A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Beca szobája

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Beca szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beca szobája   Beca szobája EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:41 pm

*Amikor hazaértem gyorsan beálltam még a zuhany alá, majd felvettem az alvós pólómat és egy alsót, majd bezuhantam az ágyba. Hamar el is aludtam.
Reggel nem akartam felébredni, csak feküdni és bambulni magam elé. Egy ideig azt is tette, de aztán felültem, és átmentem a fürdőbe, ahol egy kicsit rendbe raktam magam, majd visszamentem a szobába és felöltöztem. Egy kisideig még bambultam magam elé, majd mikor már megpróbáltam kihozni a magamból a legjobbat, a konyhába még ettem pár falatot és itam is, amjd elindultam kifelé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beca szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beca szobája   Beca szobája EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:41 pm

*Ahogy felmentem átvettem a hálóingem, majd eldőltem az ágyon.A kezemet a párna alá raktam és a plafont bámultam. Olyan k*rvának éreztem magam, mert csókolóztam Roberrtel és pár napja meg Seth-el. Emiatt nem tudtam aludni, csak forgolódtam az ágyon. Ránéztem a mellettem levő órára, már hajnali 3 körül járt az idő. Egy kicsivel később sikerül elaludnom. 7 körül végül felébredtem. A hajamat kicsit megigazítottam, majd lementem ahol már csak az összetakart ágynemük voltak és egy cetli Roberttől, hogy elment. A cetlit leraktam az asztalra én pedig visszamentem a szobámba. Átmnetem afürdőbe még zuhanyozni, majd felvettem egy miniszoknyát és egy toppot, és kivételesen magassarkú cipőt húztam fel. Egy kicsit még ki is sminkeltem magam, majd kimentem a házból.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Beca szobája Empty
TémanyitásTárgy: Beca szobája   Beca szobája EmptyHétf. Nov. 01, 2010 6:43 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Beca szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beca szobája   Beca szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 
Beca szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ana szobája
» Kim szobája
» Caleb szobája
» Szülők szobája
» Danielle szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: La Pushi házak :: Smith ház-
Ugrás: