a sorsra jutottam én is. Lisa még az ajtó előtt kuporgott nagyvalószínűséggel és most egy kicsit zavarban éreztem magam amiért végighallgatta a dolgot. Azért a tükör elé álltam és megigazítottam a kicsit vizessé vált hajam. Conorra néztem aki amúgy csak engem nézett. Odafordultam, majd megöleltem. Adtam egy csókot neki, majd elengedtem. És úgy döntöttem kitálalom neki az ötletemet. Mert ha Lisa továbbra is marad akkor nem akarom, hogy úgy tekintsen Conorra mint én tekintek rá. Nem, mert csak magamnak akarom. Az volt a probléma, hogy ha Lisa ott ül akkor ezt mind hallani fogja. Ezért vadászat közben kell amjd előállnom a dologgal. Elkönyveltem a tervem elmondásához kötött tervet, majd kimentünk a fürdőből.*


( na ez elég értelmes lett xD )
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptySzomb. Júl. 09, 2011 9:48 pm

//s.: örülök, hogy tetszik a kép Wink hálaistennek már én is untam xDD egyébként meg teljesen jó hidd el én is régen írtam már eksönt...//

*Elvélvezett aztán én is. Vigyorogva lassan leraktam a lányt a lábaira és vigyorogva figyeltem a szemeit.*
-Szeretlek...*visszahngoztam csendesen majd finoman megcsókoltam. Lacey tényleg sokat jelent nekem. Mindent meg kapok tőle amire szükségem lehet és szeretem őt. Tényleg sokat jelent mert úgy érzem, hogy Ő a másik felem. Lassan elzártam a csapot. Kicsit aggódtam amiatt, hogy most mi lesz hiszen Lisa valószínüleg még mindig az ajtóban fülel. Mi viszont még fiatalok vagyunk és többen vagyunk szóval az erőfölényünk meg van. Lassan kiléptem a zuhanyzóból és hoztam két törölközőt. Az egyiket a cspíőm köré tekertem a másikat meg Lacey köré csavartam miközben finoman megcsókoltam és magamhoz öleltem.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptySzomb. Júl. 09, 2011 5:07 pm

(Na jelen és a kép is tök jó... *-* asszem én unom már ezt írni szal véget vetek a dolgonak xDD )
+18

*Gyors tempót követően egyre többször megfeszültem és Conor sem volt máshogy. Hangosan felnyögtem majd élveztem az ölemben szétáradó bizsergést, amit az orgazmus váltott ki. Szerelmem még egyet kettőt lökött csípőjével, majd belém élvezett. Átkaroltam a nyakát, majd a fülébe suttogtam.*
-Szeretlek.

( bocs nem valami jó de nagyon el vagyok szokva :O xD )
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyCsüt. Jún. 30, 2011 7:54 pm

+18
*Hallom ahogy zihál és nyög és ez egyszerűen elveszi az eszemet. Halkan felmordultam ami inkább a vámpírból jött mint az emberből, de azt hiszem ennek is megvolt azért a jelentősége. Kicsit erősebbek lettek a mozdulataim miközben közeledett a csúcs és kezdtek bennem erősödni az ösztönök. Nem volt egyszerű észnél maradni hiszen belül mostmár egy vámpír is tömbolt és nem csak egy 22 éves fiú. A szobában lágy ködfelhőt alkotott a sok pára amit a meleg víz okozott ami a bőrünket áztatta, de minket nem tudott felmelegíteni.
Halkan sóhajtottam a bőrébe és a légzésem is szaggatottá vált és lassan a légzést is abbahagytam. Tovább mozogtam, kicsit gyorsabban, kicsit erősebben. Hallgattam a lány nyögéseit közben miközben halkan én is belenyögtem a bőrébe és vizes hajába. Imádtam Lacey-t.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyVas. Jún. 12, 2011 2:34 pm

( ...^^" hihi igyekeztem valami olyasmit alkotni ami a huncut Laceyre vall. xD Na meg már régen írtam aktust szal asszem egész jó lett. Very Happy:D )


+18

*A meleg vízcseppek lassú útra indultak. Conor követve a folyékony gyémánt cseppeket a bőrömön, ízlelőszervével kikutatva minden egyes erogén zónámat lassú édes kínt csal tudatomra. Elveszi az eszem. Kicsit gyorsít a tempón, farkát ki be mozgatva bennem minden második alkalommal eltalálja azt a pontot ami szinte repít az orgazmus felé. A vállába harapok körmeimmel a hátát karistolom. Zihálok és nyögök épp a füle mellett. Így minden érzékszervét ostromlom egyszerre.*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyVas. Jún. 12, 2011 9:37 am

//s.: lol! na most néztem egyet XDDD//

+18
*Véginyaltam a nyakát, közben néha a fogam azt hiszem megkarcolta a bőrét. A langyos víz csendes esőként áztatott minket. Egyik kezemmel a derekánál tartottam a másk kezemet végigcsúsztattam a hasán a mellein , a vállán majd a kezét felemeltem és a falhoz simítottam a karját a feje mellett. Finoman és lassan mozogtam. Ez az édes érzést meg akartam tartani a lehető legtovább. Tovább csókoltam a nyakát. Halkan belesóhajottam a bőrébe. Ez olyan emberinek tünt. Ez egy olyasmi dolog volt ami csak az emberséghez kellett. Kicsit újra embernek érzi magát a vámpír és ez olyasfajta megszokott dolog. Megcsókoltam miközben már éreztem, hogy az izmaim megfeszülnek.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptySzomb. Jún. 11, 2011 9:30 pm

( Na most, hogy rászántam magam... xD Megpróbálok valami érdekeset írni Very Happy )

*Minden egyes érintése villámként cikázott a testemben. Lassan mozgott bennem a végletekig feszítve határaimat. Nyelvével a nyakamat kényeztette, szemfogával megkarcolta ütőeremet majd szívogatni kezdte a finom bőrt, ezzel piros rózsákat csókolva rám. Megjelölt. Innentől az övé vagyok. Tehet velem bármit, akármit. Akartam őt érezni. Még jobban ha ez lehetséges. Akartam, hogy végtermékével meggyalázva testem, kisajátítson. Piszkos dolgokat akartam vele csinálni.Abban a pillanatban azt akartam, hogy minden éjjel szenvedélyes szex után összefonódva egymást mustrálva várjuk a hajnalt. Együtt. Örökké. Nem akarok osztozkodni. Sem Lisával, sem mással. Az enyém. Magamnak akarom. Csak magamnak. *

( és itt fog megfogalmazódni a kis puccs Razz:P )
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyVas. Május 22, 2011 6:45 pm

// semmi gond xD nekem is elég régen volt már gy eksön írás szóval ne várj túl sokat xDDDD//

+18
*Igazából tényleg jó lett volna még így szórakozni egymással, de egyszerűen nem ment. Nem bírtam tovább húzni a dolgot. Vágytam a lányra. És nem csak azért mert, hogy már mióta nem volt ilyen testi kapcsolatom hanem mert ismertem Lacey-t. Ez meg nem csak szex volt hanem szeretkezés. Bárki bármit mond én érzem a különbséget. Finoman és lassan mozogni kezdtünk. Ha már az előjátékot nem tudtuk húzni akkor legalább itt húzzuk amíg lehet.*


A hozzászólást Conor McLeon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 12, 2011 12:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyCsüt. Május 19, 2011 8:00 pm

// bocs, nincs nagy eksön író hangulatom >.< meg ihletem sem szal ha sablonos ezer bocs..//

*Conor csókjai egyre hevesebbé váltak. Belül mind kettőnket feszített egy megbúvó érzés. Testiség. Annak ellenére, hogy Lisa az ajtónál hallgatózott, Conor könnyedén felemelt majd bájtagjával belém hatolt. Immár másodjára, mióta ismerem. Ágyékomat izgatóan bizsergető érzés feszítette. Igazából szívesen játszottam volna még vele, de úgy tűnik egyikünknek sincs már hozzá türelme.*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyHétf. Május 16, 2011 7:06 pm

+18
*A dereka köré fontam az egyik kezemet, a másikat meg a combjára csúsztattam és kicsit megemeltem. A lábait az oldalaimhoz húztam így kényelmesen hozzáfértem mindenéhez. Elég könnyen elbírtam Lacey-t. Ez is olyan vámpírdolog. Elég kevés dolog nehéz nekünk. Közben tovább csókoltam, egyre hevesebben majd finoman behatoltam.*


A hozzászólást Conor McLeon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 12, 2011 12:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyVas. Május 15, 2011 12:32 pm

*Minden gátlás és erkölcs nélkül csókoltam vissza Conort. Lisa valószínűleg most átkoz engem és a pokolba kíván, de még ha éjjel úgy dönt, hogy eltöri a nyakam és kinyír, ezért megérte. Élvetegen habzsoltuk egymást ízlelőszervét. Az egyik karomat a nyakán nyugtáztam a másikakkal pedig a egyre egyre a hajába túrtam. *
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyVas. Május 15, 2011 12:19 pm

*CSak egyszer villant át az agyamon, hogy mit kapunk majd ezért Lisa-tól, de úgy voltam vele, hogy megéri. Úgytűnik, hogy Lacey itt is nyert. Tőle megkapom azt amit Lisa-tól nem. Halkan felszisszentem amikor alul hozzámért az alsó része majd még szélesebb lett a vigyorom. Eltüntettem a maradék ruhákat majd vigyorogva pislogtam LAcey-re a kezemet a derekára csúsztattam. Emberként is tökéletrs volt a szememben és most is csak egy darab 'hiba' volt a bőrén. A csuklóján a harapás amivel átváltoztattam.
Megcsókoltam majd átcsúsztattam a nyelvemet a szájába és úgy csókoltam tovább.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyKedd Május 10, 2011 11:02 pm

// igyekszem xDDD //

Conor átölelte a derekam és közelebb húzott magához. Ajkait nedves bőrömön vezette, közben az a tipikus vigyora amitől ájulásig vagyok végleg az arcán maradt. Mutató és középső ujjával még mindig a csiklómat simogatta, még közelebb léptem és alsó felem az övének dörgöltem. Felszisszent a hirtelen változástól amin mosolyognom kellett.*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyKedd Május 10, 2011 10:50 pm

//s.: XDDD Valami hihetetlen suttyó vigyor fúrta be magát az arcára ez nagyon tetszik xDDD//
*A szabad kezemet a dereka köré fontam és úgy tartottam miközben tovább kényesztettem. Ajkamat végigcsúsztattam a vállán meg a nyakán miközben egyenletesen szuszogtam. Az a suttyó vigyor még mindig az arcomon volt miközben folytattam a dolgot. Közben tudtam, hogy Lisa még mindig valószínüleg az ajtóban van. Nekem itt nincsen döntenivalóm. Egyszerűen már régen döntöttem. Sőt dönteni sem kellett. Mindig tudtam, hogy mit és kit akarok. Lacey-t. Örökre.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyKedd Május 10, 2011 10:45 pm

( s: azta... fejlődtél! xD )

*Conor felnevetett, majd figyelte ahogy a testén tevékenykedem. Igazából arra számítottam, hogy bolondnak néz de már régóta szükségem volt némi ilyesfajta törődésre. Valami hihetetlen suttyó vigyor fúrta be magát az arcára, majd kényeztetni kezdett. A lábaim egy kicsit megrogytak a hirtelen akciójától. Ha eddig nem voltunk közel most én átléptem azt a határvonalat. Fejemet a mellkasának döntöttem. Egy ideig törtem a fejem, hogy mi újjal lephetném meg. *
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyKedd Május 10, 2011 10:36 pm

*Akkorára kerekedtek a szemeim mint két kistányér és azt hiszen elég furán nézhettem rá amikor elkezdte a mutatványát végül halkan felnevettem. Vigyorogva figyeltem az arcát miközben ügyködött és egy egyszerű mozdulattal egyből az érzékeny pontjához nyúltam és finoman simogatni kezdtem egy hatlmas vigyorral az arcomon.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyKedd Május 10, 2011 10:33 pm

*Conor meleg vizet nyitott ránk és csak álldogáltunk alatta. Megcsókolt párszor. Hirtelen ötlettől vezérelve a polcról levettem egy tisztálokozószert. A kezembe öntöttem, majd kicsit összedörzsölve felhabosítottam. Végül Conort kezdtem vele tisztítgatni. Valami hihetetlen furcsa fejet vágott a magánakciómhoz, mire én halkan felnevettem és dörzsölgetni kezdtem rajta a szappant. *
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyKedd Május 10, 2011 10:16 pm

*Vigyorogva figyeltem az arcát miközben a testemet figyelte. Amikor az arcomra nézett hátraléptem, de ezzel együtt Ő jött velem és beléptünk a zuhanyfülkébe.A fülke falai homályosítottak voltak így nem lehetett belátni. Megnyitottam a csapot és a zuhanyból langyos víz zúdult ránk, ami viszont hozzánk képest meleg volt. Szépen lassan szétáztunk a zuhany alatt és újra megcsókoltam Lacey elég hevesen. *
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyKedd Május 10, 2011 8:06 pm

( s: zuhany vagy kádas pancsi?: D )

*Hevesen csókolóztunk miközben türelmetlen ujjaink egymás ruhájától próbálták megfosztani a másikat.Egy percre eltoltam magamtól mikor már csak boxere volt rajta. Végigmértem majd kezem a tökéletes vállaira raktam. Végigsimítottam lassan lefelé haladtam kezeimmel, majd amikor alhasához értem körberajzoltam az izmokat rajta. Egy darabig elidőztem a főbb erogén zónáin, körmeimmel karmolásztam. Ő az oldalamat simogatta és türelmetlenül várta míg abbahagyom a kalandozást. Vettem egy nagy levegőt, hogy elszakadhassam a testétől, majd felnéztem a szemébe.*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyKedd Május 10, 2011 4:35 pm

*Igazából nekem pillanatnyilag minden mindegy volt és semmi nem érdekelt Lacey-n kívül. Viszonoztam a csókját majd amikor hallottam, hogy Lis az ajtónál van csak megvontam a vállamat és újra megcsókoltam. Átcsúsztattam a nyelvemet és úgy csókoltam tovább a lányt miközben a nadrágjától is próbáltam megszabadítani ami így vámpírként már kicsit egyszerűbb művelet volt.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyHétf. Május 09, 2011 10:06 pm

*Miután megszabadítottam a gomboktól szinte tépkedve az anyagot feszegettem le tökéletes vállairól. Gyönyörű felsőteste van. Bár már egyszer láttam most végigsimítottam rajta.*
-Hiányoztál. *mondtam neki kicsit visszafogottabban, majd megcsókoltam. Nyelvem átcsúsztattam a szájába, majd úgy kalandoztam puhatolóztam. Conor levette a fölsőmet, mire bontogatni kezdtem az övét és ezzel egyben a nadrágját. Igazából sejtettem, hogy Lisa hallgatózik, mert hallottam ahogy nekidől az ajtónak. Mindent tudatóan Conorra néztem ahogy elváltak ajkaink, de Ő csak vállat vont és tovább vetkőztetett. *
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyHétf. Május 09, 2011 10:01 pm

*Széles vigyor jelent meg az arcomon. Végigcsúsztattam az oldalán a kezemet és leszedtem a felsőjét. Újr megcsókoltam. Lacey már nem az a törékeny ember volt így kicsit könnyebb dolgom volt. Már nem kellett vigyáznom rá és ez jó volt azért. *
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyHétf. Május 09, 2011 9:43 pm

( s.: Ejj Conor.. még nem is használtad a fürdőt? xDD Piszkooos! Very Happy:D xD )

*Conor felém fordult, majd átkarolta a derekam. Megcsókoltam, majd lassan az ajtóhoz hátráltam, háttal nekidőltem így az becsukódott, hogy eltakarjon minket a kíváncsiskodó Lisától.*
"Bocs."*mondtam neki gondolatban, majd kicsit türelmetlenül gombolni kezdtem Conor ingét*
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Fürdőszoba    Fürdőszoba   EmptyKedd Nov. 02, 2010 2:53 pm

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fürdőszoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba    Fürdőszoba   Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fürdőszoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Forksi házak :: McLeon ház-
Ugrás: