A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Park

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Park       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 8:04 pm

-Jól van na... *mondtam és kimentem újra a napfényre, majd tovább vizsgáltam magam.*
"Ha ezt tudtam volna előre lehet hamarabb akartam volna vámpír lenni. Tök buli így csillog. Két lábon járó diszkógömb lettem." *szélesen elvigyorodtam*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Park       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 7:50 pm

-Semmi bajod nem lesz.Csak ha meglátnak...Ijjujjuujj..*Mondtam nevetve, majd megint vissza húztam, és erősen figyeltem, semmi mással nem foglalkoztam most.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Park       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 7:49 pm

-Értem értem... De nem lesz semmi bajom, igaz? *kérdeztem majd kimentem megint a napra és figyeltem ahogy csillogok, mert valljuk be nem rossz látvány.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Park       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 7:43 pm

*Ijedten néztem Riley-ra, amikor el kezdett csillogni a bőre, majd az enyém is.Gyorsan be húztam őt a fás részre, és ott le ültünk a padon.Biztonságos árnyék takart minket.*
-Egy tudni való még van, ami fontos.NE menj közvetlen napfényre.A bőröd csillogni kezd, mint a gyémánt, és akkor az emberek észre vesznek és...*Mondtam neki halkan.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Park       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 7:38 pm

*leültem az egyik padra és figyeltem ahogy felkel a nap. Hirtelen az vettem észre hogy bőröm szikrázni kezd. Aztán rájöttem hogy csak simán csillogok. Meglepett arccal néztem Liza felé valami választ várva hogy most aztán mi lesz velem.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Park       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 7:20 pm

*Össze húztam a szememet a kijelentésén, és fél kézzel be hajítottam a hulát az erdőbe, és utána mentem.*"Akkor is szekálni foglak.."*Mondtam gonoszan magamban, majd még egy, és még egy emberrel végeztem.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Park       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 7:17 pm

-De itt mindenki az enyém. *Mondtam makacs fejjel majd otthagytam neki a hullát, és arrébb mentem.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Park       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 7:12 pm

-Az nem a te kajád volt, az csak egy csaj volt, aki meg látott téged!*Mondtam mosolyogva, majd meg löktem vicc képen.*
-A tetemet meg tüntesd el...
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Park       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 7:07 pm

-Hé, senki nem mondta még hogy ne vedd el más kajáját? *mondtam szemrehányóan majd közelebb léptem hozzá és leraktam a lába elé a tetemet.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Park       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 7:01 pm

*Riley rég elhagyott engemet, majd már csak a vér szagát kellet követnem.Szerencsére már sötét volt, így nem nagyon lehetett látni az öldöklést.Egy csaj épp látta, ahogy Riley "étkezik", így el kaptam, s lassan el fogyasztottam.Be dobtam az erdőbe, és figyeltem Riley-t*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Park       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 6:57 pm

*Elfutottam a parkba és csak az járt a fejemben hogy ölnöm kell. Nem tudtam gondolkodni. Megláttam egy szerelmespárt kézen fogva sétálni. Egy pillanatba se telt, eltörtem mindkettő nyakát és már bele is haraptam az egyikbe.*
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Park       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Park    Park       - Page 2 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 3:59 pm

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Park
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Port Angeles-
Ugrás: