A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Itt beszélgessetek!

Go down 
+41
Jared Peller
Jane Volturi
Alice Cullen
Jasper Hale
Dorothy Shielhout
Ivey Willard
Gregory Adams
Seth Clearwater
Raven Campbell
Brooklyn Dalton
Ronald Halding
Ryan Callaway
Annabel Fox
Conor McLeon
Lisa Masen
Ronald Royce
Lacey Frewer
Leah Clearwater
Elena Stevens
Embry Call
Mary Fray
David Leroy
Melanie Rose
Alec
Audrina Stone
Zach Brooke
Caleb Gray
Michelle Forbs
Flora Anderson
Katelyn Rose Dale
Ashton Raleigh
Robert Crage
Liza Karorr
Riley Biers
Paul Moody
Norina Hartley
Austin Christopher Monsen
Bella Swan
Edward Cullen
Alexis Lance
Rosalie Hale
45 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Next
SzerzőÜzenet
Dorothy Shielhout

Dorothy Shielhout


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 7:42 pm

Edward bácsi. Very Happy Végre látlak köreinkben. xD És mit tudsz mondani a Volturi és a vega dologról? ^^"
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 7:40 pm

Cullenek frontján egy biztos, hogy most nagyon megfogyatkoztunk. Ez alatt azt értem, hogy jelenleg nincs Jasperünk, Carlisleunk, Esménk és ha jól tudom, Emmettünk sem... Legalábbis egyikük sem aktív felhasználó. :S
Vissza az elejére Go down
Dorothy Shielhout

Dorothy Shielhout


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 7:37 pm

"A mi twilightunk" Bármi megtörténhet. xD Ha elbűvölsz fellem aztán. xD Bár erről meg kellene tudakolni Rosie nénit vagy az egyik admint. Szívesen felvennéééém :O Tényleg jó bőr a pasi xD
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 38
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 7:36 pm

Dorothy Shielhout írta:
Pedig a Volturiban a Demetrit játszó csávó jó bőr. Very Happy xDD
Az biztos. Very Happy De nemhinném h lealacsonyodik egy vega szintjére. xD
Vissza az elejére Go down
Dorothy Shielhout

Dorothy Shielhout


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 7:35 pm

Pedig a Volturiban a Demetrit játszó csávó jó bőr. Very Happy xDD
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 38
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 7:32 pm

Hát a canonok között egy sincs aki jó lenne. Vagyis nem akarok emberek életébe belerondítani, Cullenék foglaltak, vérfarkassal nem lehet, a Volturi pedig.. az egy külön világ. :'D
Amúgy szerintem mindjárt regizek egy canonnal, kinéztem egyet. Majd megkérdem Belláékat mi a szitu Cullen fronton. : )
Vissza az elejére Go down
Dorothy Shielhout

Dorothy Shielhout


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 7:27 pm

Hát arra rácáfolok, hogy nem kellenél senkinek. Amk igen elég sok karim van. Pedig csak kettőt akartam. Aztán sokan kérték, hogy csináljak és ez lett belőle. xDD De nem is baj. Imádom mindet. Very Happy És amúgy igen. Rosie nővérkém épp most mondta, hogy nincs tagfelvétel szal valami mást kell kitalálni neked. És amúgy.. én nagyon sokat írok szal kizártnak tartom, hogy besokalnék. Very Happy Ha az örökbefogadottak közül valamelyikre igent mondasz felvehetek . ^^
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 7:24 pm

Dorothy Shielhout írta:
Riley Biers írta:
Dorothy Shielhout írta:
Egyébként drága, sajnálom az én Lacey szúrta el megint az életed. Esetleg felvehetek valamilyen filmbéli karaktert és kiengesztelhetlek, (: Vagy akár csinálhatok is egyet. (:
Kedves felajánlás. Köszönöm. : D De amúgy nem te rontottad el hanem Conortól lettem elméletileg idegbajos. Very Happy Te az.. eszköze vagy. (:
Amúgy nem tudom mit csináljak a karakteremmel. Szerintem valami kitalálttal fogom élni az életem, a Cullen család úgyis kiutált, azért szöktem el onnan. : D

Az a baj, hogy sztem nem fogják elfogadni a kitaláltakat mert most megint ez az örökbefogadós izé van. Viszont a hülye volturik közül nem akarok mert szörnyen néznek ki. >< A Cullenéknek van párjuk. Szal ki kell találni vimit és akkor szívesen leszek az akivel leéled az életed.˘^^"
Amúgy gondolkodtam örökbe fogadni egy Cullent, csak nem tudom ki tudom-e játszani, elvégre nem tudom mi a szitu a Cullen házban. >.<
Amúgy sztem magányosan fogom leélni az életem ha ilyen személyiség vagyok. Én nem kellek senkinek. : D Amúgy már így is tele vagy karikkal, nem bírnál lehet még egyet. : D
Vissza az elejére Go down
Dorothy Shielhout

Dorothy Shielhout


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 7:19 pm

Riley Biers írta:
Dorothy Shielhout írta:
Egyébként drága, sajnálom az én Lacey szúrta el megint az életed. Esetleg felvehetek valamilyen filmbéli karaktert és kiengesztelhetlek, (: Vagy akár csinálhatok is egyet. (:
Kedves felajánlás. Köszönöm. : D De amúgy nem te rontottad el hanem Conortól lettem elméletileg idegbajos. Very Happy Te az.. eszköze vagy. (:
Amúgy nem tudom mit csináljak a karakteremmel. Szerintem valami kitalálttal fogom élni az életem, a Cullen család úgyis kiutált, azért szöktem el onnan. : D

Az a baj, hogy sztem nem fogják elfogadni a kitaláltakat mert most megint ez az örökbefogadós izé van. Viszont a hülye volturik közül nem akarok mert szörnyen néznek ki. >< A Cullenéknek van párjuk. Szal ki kell találni vimit és akkor szívesen leszek az akivel leéled az életed.˘^^"
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 38
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 7:16 pm

Dorothy Shielhout írta:
Egyébként drága, sajnálom az én Lacey szúrta el megint az életed. Esetleg felvehetek valamilyen filmbéli karaktert és kiengesztelhetlek, (: Vagy akár csinálhatok is egyet. (:
Kedves felajánlás. Köszönöm. : D De amúgy nem te rontottad el hanem Conortól lettem elméletileg idegbajos. Very Happy Te az.. eszköze vagy. (:
Amúgy nem tudom mit csináljak a karakteremmel. Szerintem valami kitalálttal fogom élni az életem, a Cullen család úgyis kiutált, azért szöktem el onnan. : D
Vissza az elejére Go down
Dorothy Shielhout

Dorothy Shielhout


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 7:11 pm

Igen igen. Ez sokkal jobb mint az előző. Személy szerint nekem attól a zöld színtől herótom volt.
Egyébként drága, sajnálom az én Lacey szúrta el megint az életed. Esetleg felvehetek valamilyen filmbéli karaktert és kiengesztelhetlek, (: Vagy akár csinálhatok is egyet. (:
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 2:26 pm

Híjjj, azannyááát de jó lett a design. Ez sokkal jobban tetszik, mint az előző! (: Gratula a készítőknek! (:
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 2:15 pm

Edward Cullen írta:
Edward Cullen írta:
Bella Swan írta:
Ó, de kedvesek vagytok! :$
De el kell mondanom, hogy a fenti képet szereztem valahonnan és csak átszerkesztettem egy pindurkát :$ Smile
De azért örülök, hogy tetszik nektek! Smile
Annyira megjött a fórumozhatnék kedv! Edward kelle már csak.. Smile Addig le vagyok ragadva.
De aki tud játszani, annak jó játékot kívánok! Smile
És élményekben gazdag nyarat! :DDD <3

Írnék én, csak nem tudom, hogy hova az istenbe írtam utoljára. xDD Embarassed Embarassed Embarassed
Amúgy jó lett a design, nagy taps érte Very Happy I love you
megvaan! hé Bella, nem is Edi miatt voltál leragadva :$

Ja, bocsesz, már elfelejtettem, hogy nem vagy ott, vagymi :$ Elfelejtettem a szituációt :$ Sorry! Very Happy visszaszívtam! <3
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 1:52 pm

Edward Cullen írta:
Bella Swan írta:
Ó, de kedvesek vagytok! :$
De el kell mondanom, hogy a fenti képet szereztem valahonnan és csak átszerkesztettem egy pindurkát :$ Smile
De azért örülök, hogy tetszik nektek! Smile
Annyira megjött a fórumozhatnék kedv! Edward kelle már csak.. Smile Addig le vagyok ragadva.
De aki tud játszani, annak jó játékot kívánok! Smile
És élményekben gazdag nyarat! :DDD <3

Írnék én, csak nem tudom, hogy hova az istenbe írtam utoljára. xDD Embarassed Embarassed Embarassed
Amúgy jó lett a design, nagy taps érte Very Happy I love you
megvaan! hé Bella, nem is Edi miatt voltál leragadva :$
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen

Edward Cullen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Nov. 01.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 1:18 pm

Bella Swan írta:
Ó, de kedvesek vagytok! :$
De el kell mondanom, hogy a fenti képet szereztem valahonnan és csak átszerkesztettem egy pindurkát :$ Smile
De azért örülök, hogy tetszik nektek! Smile
Annyira megjött a fórumozhatnék kedv! Edward kelle már csak.. Smile Addig le vagyok ragadva.
De aki tud játszani, annak jó játékot kívánok! Smile
És élményekben gazdag nyarat! :DDD <3

Írnék én, csak nem tudom, hogy hova az istenbe írtam utoljára. xDD Embarassed Embarassed Embarassed
Amúgy jó lett a design, nagy taps érte Very Happy I love you
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 1:11 pm

Szép jó reggelt - azoknak, akik most keltek -, jó napot - a korán kelőknek -, és jó étvágyat az ebédelőknek!! Very Happy
Örömmel látom, hogy azért kezdtek jelentkezgetni, de még így is nagyon sokan vannak, akikről semmit nem tudunk!
Ha esetleg, valaki ismeri azokat a személyeket, beszéljen velük, nehogy lemaradjanak!
Továbbá, meglepő dolgokat is tapasztaltam... Very Happy
Pl.: Seth.. Very Happy Nem gondoltam volna, hogy Conor és Seth ugyanahhoz a "user"-hez tartozik!! Wink
Remélem hamarosan feléled mindenki, és végre partyzhatunk!
Pl.: ideje lenni megtartani a falka sütögetést! Smile
Na majd látjuk, hogy alakul!
További szép napot és jó játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 12:20 pm

Hello mindenki. Smile
Mizu erre?
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 11:34 am

Amúgy nekem is olyan játszhatnék kedvem van, de kivel? xD Ezzel a karimal le vagyok ragadva. Riley is le van ragadva, de ő neki hamarosan megváltozik az élete. Razz Ron pedig postra vár.
Ezzel a karimmal is kezdeni kéne valamit, mert elég elcseszett élete lett szegénynek. :'D

Amúgy most már sötétebb avikra váltok, hogy illjen a desinghoz. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 11:22 am

Kami-samaaa! O.O Ahogy felléptem fórumra azt hittem, hogy eltévedtem... xD De aztán leesett, hogy mégsem. No ez a desing megér egy tapsot. Very Happy Bár nekem a mindenem a fekete és vörös. >< Am.. a hsz ikon alma chibije. Hát az nagyon debil. :DD
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyVas. Jún. 19, 2011 11:53 pm

Riley Biers írta:
Rosalie Hale írta:
Riley Biers írta:
Júj de szép lett az új desing. Awesome. *Tapsi érte* Very Happy I love you
Megtudhatom ki keze munkája? Csakmert szeretnék tanulni tőle. *-*

Szióó!!
Örülünk, hogy tetszik!!
Bella meg Én csináltuk, bár főleg Bellának köszönhető!!
Úgyh. Gratula neki!! Very Happy:D:D:D
Jaj Bella, ki más is lehetett volna. Very Happy Te mindig olyan jó cuccokat csinálsz. Irigy vagyok. Very Happy
Jaj most látom a kis hsz ikont. Úgy szeretem azt a kis képet. *-*

Ó, de kedvesek vagytok! :$
De el kell mondanom, hogy a fenti képet szereztem valahonnan és csak átszerkesztettem egy pindurkát :$ Smile
De azért örülök, hogy tetszik nektek! Smile
Annyira megjött a fórumozhatnék kedv! Edward kelle már csak.. Smile Addig le vagyok ragadva.
De aki tud játszani, annak jó játékot kívánok! Smile
És élményekben gazdag nyarat! :DDD <3
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyVas. Jún. 19, 2011 11:34 pm

Nagyon, nagyon, nagyon örülök neki, hogy tetszik!!
Kicsit féltünk a sötéttől az élénk zöld után, de kell a változatosság!
És majdcsak megszokjuk!! Very Happy
Viszont én most megyek!
Jó éjszakát!
Rose ^^
Vissza az elejére Go down
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyVas. Jún. 19, 2011 11:32 pm

Olyan szép lett az egész! Habár kicsit fura lesz megszokni! Razz
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 38
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyVas. Jún. 19, 2011 11:30 pm

Rosalie Hale írta:
Riley Biers írta:
Júj de szép lett az új desing. Awesome. *Tapsi érte* Very Happy I love you
Megtudhatom ki keze munkája? Csakmert szeretnék tanulni tőle. *-*

Szióó!!
Örülünk, hogy tetszik!!
Bella meg Én csináltuk, bár főleg Bellának köszönhető!!
Úgyh. Gratula neki!! Very Happy:D:D:D
Jaj Bella, ki más is lehetett volna. Very Happy Te mindig olyan jó cuccokat csinálsz. Irigy vagyok. Very Happy
Jaj most látom a kis hsz ikont. Úgy szeretem azt a kis képet. *-*
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyVas. Jún. 19, 2011 11:29 pm

Riley Biers írta:
Júj de szép lett az új desing. Awesome. *Tapsi érte* Very Happy I love you
Megtudhatom ki keze munkája? Csakmert szeretnék tanulni tőle. *-*

Szióó!!
Örülünk, hogy tetszik!!
Bella meg Én csináltuk, bár főleg Bellának köszönhető!!
Úgyh. Gratula neki!! Very Happy:D:D:D
Vissza az elejére Go down
Riley Biers

Riley Biers


Hozzászólások száma : 223
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 38
Tartózkodási hely : Kiszámíthatlan. Össze-vissza rohangál.

Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 EmptyVas. Jún. 19, 2011 11:28 pm

Júj de szép lett az új desing. Awesome. *Tapsi érte* Very Happy I love you
Megtudhatom ki keze munkája? Csakmert szeretnék tanulni tőle. *-*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Itt beszélgessetek!
Vissza az elejére 
10 / 39 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Közösségi témakörök :: Társalgó-
Ugrás: