A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Itt beszélgessetek!

Go down 
+41
Jared Peller
Jane Volturi
Alice Cullen
Jasper Hale
Dorothy Shielhout
Ivey Willard
Gregory Adams
Seth Clearwater
Raven Campbell
Brooklyn Dalton
Ronald Halding
Ryan Callaway
Annabel Fox
Conor McLeon
Lisa Masen
Ronald Royce
Lacey Frewer
Leah Clearwater
Elena Stevens
Embry Call
Mary Fray
David Leroy
Melanie Rose
Alec
Audrina Stone
Zach Brooke
Caleb Gray
Michelle Forbs
Flora Anderson
Katelyn Rose Dale
Ashton Raleigh
Robert Crage
Liza Karorr
Riley Biers
Paul Moody
Norina Hartley
Austin Christopher Monsen
Bella Swan
Edward Cullen
Alexis Lance
Rosalie Hale
45 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 39  Next
SzerzőÜzenet
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 8:03 pm

Lisa Masen írta:
Lacey Frewer írta:
Jah olvastam... Csak a te reagjaidban az zavar (mert eddig csak úgy játszottunk, hogy ment a vita), hogy tényleg pocskondiázod a karakteremet, és minden alap ismeretség nélkül lehordod mindennek. Nem tolerálom azt ha valaki nagyon bele akar látni a karakteremben és nagyra tartja magát. Mert Lacey pont az a kisebbségi komplexusos kis láthatatlan lányka. De mivel vámpír és Conornak sikerült magába bolondítania a tulajdonjog megvédése érdekében egy kicsit átlépte a falait.
Ez pedig az én karakterem. Nagyra tartja magát és csak azokkal kedves, akik közel állnak hozzá. A szituáció pedig megmagyarázza az érzelmeit. Szidja az olyanokat, akik keresztbe tesznek nekik. Elég nagy múltja van, amelyből ezek a tulajdonságai származnak. Senki sem lehet tökéletes és kedves mindig. A szidás pedig csak fejben van. Azokat te nem hallod. Ezek után a karaktered nem zavarja, mivel nem tudja.

A karakteremet nem is Very Happy Én most nem a karakterem szemszögéből dumálok, hanem mint karakter tulajdonos nem tolerálom.
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 8:01 pm

Lacey Frewer írta:
Jah olvastam... Csak a te reagjaidban az zavar (mert eddig csak úgy játszottunk, hogy ment a vita), hogy tényleg pocskondiázod a karakteremet, és minden alap ismeretség nélkül lehordod mindennek. Nem tolerálom azt ha valaki nagyon bele akar látni a karakteremben és nagyra tartja magát. Mert Lacey pont az a kisebbségi komplexusos kis láthatatlan lányka. De mivel vámpír és Conornak sikerült magába bolondítania a tulajdonjog megvédése érdekében egy kicsit átlépte a falait.
Ez pedig az én karakterem. Nagyra tartja magát és csak azokkal kedves, akik közel állnak hozzá. A szituáció pedig megmagyarázza az érzelmeit. Szidja az olyanokat, akik keresztbe tesznek nekik. Elég nagy múltja van, amelyből ezek a tulajdonságai származnak. Senki sem lehet tökéletes és kedves mindig. A szidás pedig csak fejben van. Azokat te nem hallod. Ezek után a karaktered nem zavarja, mivel nem tudja.
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:55 pm

Elena Stevens írta:
Szerintetek Ronald féltékeny lenne ha, ha elkezdeném keresni azt aki átváltoztatta Elenát! XD
Legalábbis úgy keresni mint karit! Very Happy

Szerintem igen. Kolerikus hímek! Very Happy Még ha nem is vámpír bekapcsol a védelmező üzemmódba és még csúnya dolgokat is tehet. >.<
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:54 pm

Jah olvastam... Csak a te reagjaidban az zavar (mert eddig csak úgy játszottunk, hogy ment a vita), hogy tényleg pocskondiázod a karakteremet, és minden alap ismeretség nélkül lehordod mindennek. Nem tolerálom azt ha valaki nagyon bele akar látni a karakteremben és nagyra tartja magát. Mert Lacey pont az a kisebbségi komplexusos kis láthatatlan lányka. De mivel vámpír és Conornak sikerült magába bolondítania a tulajdonjog megvédése érdekében egy kicsit átlépte a falait.
Vissza az elejére Go down
Elena Stevens

Elena Stevens


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Mögötted!

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:51 pm

Szerintetek Ronald féltékeny lenne ha, ha elkezdeném keresni azt aki átváltoztatta Elenát! XD
Legalábbis úgy keresni mint karit! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:50 pm

Köszönöm h átérzed. Hát van is mit. xD
Am kész a reag. Smile


A hozzászólást Lisa Masen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 07, 2011 7:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:40 pm

https://www.youtube.com/watch?v=wYS-cc8POE0&feature=related (Cool Tessék, egy kis rock! Very Happy Skillet 4ever xD A szövege meg valami isten xD
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:39 pm

Lisa Masen írta:
Lacey Frewer írta:
Lisa Masen írta:
Lacey Frewer írta:
Ő az én fogadott nővérkém. Very Happy És nem is az a különös ahogyan ír, hanem, hogy az írásai olyan elmélyültek, hogy még ha a szóhasználat nincs is annyira megválogatva, akkor is teljesen belemerülsz átéled. Very Happy
Váó. Értem. Very Happy
Amúgy Lisa! Nem akarsz reagálni véletlen a reagomra? xD Unatkozok >.<
Nem akartam kihagyni Conort mert már ígyis zabos lettél mert vitába elegyedtem vele. >.< De ha akarod akkor oké, írok. Smile
Igazából, csak a helyzet megkívánta, hogy zabos legyek. xD Ha így társalgóban dumálunk semmi bajom veled. Sőt átérzem a helyzeted. xD
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:35 pm

Lacey Frewer írta:
Lisa Masen írta:
Lacey Frewer írta:
Ő az én fogadott nővérkém. Very Happy És nem is az a különös ahogyan ír, hanem, hogy az írásai olyan elmélyültek, hogy még ha a szóhasználat nincs is annyira megválogatva, akkor is teljesen belemerülsz átéled. Very Happy
Váó. Értem. Very Happy
Amúgy Lisa! Nem akarsz reagálni véletlen a reagomra? xD Unatkozok >.<
Nem akartam kihagyni Conort mert már ígyis zabos lettél mert vitába elegyedtem vele. >.< De ha akarod akkor oké, írok. Smile
Vissza az elejére Go down
Elena Stevens

Elena Stevens


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Mögötted!

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:35 pm

Én is unatkozok!! XDD
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:34 pm

Lisa Masen írta:
Lacey Frewer írta:
Ő az én fogadott nővérkém. Very Happy És nem is az a különös ahogyan ír, hanem, hogy az írásai olyan elmélyültek, hogy még ha a szóhasználat nincs is annyira megválogatva, akkor is teljesen belemerülsz átéled. Very Happy
Váó. Értem. Very Happy
Amúgy Lisa! Nem akarsz reagálni véletlen a reagomra? xD Unatkozok >.<
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:32 pm

Lacey Frewer írta:
Ő az én fogadott nővérkém. Very Happy És nem is az a különös ahogyan ír, hanem, hogy az írásai olyan elmélyültek, hogy még ha a szóhasználat nincs is annyira megválogatva, akkor is teljesen belemerülsz átéled. Very Happy
Váó. Értem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:31 pm

Ő az én fogadott nővérkém. Very Happy És nem is az a különös ahogyan ír, hanem, hogy az írásai olyan elmélyültek, hogy még ha a szóhasználat nincs is annyira megválogatva, akkor is teljesen belemerülsz átéled. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:28 pm

Lacey Frewer írta:
xD Én nem. Még ha hosszabat is ír valaki tőlem, próbálok a következőben nagyon megválagotattan fogalmazni néha még hasonlatokat is fűzök bele és akkor megmutatom, hogy "ez vagyok én" xD De am örülök, hogy hosszú kell írnom mert akkor Ő is hosszút ír. Very Happy És imádom a fogalmazási módját Very Happy
Amúgy ki az az Ő? Olyan kíváncsivá tettél. Very Happy Érdekel hogyan írhat az a bizonyos. : )
Vissza az elejére Go down
Elena Stevens

Elena Stevens


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Mögötted!

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:26 pm

Lacey Frewer írta:
Én nem vagyok lusta. Akivel szerepezem az megköveteli, hogy (wordban) legalább két oldalt írjak. xD

Nekem még sosem követelték ki, hogy mennyit írjak! XDD
De én általában a másik emberhez igazodok szószámban! Inkább ráhagyom a kezdést! XD
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:25 pm

xD Én nem. Még ha hosszabat is ír valaki tőlem, próbálok a következőben nagyon megválagotattan fogalmazni néha még hasonlatokat is fűzök bele és akkor megmutatom, hogy "ez vagyok én" xD De am örülök, hogy hosszú kell írnom mert akkor Ő is hosszút ír. Very Happy És imádom a fogalmazási módját Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elena Stevens

Elena Stevens


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Mögötted!

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:24 pm

De amúgy meg max. 1 éve kezdtem el a hosszabb postokat!
Meg általában félek, hogy a másik személy esetleg egy 300 szóval többet ír!! XD Akkor általában már kivagyok, hogy milyen béna vagyok! XDD
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:21 pm

Én nem vagyok lusta. Akivel szerepezem az megköveteli, hogy (wordban) legalább két oldalt írjak. xD
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:19 pm

Elena Stevens írta:
velem inkább az a baj, hogy lusta vagyok hosszút írni! tudnék én, csak lusta vagyok! XDD
Nah igen, ez a másik indok. xD^^
Vissza az elejére Go down
Elena Stevens

Elena Stevens


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Mögötted!

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:18 pm

velem inkább az a baj, hogy lusta vagyok hosszút írni! tudnék én, csak lusta vagyok! XDD
Vissza az elejére Go down
Lisa Masen

Lisa Masen


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Állandóan vándorol, nem tudni hol találsz rá.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:16 pm

Csatlakozom. Én is utálom ha kihagynak valamiből. Ezért írok állandóan. xD
Amúgy mit csinálok a postjaimban? Ezt nem teljesen értettem. Smile
Én utálok hosszúkat írni, de olyan ciki h valaki ír fél oldalt és meg három mondatot. :DDD Egyszerűen mindig van az a megfelelési kényszer >.<
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:15 pm

nekem 1150 kb. de az nem ezen a fórumon xD
Vissza az elejére Go down
Elena Stevens

Elena Stevens


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Mögötted!

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:12 pm

hosszabakat én is szeretek írni! XD az eddigi rekordom 750 szó!! Razz
Vissza az elejére Go down
Lacey Frewer

Lacey Frewer


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2011. May. 06.

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:08 pm

Jah... az én is gyűlölöm. Meg ha a személyemben írnak. Csak az a baj, hogy én hosszú postokat is szeretek írni és azt nehezebb úgy...xD
Vissza az elejére Go down
Elena Stevens

Elena Stevens


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Mögötted!

Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:05 pm

XDD meg azt bírom mikor nélküled döntenek!!
az a halálom! XDD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt beszélgessetek!   Itt beszélgessetek! - Page 27 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Itt beszélgessetek!
Vissza az elejére 
27 / 39 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 39  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Közösségi témakörök :: Társalgó-
Ugrás: