A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Sikátorok

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptyHétf. Nov. 22, 2010 7:41 pm

*Úgy tettem mint aki nem hallja hogy mit mondd és próbáltam még gyorsabban futni. Kijutottam egészen a Port Angelesig*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptyHétf. Nov. 22, 2010 7:29 pm

-Aha.*Mondtam unottan, majd tovább követtem.Hírtelen futni kezdett.Én követtem.*
-Ne Riley, még észre vesz valaki!*Mondtam neki halkan.Hiszen úgy is meg hallja...*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptyHétf. Nov. 22, 2010 5:06 pm

*Ugráltam egyik házról a másikra. Nagyon felemelő érzés volt, Eddig el se tudtam képzelni milyen király lehet bármit megtenni.*
-Ez tök király. *mondtam nevetve mikor hirtelen teljes sebességgel futni kezdtem a háztetőkön át*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptyVas. Nov. 21, 2010 8:51 pm

-Egyet se ölj meg, mert....hú...*Mondtam, majd a járdán sétáltam vele pár huzamosan.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptyVas. Nov. 21, 2010 10:29 am

-Én szerintem tovább szórakozok az emberekkel. *mondtam és felugrottam az egyik ház tetejére*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 9:00 pm

*Nevettem egy nagyot.*
-Jól van, ne duzzogj!*Mondtam neki még mindig nevetve, és mikor már sikerült össze szedni magamat, kiegyenesedtem, és figyeltem mit csinál Riley.*
-Nos, mit csinálunk?*Kérdeztem.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 7:42 pm

- De izé vagy. *mondtam oda neki gúnyosan*
- Te meg dobd ki a papírját! *mondtam a lánynak és ment is a legközelebbi kukához*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 7:39 pm

*Nevettem egy nagyot.*
-Ezt direkt nem mondtam el.Vámpírok utálják az ember kaját....*Mondtam halkan.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 7:36 pm

*meglepődtem ahogy visszajött az ember és a kezembe nyomta a hamburgertomta a hamburgert*
-Ohh köszi. *köszöntem meg illedelmesen majd beleharaptam a kajámba, de ahogy megtettem meg is bántam. Kiköptem. Borzalmas volt, egyáltalán kívánta a szervezetem. Majd visszaadtam a lány kezébe.*
-Fúújj. Inkább edd meg te. *a lány megrántotta a vállát és beleharapott, láthatólag ízlett neki*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 7:26 pm

*Felsóhajtottam.*
-Ezzel a képességgel nem szabad vissza élni.Csak ésszel...*Mondtam mosolyogva.Hamarosan már nevettem, mert az a csaj, akit elküldött a szendvicsért vissza jött, kezében a kajával.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 7:23 pm

- Háhá. *nevettem tovább*
- Te most menj be abba a gyorsbüfébe és hozz egy dupla húsos hamburgert, de gyorsan! *néztem mélyen a szemébe, és a lány elindult a szemközti McDonalds-ba*
-Na ki a király? *mondtam nagyképűen Lizának miközben a mutatóujjammal magam felé mutattam*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 7:20 pm

*Elmosolyodtam Riley tevékenykedésén.*
-Oké...*Adtam meg magamat.Élvezi a képességét...*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 7:18 pm

- Nem állt szándékomban bántani. Csak megvédtem. De amúgy tök vicces, nem csinál semmit. Figyuzd! *mondtam nevetve majd tovább hadonásztam a lány arca előtt*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 7:16 pm

-Riley, hagy abba.A férfi mára az utolsó, de a lányt engedd el!*Parancsoltam neki, majd meg fogtam a karját, mire felsóhajtott.*
-Ne feledd, mit mondtam a szöszi csajnak...*Figyelmeztettem.*
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 7:03 pm

*besétáltam az egyik sikátorba és megláttam egy férfit aki épp egy lány után futott, nem tudom mit akarhatott de azért elé ugrottam*
- Állj meg, és maradj itt! *utasítottam és az ember bólintott egyet. Majd a lány után futottam és megrántottam a karját. Olyan meleg volt, egy pillanatra 'megijedtem' majd neki is beszélni kezdtem*
- Mondd el miért megy utánad ez az ember! És ne csinálj semmi mást.*a lány válaszolt. ki akarta rabolni... szép. Aztán visszamentem a férfihoz és eltörtem a nyakát.majd visszamentem a lányhoz. Közben észrevettem hogy Liza utánam jött a sikátorba.*
-Hahóóó! *hadonásztam a kezemmel az ember arca előtt*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:21 pm

*Elment.Jó szórakozás volt.Kipróbálhattam Ana képességét.*"Mai libák"*Gondoltam.Hát, bele való csaj....de....akkor is....na mindegy.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:21 pm

*Felnevettem még mindig a gonosz mosolyommal, majd felvettem a földről a táskámat.*
-Tudod mit? Nem érdekelsz. Már így is elvesztettem az időmből pár percet, szóval megyek is tovább. *Mondtam még mindig a gonosz mosolyommal, és elkezdtem sétálni kifelé, miközben a jobb kezemmel intettem még neki egy 'pá-pá-t'.*
Vissza az elejére Go down
Liza Karorr

Liza Karorr


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : midnenhol

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:20 pm

-Nem, de minek, ha van.*Mosolyogtam.*-Egyébként ez kihívás?*Kérdeztem pöchendien*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:20 pm

*Megint elkezdet kínozni, demost 5 másodpercre. Ismét a földre kerültem, és megint felálltam. De csak azért, mert a bosszúaz az életcéljaim közé tartozik. A kis fekete táskámat ledobtam magam mellé, majd lassú kecses léptekkel elindultam felé. Mellette megálltam és a füébe suttogtam.*
-Csak a képeségeddel tudsz engem lenyomni? *Kérdeztem gonoszul mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 3:38 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Sikátorok                 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok                 - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sikátorok
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sikátorok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Forks-
Ugrás: