A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Disco

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptyHétf. Május 09, 2011 5:52 pm

*Láttam kicsit furcsán néz rám Conor, csak a derekát fogta Laceynek már. Gúnyos vigyor ült ki arcomra. Az egy mindenkiért, mindenki egyért és az egyenlőség törtvénye alapján megfogtam a kezét és végül visszamosolyogtam rá.*
- Akkor menjünk vadászni. Megmutatom hogy kell az állatokra.
*Mondtam a lányra nézve, majd futni kezdtünk az erdő felé.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptyHétf. Május 09, 2011 5:49 pm

-Csak el ne szállj magadtól, hogy két hölgy társaságában nyomulhatsz. *mondtam némi huncutsággal a hangomban. Már rég nem éreztem ilyen jól magam, nem kellett annyira visszafognom ezt az arcomat. Végülis már nem köt a családi etikettem.*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptyHétf. Május 09, 2011 5:46 pm

*Halkan felnevettem. Ez a Lacey kicsit más volt. Sokkal bátrabb meg nem is tudom. Huncutabb talán. Ez persze nem volt ellenemre. Visszacsókoltam majd lassan elengedtem. Nem akartam, hogy Lisa bekattanjon. A kezemet még a derekán hagytam és egy hatalmas vigyor terpeszkedett az arcomon.*
-Induljunk hölgyek...*mondtam vigyorogva.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptyHétf. Május 09, 2011 5:38 pm

-Én veled szeretnék vadászni. *mondtam mosolyogva, majd újra megcsókoltam Conort. Jól esett a csókja. Olyan volt mintha évekig nélkülöznöm kellett volna. *

( ez egy picit rövid lett ^^"" )
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptyHétf. Május 09, 2011 5:22 pm

*Visszacsókoltam Lacey-t. A csókban még éreztem a vér ízét. Elvigyorodtam amikor megköszönte és újra visszcsókoltam. Amikor elengedtük egymást vigyorogva néztem a szemeibe. Eltüntettem a holttestet majd visszaléptem hozzájuk.*
-Lehetsz vega is mint Lisa...*mondtam Lacey-nek mosolyogva. Mindenkinek joga volt hozzá, hogy eldöntse kit vagy mit eszik. Pontosabban kinek vagy minek a vérét. Ha embert harapsz meg akkor azt biztosan meg kell ölni mert ha nem akkor átváltozik. Lacey derekára csúsztattam a kezemet.*
-Na lépjünk le... még Lisa-nak is kell ennie...
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptyHétf. Május 09, 2011 4:33 pm

*Csak ölbe tett kézzel bámultam őket. Hagytam, hagy legyenek el egyedül. Minek is vagyok én itt. Csak púpnak. Miközben figyeltem, ahogy a lány kiszívja szerencsétlen áldozatának a vérét, nagyokat sóhajtoztam. Már csak az együttérzés miatt is. Mintha leperegne előttem az élete. Nagyon furcsa. A csókjuk közben csak poker arccal néztem. Mikor abbahagyták a nyáladzást, közelebb mentem hozzájuk és leguggoltam a lány elé.*
- Ha nem akarod nem kell embert ölnöd. Csak azért ajánlom, mert látom rajtad, hogy nem valami nagy öröm az ilyen halottak bámulása.
*Ajánlottam fel egy ötletet. Azért mégis jó dolog felvilágosítani az ilyen nagyon újakat a lehetőségekről, minthogy egyből bele a közepébe, lemészárolni az egész várost alapon. Jó-jó, gondolom ő nem fog ilyen lenni, elég kedves személyiség, na de mégis. Félve Conorra pillantottam.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptyHétf. Május 09, 2011 3:46 pm

*Conor kioktatott amiért hálás voltam neki, végül bement a discoba. A következő pillanatban egy lányt tartott a kezében. Egy pillanat múlva megállapítottam, hogy halott. A feje lefelé csuklott és teljesen ernyedten feküdt. Elfintorodtam. Egy kicsit furcsa volt a tény ,hogy én most ebből a lányból fogok inni, hiszen nem rég még én is ember voltam. Nehéz lesz megszokni. Kicsit közelebb léptem, majd beszívtam az illatát. A következő percben -ahogy Conor is mondta- az ösztöneim vezetésével a lány ütőerére haraptam és szívni kezdtem a még meleg vért. Az könnyedén csusszant le a torkomon. Kicsit frusztrált voltam, de egy idő után már csak élveztem a lány édes vértét. Hamar lecsapoltam, és most már teli hassal, megtöröltem a szám. Hálásan Conorra pillantottam aki épp eltüntetni készült a vacsorám maradékát. *
-Ez bizarr volt. * közöltem kissé elmosolyodva.*
-Bár valami férfi nyakát szívogatni kevésbé lett volna bizarrabb. * mondtam halkan majd felnevettem. Közelebb léptem szerelmemhez, majd megcsókoltam. Már hiányzott ez az érzés. Kicsit megbizseregtem tőle.*
-Köszönöm. *súgtam ajkai közé, majd pontosan ezután az alsó ajkára haraptam. *
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptyVas. Május 08, 2011 11:17 pm

*Egy darabig kapálózott aztán a tiszta levegőn kitisztult a feje és lenyugodott. Lassan leraktam a földre és szépen lassan elengedtem, de én még mindig nem vettem levegőt.*
-Ne lélegezz...vámpír vagy... nem szükséges...*csak annyit levegőt szívtam be hogy beszélni tudjak. Bementem lélegzés nélkül és kirángattam egy csajt. Egy mozdulattal eltörtem a nyakát és holtan feküdt a karjaimban. Lacey-hez lépetem.*
-Ha elég közel hajolsz hzzá reflex szerűen harapni fogsz.. éhes vagy és ez az ösztönöd...*mondtm neki.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptyVas. Május 08, 2011 6:59 pm

*A vér illata langyos rózsaszín ködként telepedett józan elmémre. Egy ősi ösztön fúrta be magát az ereimbe és mozgatta a testem. Már indulni készültem a férfi felé, amikor Conor a hónom alatt áthúzva a kezét, a tarkómhoz nyomta a tenyerét így lefegyverezve. Egy pillanat alatt kihúzott a discobol. Az illat itt már nem volt olyan erős, mégis kézzel lábbal kapálóztam, rugdostam Conort. Már felé vicsorogtam mikor kitisztult az elborult elmém. Szégyenkezve bocsánatkérően néztem a szemébe, majd elernyedtem és hagytam,. hogy Ő tartson jelezve, hogy elengedhet és nem megyek vissza. *
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptyVas. Május 08, 2011 5:56 pm

*Ez az anyáskodó dolog nem nagyon jött be. Mégis mit gondol, nélküle nem táplálkoztam vagy mi? Aztána egy ismerős szagot éreztem még és azzal a lendülettel abbahagytam a lélegzést és tekintetemmel Lacey-t kerestem. Hamar meglett. A lehető leggyorsabban, emberi szemnek szinte láthatatlanul sohantam végig a diszkón elkapva Lacey-t és kirántottam az utcára a hátsó kijáraton.Most a vér nem volt rám túlságosan nagy hatással hiszen alig 10 perce, hogy kiittam egy lány teljes vérkészletét. Szorosan fogtam Lacey-t nehogy visszamenjen vagy valami. Nem tudtam mi lesz a reakció, de nekem leglább van esélyem ellene, hiszem Én is elég fistal vagyok még.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptyVas. Május 08, 2011 10:38 am

-Én rátok hagyom a döntést. * Mondtam a lehető legszelídebben. Nekem valahogy még elrontotta a szájízemet amikor megemlítették az "vacsi" szót. Akkor én most vért fogok inni? Nehéz elképzelni. Conor és Lisa még elcivódtak egy darabig, majd megegyeztek. Én halkan elindultam a disco kijárata felé. A tomboló tömeg izzadság szagot árasztott mindenki fáradtan vonaglott a térben. A Dj aki a hangulatért volt felelős hirtelen váltott és a lassú tempót elhagyva rakott fel egy számomra is ismerősen csengő számot. Hamarosan újra gyorsabb ütemben kezdtek mozogni az emberek. Egymáshoz dörgölőztek és fogdosták egymást.*
"Igazi orgia. Azon csodálkozom, hogy már a parketten nem esnek egymásnak."
*A gondolatom végeztével a néhányan riadtan legtöbben nevetne néztek egy férfit. A következő pillanatban pedig a falnak csapódott. Beverte a fejét. Baljával tarkójához kapott, és legközelebb mikor ujjai előtűntek a feje takarásából, piros meleg váladék csöpögött a földre.*
- Vér...
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptySzomb. Május 07, 2011 11:06 pm

- Azt hiszed egyedül hagyok két újszülöttet? Hát nem azt szajkóztam, hogy nem vagytok egy megbízható fajták még? Megyek. Kibírom a vérszagot, ha ez lenne a probléma.
*Mondtam anyáskodó kissé magas hangon, hogy emlékeztessem az elmondottakra. Kedvesen néztem rá, miközben egyre közelebb lépdeltem hozzá. Megszorítottam a kezét, majd sóhajtottam egyet.*
- Vigyázni fogok rátok.
*Feleltem angyali hangon szépen nézve a szemébe. Reméltem nem rombolja le ezt a pillanatot. Az nem létezik, hogy egyenlők vagyunk, annak a lánynak mindent lehet, előlem meg elbújik. A szavaim pedig amúgy is igazak voltak. A mellkasára hajtottam a homlokom, majd újra ránéztem, kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptySzomb. Május 07, 2011 10:57 pm

-Nem tudom... ha elengedsz vele akkor mi elkapunk valakit az utcán, te meg valamit az erdőben és kb 15 perc múlva találkozunk nálam, ha az elég...*komolyan, most mit csinálnánk. Megetetem Lacey-t aztán megyünk hozzám és ott találkozunk Lisa-val. Ez a leggyorsabb és legészszerűbb megoldás is. Lacey-nek kell a segítség.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptySzomb. Május 07, 2011 10:50 pm

//csatlakozom xD//

- Hoppá! Hazamegyünk, és? Ott persze egyszerűbb lesz beszélgetni. A Disco tényleg nem a legjobb hely erre. Hova menjünk enni?
*Tértem egyből a tárgyra, átlagos hangon. Már közelebb voltam hozzájuk. A szemem sarkából Laceyt figyeltem, miközben kedvesen mosolyogtam Conorra és bizalmat sugároztam tekintetemmel. Én mindig szeretem őt, ez a mellékes probléma ellenére is.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptySzomb. Május 07, 2011 10:45 pm

(s:höh... mintha két gyerekkel beszélnél! xD majd akkor nézhetsz ha mi Lisával összefogunk ellened xD )

*Amint megjelent Lisa elhatároztam magam, hogy kompromisszumot kötök vele, és megpróbálok kompatibilitást kezdeményezni. Nos, azt majd meglátom ez meddig tart. Elhúzódtam Conortól, majd az arcomra erőltetve egy mosolyt Lisara néztem. Most, hogy egy kicsit tudtam koncentrálni, végigmértem. Igazán szép lány volt, bár ez vámpíroknál nem csoda. Vajon én, hogy nézhetek ki? Mostanság nem igen néztem tükörbe, mivel nem is volt alkalmam*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptySzomb. Május 07, 2011 10:41 pm

-Én sem értem nem kell félni...*mondtam halkan nevetve. Lisa-ra pillantottam. Remek. Őt is megbántottam. Igazán abbahagyhatnák már.*
-Hagyjátok abba mind a ketten! Elindulunk haza, hozzám és út közben esztek...*reméltem ha már tele lesz a hasuk akkor már egyszerűbb lesz velük. Nem lesz től könnyű menet ebben biztos vagyok, de ennél kicsit egyszerűbb azért lehetne.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptySzomb. Május 07, 2011 10:38 pm

"Persze, én nem vagyok a mindene igaz?... Legalább mondott volna egy is szót."
*Gondoltam duzzogva, majd ellöktem magam az oszloptól és feléjük sétáltam. Minden szavukban próbáltam valami rejtett dolgot keresni.*
"Az egy nagyon jó pont, hogy ez a lány nem akar belemenni. Legalább ugyan úgy szenved mint én. Most már ketten vagyunk."
*Már alig két méterre voltam tőlük, mikor megtorpantam és egyenesen Conor szemé néztem, szomorú arccal.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptySzomb. Május 07, 2011 10:34 pm

-Nem kell elmondanod, tudom. * mondtam kicsit megenyhülve. A bensőmben tomboló harag és csalódottság most egy bizonyos masszává állt össze és azthiszem a tudtam volna elsírom magam. Homlokomat Conor nyakának döntöttem és próbáltam lenyugodni egy kicsit.*
-Miért nem értem én ezt az egész kötelékesdit? *kérdeztem elhalóan kicsit eltompultan*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptySzomb. Május 07, 2011 10:31 pm

-Nem mész sehova... nem engedlek el... mégegyszer nem...*mondtam neki csendesen. A szemeit figyeltem.*
-Lacey miért nem fogod fel? Nekem Te vagy a mindenem...*mondtam csendesen és megpusziltam az jakait majd kiváncsian figyeltem a szemeit.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptySzomb. Május 07, 2011 10:29 pm

*Csak távolról figyeltem az eseményeket. Nem akartam a képükbe mászni, mivel így is mindent hallok. Nekidőltem az egyik oszlopnak én unott fejjel fejéjük néztem, miközben az emlékeikben kutakodtam unaloműzés gyanánt.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptySzomb. Május 07, 2011 10:23 pm

*Szomorúan és jelentőségteljesen Conor szemébe néztem. Szinte könyörögtem a szememmel, hogy engedjen el. Hadd emésszem ezt meg.*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptySzomb. Május 07, 2011 10:22 pm

*Autómatikusan elengedtem mert azt hittem fáj neki de ez szinte lehetetlen volt. Elkaptam a derekát, de csak finoman. A homlokomat a homlokának támasztottam. Hát tényleg nem fogja fel? Tényleg nem érti mennyire fontos nekem? *
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptySzomb. Május 07, 2011 10:12 pm

"Most akkor kivel van a baj? Nem velem az biztos. Én önfeláldozóként, büszkeségem sarokba rúgva belementem a hármas dologba. Most rám kéne felnézni..."
*Gondoltam amint az elfutó Laceyt néztem, miután Conor utána futott és is követtem. Nem tudtam mi tévő legyek. Ha ő nem megy bele, csak ő veszített. Lassan beleszagoltam a levegőbe, miközben átvágtunk a Discon.*
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptySzomb. Május 07, 2011 10:10 pm

-Áú. *nyögtem ki az egyetlen dolgot ami eszembe jutott*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       EmptySzomb. Május 07, 2011 10:07 pm

*Túl gyors volt minden. Csók, Lacey, Lacey elmegy. Kis híján felrúgtam két embert miközben Lacey után nyomultam a tömegbe. Az illatát remekül tudtam követni. Még az ajtóban elkaptam. Elkaptam a kezét és magam felé fordítottam.*
-Ne hagyj el..*leheltem szinte hangtalanul a hirtelen ijedtségtől. Nem veszíthetem el mégegyszer.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Disco       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disco    Disco       Empty

Vissza az elejére Go down
 
Disco
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Port Angeles-
Ugrás: