A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Veranda

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
David Leroy

David Leroy


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Csokoládé?

Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda      EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:02 pm

*Leparkoltam a motort és bevittem a garázsba és végül bementem a nappaliba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda      EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:01 pm

*Baszki... Meghalok. Azt hittem, leszek olyan erős, hogy elmenjek. Hát, úgy néz ki, nem. Vámpírként talán, de így most, hogy ember vagyok megint... Összeestem a fűben és halkan zokogni kezdtem. Nem akartam pont itt, de egyszerűen nem voltam képes felállni. Talán el tudok menni, mielőtt elküldene melegebb éghajlatokra. Kár volt kikezdenem Lizával. Akkor nem történt volna semmi. Bementem volna, és megmondtam volna, hogy én még ugyan az az idétlen kislány vagyok, aki egy ovis szintjén áll, de nem tudtam. Most már nem én voltam. Talán soha többé nem lehetek az, aki voltam. Maradhatnék ember, de akkor sem én lennék.*
Vissza az elejére Go down
David Leroy

David Leroy


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Csokoládé?

Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda      EmptyPént. Nov. 05, 2010 2:00 pm

*Lassan bólintottam és lassan becsuktam az ajtót.Danielle Moore halott volt.Ez aki odakint volt egyszerűen nem Ő volt.biztosan nem.Visszamentem a nappaliba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda      EmptyPént. Nov. 05, 2010 1:59 pm

*Pontosan erre számítottam, de így, hogy Tőle hallom, hihetetlen szarul esett. Nem bírtam tovább, könnyek szöktek a szemembe. Sikerült visszaváltoznom? Hát, most épp marhára nem érdekelt, mi vagyok.*
-Hát.. Akkor én nem is rabolom tovább az idődet. *mondtam, miközben megtöröltem a szemem és vártam, hogy rám csapja az ajtót, amíg én lassan elkecmergek innen.*
Vissza az elejére Go down
David Leroy

David Leroy


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Csokoládé?

Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda      EmptyPént. Nov. 05, 2010 1:59 pm

*Hatalmas kiskutyaszemekkel méregettem a lányt.Ez nem az a lány volt aki elment.*
-Elmentél és most meg...nem vagy ugyanaz...látom a szemeden...érzem rajtad...akármi is történt én...hogy tehetted ezt?Velem?Velünk?*kérdeztem halkabban a suttogásnál.Hihetetlen csalódás robbant szét a testemben.Amikor először láttam maga volt a megváltás az a fura lány...most meg..most meg tökéletes volt..de a tökéletességgel valami rosszértelmű furcsaság járt..*
-Tudod csak az rémít meg...hogy a lány aki esküszöm különleges volt..egyszerűen...elveszett...
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Veranda    Veranda      EmptyKedd Nov. 02, 2010 3:07 pm

...
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Ajánlott tartalom





Veranda      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda      Empty

Vissza az elejére Go down
 
Veranda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Veranda
» Veranda
» Veranda
» Veranda
» Veranda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Port Angelesi házak :: Leroy ház-
Ugrás: