A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Zeneszoba

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Zeneszoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneszoba    Zeneszoba         EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:23 pm

-Hmm...*gondolkoztam el egy darabig, majd szomorúan konstatáltam, hogy ötletem nincs.*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Zeneszoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneszoba    Zeneszoba         EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:22 pm

-Na jó de hova menjünk akkor?Hova szeretnél menni?*kérdeztem már csak azért is ,hogy az alap ötlettel képben legyek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zeneszoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneszoba    Zeneszoba         EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:22 pm

*Morcos pofit vágtam, majd elfogadtam a kezét, és felálltam. Eleresztettem egy mosolyt, majd az arcára nyomtam egy puszit. Nem akartam neki kellemetlenségeket okozni, és ezért nem csókoltam meg.*
Vissza az elejére Go down
Conor McLeon

Conor McLeon


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Nov. 02.

Zeneszoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneszoba    Zeneszoba         EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:21 pm

[s.: jólvan na nem tudok írni... XD]
-Mozduljunk valamerre mert úgysem maradsz nyugton...*mondtam nevetve és felálltam majd a lányt is felhúztam a földről.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zeneszoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneszoba    Zeneszoba         EmptyPént. Nov. 05, 2010 4:21 pm

(s.: Dal végül? XD Cuki... nyah meg 10 centis cipősarok.. XD Teh am lépjünk már időben...ez kicsit már uncsi!! xD )

*Miután vége lett a dalnak visszaadta a gitárom. Letettem magam mellé, és kibámultam az ablakon. Beborult. Megint minden olyan barátságtalan lett. De nem tudott zavarni, mert ez azt jelentette, hogy ha Conor is akarja akkor kimozdulhatunk. Jelentőségteljesen ránéztem.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Zeneszoba         Empty
TémanyitásTárgy: Zeneszoba    Zeneszoba         EmptyHétf. Nov. 01, 2010 6:32 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Zeneszoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneszoba    Zeneszoba         Empty

Vissza az elejére Go down
 
Zeneszoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zeneszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Forksi házak :: Frewer ház-
Ugrás: