A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hálószoba

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Austin Christopher Monsen

Austin Christopher Monsen


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyPént. Júl. 15, 2011 12:44 am

*Lenyomta a kezemet, ezzel magára ruházva azt, amin én ügyködtem - tehát az én leruházásom. Elővette a farkam, megsimogatta, én pedig lehunytam a szemem, és élveztem. A pillangók.. hát fasz se tudja, mit csináltak ilyenkor már, bár ez tök hülyeség, nem is nyeltem egy lepkét se... na. Utasított, hogy vegyem le a nadrágom, valami eszméletlen bonyolult mozdulatsorral ezt le meg is tettem egész rövid idő alatt. NEm tudnám, elmagyarázni, hogyan, de a farmerommal együtt lekerült a boxerem is. Tehát ketten, meztelenül, egy kanapén.*
- Kapok egy slukkot?
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 8:55 pm

- Tudom. – Röhögtem természetes bájjal a képébe. De elég egyértelműen a tudtam adta ezt már korábban is. Kezem előre csúszott, mert én akartam elővenni neki. Így is lett, elhúztam a kezét, és én húztam le a sliccét, amiből, elő bukkant az áhított testrésze. Huncut mosoly jelent meg a képemen, majd megsimogattam a farkát, kedvesen, sőt cirógatva. – Szedd le magadról a nadrágot. – Parancsoltam rá, és ismét beleszívtam a cigimbe.
Vissza az elejére Go down
Austin Christopher Monsen

Austin Christopher Monsen


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 6:37 pm

FIGYELEM! IDŐKÖZBEN MÉG MOST IS PLUSZ TIZENNYOLC!!!


*Magához húzott. Hogy az ölébe is ültetett? Nem tudom, nem igazán sikerült felfognom, mi is történhet. Főleg, miután ismét megcsókolt, vagy, miután az a bazi sok lepke elkezdett repkedni a gyomromban, ahogy a hasamhoz ért... Vagy mikor ezek a pillangók egységes "irányújratervezéssel" egy arasszal lejjebb sprinteltek bennem. Ez akkor történt, amikor megfogta a seggem.* ~ Ó, igen, asszem imádom, ha ahhoz a ponthoz nyúl... De egy másik pontot se bánnék nagyon. ~
- Tetszik? A tiéd lehet. - *mondtam halkan neki, a seggemre utalva. Fél kezemmel átkaroltam a nyakát, majd én megcsókoltam, miközben másik kezemmel a gatyám sliccét próbáltam gombolni*
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 5:20 pm

*Végig futott a bizsergés az egésztestemen, és a végén hím tagomnál állt meg. a levegőt egyre gyorsabban vettem, szemeimet lehunytam, és bele szívtam a cigimbe. Amint a szájával ért a szerszámomhoz, halkan felsóhajtottam, fejemet hátra vettem éreztem, ahogy a bizsergés, egyre csak erősödik bennem. Aztán vége lett. Abba hagyta.*
~ Ez nem ér!!!~* Mérges pillantást vetettem rá egy másodperig, aztán ismételten elmosolyodtam látva pucér felsőtestét. Felültem, majd magamhoz húztam, hogy megcsókoljam, miközben végig simítottam a mellkasán, a hasán aztán hátra csúszott a kezem, a fenekére, amibe belemarkoltam. *
Vissza az elejére Go down
Austin Christopher Monsen

Austin Christopher Monsen


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 4:51 pm

*Először csak a kezembe fogtam szerszámját, majd azzal az általában csak magamon gyakorolni szokott mozdulattal verni kezdtem neki. Aztán meg, ezt megunva, taktikát váltottam. Mély torok, khm... szóval szájamba vettem férfitagját, és úgy kezdtem kielégíteni. Nem mutatta ellenállás jelét, sőt a hajamba túrt... Körülbelül ekkor eszméltem rá, hogy hoppá, Ashton-bácsi meztelen már... Olyan túlöltözöttnek éreztem magam, hát egy pillanatra hátrahajoltam, és leráncigáltam magamról a pólómat. Így megálltam egyhelyben egy kicsit, miközben a "na most akkor mit teszel velem?" nézésemmel néztem rá. Nehogymár csak nekem kelljen dolgozni*
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 4:04 pm

*Automatikusan elvettem tőle az öngyújtóját, de különösebb képen nem érdekelt, hogy mit csinált. Elvoltam foglalva a füvel, addig a pillanatig, míg Austin bele nem dugta a kicsi kezecskéjét az alsómba. szemöldököm magasba emelkedett. *
~Mikor lett ez ilyen kiskanoskombóc? Hát tudod mit? Ha annyira akarod, örülj, és adj hálát akinek akarsz azért, mert hagyom … történjenek a dolgok.~* Megemeltem a csípőm, és hagytam, hogy levetkőztessen, majd egy rohadt széles vigyorral gyújtottam meg a cigimet, és szívtam bele, míg szabad kezemmel beletúrtam a hajába a drágának. Ez az élet , én mondom. Halk nyögések szaladtak fel a torkomból, ahogy dolgozott rajtam. *
Vissza az elejére Go down
Austin Christopher Monsen

Austin Christopher Monsen


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 1:54 am

FAGYASZÁS ~

MÉG MINDIG CSAK +18

~oké, szóval nem lennék meggyőző? majd adok én neki... ~
- Fogd ezt. - *a kezébe nyomtam az öngyújtóm, majd, amíg elszórakozott vele a továbbiakban, a háta mögül elé kerültem. Letérdeltem. ~Nem adja meg, amit akarok? Oké, akkor elveszem~ *A kezemmel megkerestem a boxerját, amennyire ülőhelyzetében engedte, lehámoztam róla, majd, hacsak nem ütött ki egy jó kis bal horoggal, fölé hajoltam, hogy... ~na szerinted minek?~
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 1:48 am

Éreztem a kezét, ahogy meglehetősen gyöngéden végig simít a testemen. Hallottam a hangját, ahogy a fülembe búgta az akaratát, vágyát, perverz kis mondókáját? Lényegtelen, hogyan nevezem. Ami fontosabb, hogy első a fű. Mért vagyok ilyen szőrös szívű? Megmondom, Beszívva jobban élvezem a dugást, meg minden mást is. Felé fordítottam az arcom, pár centi választott el az ajkától. Belemosolyogtam a képébe és a szájába suttogtam. – Mindjárt húsi. – ujjaim közben szorgosan jártak a papír és a növényi áldás között.
Vissza az elejére Go down
Austin Christopher Monsen

Austin Christopher Monsen


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 1:38 am

*Megharapta ajkaimat. Hmm, hát oké, volt már jobb csókban is részem, de abban a percben tökéletesebbet el se tudtam volna képzelni. Illetve, talán mégis. MOndjuk, ha nem száll le rólam, nem veszi el a füvemet és nem olt be. Egy pillanatig feküdtem még, míg ő a dohányzóasztalhoz ment. ~Kérjem szebben? A kurva anyádat, azt akarom, hogy megbassz.~ Felültem az ágyban, egy kicsit gondolkodtam, majd mögé sétáltam. A kezeim a vállára raktam, majd megsimítottam a felsőtestét, miközben megcsókoltam a nyakát.*
- Hagyd már! Én... akarlak téged. Vagyis... Akarom, hogy akarj. ~Nagy kérés ez?~
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 1:31 am

- Csak? – Ismételtem utána, kérdő tekintettel. Megtehetem. Mért is ne? Nem ez lenne az első. Elmosolyodtam, lehajoltam hozzá, és ajkam az ajkához ért, vadul beleharaptam, mintha csak egy érett alma lenne. Aztán egyszerűen kicsavartam a kezéből a füvet, és leszálltam róla, mintha nem történt volna semmit. – Kérd szebben, pöcsi. – Kacsintottam egyet, a dohányzó asztalomhoz léptem a zsákmányommal és neki álltam a nagy munkának.
Vissza az elejére Go down
Austin Christopher Monsen

Austin Christopher Monsen


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 1:19 am

~Belement. Magam sem hittem, hogy ekkora mázlim van, de belement. ~ Valami csiklandozós érzés szaladt végig a mellemtől egészen ágyékig, ahogy meghallottam a ráálló kis szót, na meg mikor egyszer csak rám ugrott. Vagy vetődött, vagy mit tudom én. A kezeim lefogta, de még jobbomba mindig ott volt a cucc, amire hajtott.*
- Csak dugj meg, mint egy állatot. - *suttogtam*
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 1:13 am

Ez egy beteg állát, hol ott én ütögetem a seggét, mégis ő a beteg meg az állat. Meg a szadista, és mazohista. Sőt, szemét is. na meg szívtelen. Itt lebegteti azt a .. juj, de fincsi kis cuccot… óh… sírok. A faszt sírok. inkább végig nézem, ahogy lengeti, és ahogy vigyorogva bámul a képembe. – Rendben. - Biccentettem egyet, majd egy hirtelen mozdulattal lefogtam mind a két kezét és a csípőjére ültem. – És mégis, hogy szeretnéd, hogy bántsalak? – Féloldalas vigyor-
Vissza az elejére Go down
Austin Christopher Monsen

Austin Christopher Monsen


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 1:05 am

*Felnyögtem, amikor rám csapott. Erővel, mint egy állat. Ferdék a hajlamaim, vagy ebben tényleg van valami izgató? Válasz nincs, de a kérdés marad. Ferde hajlam... és akarom még. Haha, ez mókás. Szórakoztat.*
- Elbűvölnél, ha laposra vernél. Vagy, csináljuk azt, mindegy egyes mozdulat, egy slukk, oké? - *hirtelen megemelem a csípőm, hogy ki tudjam halászni az anyagot a zsebemből, az orra alá dugtam, de oda nem adtam neki. Ha nagyon akarta se.* - Áll az alku?

INNENTŐL A JÁTÉK CSAK 18 ÉVEN FELÜLIEKNEK


A hozzászólást Austin Christopher Monsen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 14, 2011 1:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 12:59 am

A fejed lágya nem elég kemény… * Kért, én meg bezzeg adtam. Én jóbarát vagyok, adok szívesen, ha kérnek tőlem valamit, most is oda sóztam neki, merő jóindulatból. Hát nem vagyok aranyos? Ódehogynem.
– Na cunci, ne kelljen még egyszer kérnem. Eleget szívattál már így is. Vagy verjem laposra azt a formás seggedet? ~ Ez tényleg az én számból szaladt ki? Bakker… de durva vagyok álmosan, spanglira várva…
Vissza az elejére Go down
Austin Christopher Monsen

Austin Christopher Monsen


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 12:52 am

*Összeráncolom a homlokom.*~ Ki beszélt arról, hogy én nála alszok? Csak szimplán beugrottam. Vaagy, mit is keresek itt? Érdekes. Sok minden érdekes. De leginkább az érdekel most hirtelen, hogy milyen színű is volt az alsó rajta?~
- És ha nem elég? ~Telhetetlen lennék? Bocsi. ~ *A fenekemre vágott egyet. Fájt, az igaz. De különös módon még tetszett is. ~ Nem csinálnád ezt újra? Ha megint megteszed, akkor talán adok.... Egy kicsit. - *ravasz vigyor.*
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 12:47 am

~Ez a kis mocsok nem képes ideadni a cuccot, hanem még játszik velem. Mért lettünk mi barátok? már épp nyúlnék a zsebébe, amikor megfordul. ~ *Szemöldököm a magasba siklik, és sóhajtok egyet.*
– Mert megengedem, hogy nálam töltsd ezt az estét és még… Ennyi is legyen bőven elég. -* Rácsapok a seggére egy nagyot, majd kitárom a markom. –*
Kicsi szívem, ne szórakozz tovább, legyél jó fiú és kínáld meg Ash bácsit szépen. * Mosolygok *
Vissza az elejére Go down
Austin Christopher Monsen

Austin Christopher Monsen


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 12:33 am

*Leült mellém, mire én végig dőltem az ágyon. A karjaimat kinyújtottam a párnák felé. Kérdezett engem, én vígan válaszoltam*
- Kérnél, mi? A zsebemben van, a balban. Ki kell bányásznod, mert én aztán nem moccanok meg. ~Haha.~ *feleltem neki komiszan, majd pedig átfordultam a hasamra, csakhogy ne vegye el tőlem. Mert az az enyém. Ragaszkodok hozzá* - És amúgy is, miért kéne adnom neked?
Vissza az elejére Go down
Ashton Raleigh

Ashton Raleigh


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Nov. 13.

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 12:28 am

- Nem. Én egész este ezen a tetves küszöbön akarok állni, és imádkozni, azért, hogy ne kerüljön elő egy horrorfilmbe való alak. – ~ Igen, ennek semmi értelme, és inkább beljebb fáradtam a saját házamban, majd leültem az észkombány haverom mellé az agyámba. ~– Amúgy. Legalább van még egy kis cuccod? –~ kérdeztem komoly arcot vágva .Nem vagyok én drogos, mielőtt azt hinnéd, de igyekszem mindenből a legjobbat kihozni. Hát itt meg ez a legjobb… ~
Vissza az elejére Go down
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2010. Nov. 02.

Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Hálószoba    Hálószoba         EmptySzomb. Nov. 13, 2010 10:26 pm

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hálószoba         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba         Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hálószoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Seattlei házak :: Raleigh ház-
Ugrás: