A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Fogadó

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 11:38 pm

(sajt: ez a másik szoba is ahogy elnézem Very Happy)

*Mikor beértünk a szobába szembefordultam vele és megkérdeztem*
- Jól laktál? *tudakoltam mire ő bólintott*
- Mit akar Lucas? *vontam fel szemöldökömet*
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 11:22 pm

[saját: olvasd vissza a régi posztjainkat... mivel lehet IZGALOMBA hozni valakit?.... Very Happy]

*Megfogtam Bella kezét, majd biccentettem Lucasnak. Utána Dorothy felé fordultam.*
- Kétszer is gondold meg, hogy mit csinálsz. *Adtam neki a tanácsot, és őszintén szólva... némineműleg a Lucassal kapcsolatos dolgokra is gondoltam, nem csak arra, hogy friss vámpírként bármit tehet.*
- Menjünk. *suttogtam szerelmem fülébe, majd átmentünk a saját szobánkba.*
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 11:12 pm

(sajt: mi az az ötlet? én sem értem xD)

*Dorothy nemmel válaszolt, majd eldölt. Később kopogtattak.*
"Végre, ez Edward lesz!" *örültem magamban és mikor kinyílott az ajtó, megbizonyosodtam, hogy tényleg ő. Odajött hozzám, átkarolt. Karjaimat hasa köré fontam és fejemet nekidöntöttem a mellkasának*
- Azt hiszem, jobb lesz, ha most visszamegyünk a saját szobánkba Bella. *mondta*
- Rendben! *bólintottam*
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 8:05 pm

*Mélyen szívtam be a levegőt, hogy megnyugodjak.*
- Azt hiszem, jobb lesz, ha most visszamegyünk a saját szobánkba Bella. *mondtam szerelmemnek.*
"Talán lesz valami ma este... de nem azért, hogy teszteljük a képességét..."
Vissza az elejére Go down
Lucas Lovegod

Lucas Lovegod


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Jun. 20.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 7:56 pm

*Amint meghallottam, hogy kopogtatnak az ajtón, rögtön tudtam, hogy Edward az. Felálltam és ajtót nyitottam neki. Miután bejött és átkarolva Bellát felhúzott szemöldökkel nézett rám, megrántottam a vállam.*
"Még mindig kiállok az előző ötletem mellett."
*Láttam, hogy felmegy benne a pumpa, de én csak mosolyogtam.*
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 7:42 pm

*Valóban nem tartott sokáig, míg visszaértem a fogadóba. Felfutottam az emeleten, és bekopogtam Lucasékhoz. Vártam, hogy valaki ajtót nyisson...*
"Még mindig nincs ötletem..."
Vissza az elejére Go down
Dorothy Shielhout

Dorothy Shielhout


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Nov. 02.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 7:06 pm

( ... :DD )


-Nem dehogy! *mondtam őszintén majd elmosolyodtam. Kedveltem Bellát. Legalább is a kisugárzását. Persze lett volna más dolog amít szívesen csinálnék de egyedül semmi értelme nem lett volna. Felsóhajtottam majd hátradőltem és széttárt karokkal bámultam a plafont. *
"Elena előtt még nem találkoztam vámpírral.Legalább is személyesen nem. Az apám persze bizton állította, hogy léteznek, de nem igazán győzött meg. Erre tessék! Itt ücsörgöm két vámpír társaságában mellesleg én magam is azzá váltam. Mintha csak egy rémísztő horrolsztoriba csöppentem volna, És ez a képesség vajon miben nyilvánulhat meg? Vámpírok közelében vagy talán sima hétköznapi emberek is kiválthatják. Vagy ez egy olyan dolog lehet amihez emberi mivoltomban értettem és ez most fejlődött? "
*A két ujjam az ornyergemre helyezve dörzsöltem meg azt, majd felültem.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Lovegod

Lucas Lovegod


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Jun. 20.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 5:01 pm

*Lemondóan megráztam a fejem.*
"Hogy a nők sosem hisznek nekem..."
*Leültem a fotelba, és méregetni kezdtem Dorothyt.*
"Talán próbálkoznom kéne nála... Lehet, hogy pont az ilyen srácokat kedveli... Akik rosszfiúk, de mégis segítenek, ha baj van..."
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 4:14 pm

- Mindennek van értelme Lucas, még ha kicsi is, de akkor is van! *mosolyogtam rá és én is helyet foglaltam* Rendben, majd mondom neki is az ajánlatod. Megeshet, hogy mire visszaér előáll egy tervvel. Sosem lehet tudni. *túrtam bele a hajamba és hátrasimítottam. Egy kis ideig csendben voltunk, majd odafordultam Dorotyhoz*
- Unatkozol? *kérdeztem meg*
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Lucas Lovegod

Lucas Lovegod


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Jun. 20.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 3:16 pm

- Ha nem tudod használni, akkor nincs is semmi értelme. *Kacagtam fel, majd Dorothyra néztem, aki időközben leült az ágyra. Láttam, hogy nem igazán érdekli a dolog, és inkább valami hasznossal töltené el az idejét.*
- Figyelj, ha Edward hazaért a vadászatról és van időtök, gyertek át és próbálkozunk... Több szem többet lát, nemde? *Mosolyogtam Bellára.*
- Addig meg.. még gondolkodom, hogy hogy lehetne előcsalogatni a képességed.
Vissza az elejére Go down
Dorothy Shielhout

Dorothy Shielhout


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Nov. 02.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 2:46 pm

*Csak néztem ki a fejemből. Végül is nem az én dolgom nem avatkozok bele. Így is eléggé belemásztam a dologba. Szó szerint. Kikerültem Lucas háta mögül ezért inkább csak leültem az ágyra és hallgattam az eszmecseréjüket. *
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 2:23 pm

- Már, miért is köszönhetnék el tőle? *tettem csípőre a kezem és kérdően néztem Lucasra*
- Párszor már megmutatkozott a képességem... "egyáltalán az volt?" szóval akkor nem értem amit mondtál... *meredtem a távolba*
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Lucas Lovegod

Lucas Lovegod


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Jun. 20.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 1:47 pm

- Hát... *vontam meg a vállam*
- Talán jobb ha nem is tudtok róla. Edwardnak amúgy sem tetszett, szóval... szerintem ha van is képessége kegyedned *léptem közelebb Bellához* akkor elköszönhet tőle. *konyult le szám széle, majd elnevettem magam.*
"Elég rég beszéltem már így egy nővel..."
Vissza az elejére Go down
Dorothy Shielhout

Dorothy Shielhout


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Nov. 02.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Nov. 22, 2010 9:32 pm

(s.: Uhh, lemaradtam egy csöppet... >.<" )


*Az ötletem igazság szerint bejött. Hisz, Bella feje olyan vörös volt mint egy paradicsom. Már- már vártam, hogy mikor fog gőzt eregetni a füleiből. De ez nem történt meg. Gyors szóváltás történt amiből szerencsémre teljesen kimaradtam. Lassan odasétáltam Lucashoz, vagy inkább mögé álltam, és kérdőn néztem rá, csak úgy mint Bella.*
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Nov. 22, 2010 1:12 am

*Zavartan néztem a két fiúra. Nem tudtam mire gondol Lucas és mit olvashat ki a fejéből Edward. De azt tudom, hogy nem tetszik szerelmemnek az ötlet. Edward elment vadászni, amit megértek mer régen volt és látszott is rajta. Én is belegondoltam a vadászatba és én is megszomjaztam, de nem volt elviselhetetlen. Lucas-hoz fordultam*
- Mire gondoltál? *húztam össze a szemöldököm*
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Nov. 22, 2010 12:04 am

- Mondd, Lucas... Te komolyan ennyire hülye vagy, vagy csak tetteted magad? *Néztem rá elképedve. Fel sem tudtam dolgozni, hogy mit mondd.*
"Most feküdjek le Bellával? Ez normális?"
*Lehunytam a szemem, lehajtottam a fejem, majd nemlegesen megráztam.*
- Inkább megyek, és útközben kitalálok valamit. Ideje vadásznom, mert már ég a torkom... eléggé. *Mondtam, azzal intettem a három vámpírnak, és kiléptem az ajtón. Egyenest az erdőbe futottam.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyHétf. Nov. 22, 2010 12:00 am

*Edward várakozóan nézett rám, de valószínűleg én is pontosan olyan tanácstalan képet vághattam mint ő, mert mélyet sóhajtott, majd arrébb vánszorgott a két lány közül, egyenesen az ajtóhoz.*
- Talán máshogy kéne izgalomba hozni Bellát. *Mosolyodtam el, de Edward felszisszent.*
- No mi az? *Kérdeztem tőle, mire ő komoly fejjel felém fordult.*
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyVas. Nov. 21, 2010 11:57 pm

*Megráztam a fejem.*
- Nem tudom.. De az biztos hogy nem így... *Motyogtam magam elé, majd Lucasra néztem.*
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyVas. Nov. 14, 2010 2:47 pm

*Visszaegyenesedtem, mélyeket lélegeztem. Kis idő múlva lenyugodtam.*
- Jó.. *mondtam, miközben egy újabb adag levegőt fújtam ki.*
*Rosszallóan néztem Dorothy-ra*
- Akkor hogy? *néztem Edward*
"Lehet neki van ötlete."

#Edwardra
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyVas. Nov. 14, 2010 1:58 pm

*Meglepett, hogy Dor rám mászott. Lucasra néztem, aki arcvonásai és gondolatai alapján szintén nem örült a helyzetnek. Ahogy Dorothy leszállt rólam, felpattantam a helyemről és a két lány közé álltam.*
- Nem akarom ezt... Hagyjátok abba... Bella nem így fogja elérni, hogy használni tudja a képességét... *mondtam, miközben tekintetem a két lány között cikázott.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Shielhout

Dorothy Shielhout


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Nov. 02.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptySzer. Nov. 10, 2010 5:10 pm

Egy kicsit Bella felé fordultam, hogy meg bizonyosodjak róla tényleg feldühítem ezzel Hát ez bejött. Kb. úgy közelített felém mint egy tank.Mivel már elég közel volt lepattantam Edwardról, és kicsit hátrébb húzódtam.
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyKedd Nov. 09, 2010 7:52 pm

"Ez a verzió jobban feldühíttetett, mert nem gondoltam volna, hogy ilyet mer csinálni a csaj. Folyamatosan morogtam, és elborította az agyam a vörös fátyol.*
- Meg ne merd! *sziszegtem neki*
"Hogy képzeli ez a nőszemély. Mindjárt meggondolja, hogy most mit is csinált."
*Elkezdtem felé közeledni, de éreztem valamit a fejem körül. Valami burkot. Lesokkoltam, de mentem tovább, hogy leszedjem a fruskát Edwardról*
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Dorothy Shielhout

Dorothy Shielhout


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Nov. 02.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyKedd Nov. 09, 2010 7:34 pm

"Hát jó."*gondoltam magamban, majd mindenféle terv nélkül - már csak a kis gondolatolvasó miatt is- cselekedni kezdtem. Felpattantam a helyemről és közvetlenül Edward előtt álltam meg. Karjaimat a nyaka köré fontam és lábaimat összekulcsoltam a csípője körül. Edward rájött mit akarok, morogni kezdett és megpróbált eltolni magától, de mivel még nem rég változtam át, én voltam erőfölényben. Szorosan magamhoz húztam és ajkaimmal közelíteni kezdtem az övéihez.*
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyKedd Nov. 09, 2010 7:03 pm

- Hm.. ez kedves volt. Akkor kezdj bele. *mondtam*
"Nem nehéz eltalálni, hogy mivel lehet felhúzni.*
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Dorothy Shielhout

Dorothy Shielhout


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Nov. 02.

Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 EmptyKedd Nov. 09, 2010 6:30 pm

-Hát... alapból nem vagy szimpi szóval nem lesz lelkiismeret furdalásom.-kezdek bele a szövegelésbe.
"Hn... Egy próbát azért mégiscsak megér."
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fogadó      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó    Fogadó      - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fogadó
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Róma-
Ugrás: