A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Nappali

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptyHétf. Dec. 06, 2010 2:15 am

"Olyan hülye voltam. Nem kellett volna elküldenem a francba, meg nem is kellett volna így viselkednem. Normális esetben egy csaj hagyta volna. De én nem vagyok normális, nekem eza tempó gyors volt. Ajj, miért nem mondtam neki ezt, miért nem mondtam neki ezt?" *ütöttem bele a falba* "Hogy tudtam egyáltalán ráordítani?" *Ráztam meg a fejem és nem hittem el, amit csináltam* "Hisz már szinte az elején beleszerettem, csak titkoltam magam előtt is." *A mellkasomból egy morgás tört elő. Feltéptem az ajtót és a patakhoz mentem, ahol együtt voltunk.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptyVas. Dec. 05, 2010 10:46 pm

*Eszembe jutott, hogy mivel tudnám magam kikapcsolni, egy kis időre. Az istálló felé futottam*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptyVas. Dec. 05, 2010 10:32 pm

*Bezártam az ajtót és lecsúsztam rajta.* "Pedig már azt hittem összejön. Pedig már reménykedtem. Ennek pedig mindent el kellett rontania. Mindent." *Zokogtam könnymentesen* "És ha valamikor meg is tudnék neki bocsájtani nem tudnám neki elmondani, mert biztos, hogy most azonnal elhúz Seattle-ből valahová messze."
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptyVas. Dec. 05, 2010 10:28 pm

*Alig fogtam fel, hogy megpofozott a következő pillanatban hasamba térdelt de olyan erővel, hogy a falnak pattantam.*
"Még szerencse, hogy nem ment kicsit lejjebb..."
*Mikor felálltam ő már magára kapta a pólóját és ordítani kezdett velem.*
- Michelle, sajnálom én nem... *Kezdtem de nem akart meghallgatni. Teljesen fel volt dúlva. Biztos voltam benne, hogy ha tudna most zokogna. Vetettem rá egy utolsó pillantást és eltűntem a házából ahogy kérte.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptyVas. Dec. 05, 2010 10:21 pm

*Caleb nagyon belemerült a csókolózásba, ami addig nem is lett volna baj, míg nem kezdett el vetkőztetni.*"Hogy meri? Én meg még azt hittem, hogy más..."*Megmozdulni alig bírtam alatta így mikor felült, felpofoztam és úgy a hasába rúgtam, hogy a fal adta neki a másik rúgást. Felöltöztem és elkezdtem vele kiabálni.*
- Hogy merészeled? Na jó.. Azt hittem te más vagy, de nem, szóval kifelé a házamból, de most azonnal! *Förmedtem rá*


A hozzászólást Michelle Forbs összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 05, 2010 10:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptyVas. Dec. 05, 2010 10:04 pm

- Valóban nem vagyok ártatlan. *Feleltem vigyorogva miután óvatosan eltolt magától.*
"Ideje lenne, hogy te se legyél az többé."
- Engem egyáltalán nem zavar. *Mondtam miután megpuszilt így újabb hullámát érezhettem a vágyának.*
- Csak bízz bennem. *Mondtam és újra felé hajoltam. Csókolni kezdtem a száját, nyakát közben lassan kigomboltam a felső gombokat a pólóján és rátértem a melleire. Már alig fértem a gatyámba és tudtam, hogy ezt ő is érzi. Egy kis félelmet éreztem felőle, de ezt az első alkalom előtti izgulásnak tudtam be és megtorpanás nélkül folytattam amit elkezdtem. Bár Michelle kicsit ellenkezett megszabadítottam a melltartójától is.*
"Tökéletes." *Gondoltam mikor megláttam meztelen melleit és tudtam, hogy innen már nincs visszaút. Michelle már félmeztelenül feküdt alattam de akkor észrevettem valami fontosat.*
"De vajon miért vagyok én még mindig teljesen felöltözve?" *Felemeltem a fejem hogy az arcába nézzek de még mielőtt bármit mondhattam volna Michelle tenyere csattant az arcomon.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptyVas. Dec. 05, 2010 8:52 pm

- Héhéhéh! *szedtem le magamról vigyorogva* Nem gondolod, hogy te sem vagy olyan ártatlan? Itt olvasol az érzéseimbe, ami annyira fusztráló, hogy mindent tudsz! *Adtam egy puszit a szájára*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptyVas. Dec. 05, 2010 4:24 pm

- Direkt nem értesz... ráadásul még ki is nevetsz... gonosz némber vagy Michelle. *Soroltam fel a 'bűneit'.*
- Ezért büntetést érdemelsz. *Mondtam vészjóslóan mire elvigyorodott. Csiklandozni kezdtem míg nem tiltakozott nagyon majd lehanyatlott a kanapéra.*
- Megadom magam. *Nézett fel rám.*
- Itt most nincs ilyen. Ez csak a kezdet volt, Ellie. *Mondtam vigyorogva majd felé hajoltam. A két kezemmel tartottam magam felette miközben hevesen csókoltam.*
"A lelket is kicsókolom belőled Michelle Frobs!" *Fogadtam meg magamnak.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptyVas. Dec. 05, 2010 2:16 am

*Amíg beszélt én csak vigyorogtam.* "A pasik ényleg nem jók az érzelem felfedében." *Gondoltam, miközben szenvedő arcát néztem. Ezután megadóan elmosolyodott, viszont én nem nagyon tudtam mit felelni a kérdésére.*
- Mármint mit hogy értek? *Húztam az időt, mert én sem tudtam, hogy mit kellene mondani, vagy hogy mit mondjake ezek után.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptySzomb. Dec. 04, 2010 9:44 pm

- Nem is tudom miért... egyszerűen csak így van. *Válaszoltam okosan.*
"Hát ezt jobban meg sem magyarázhattam volna."
- Tudom, hogy élhetnék anélkül, hogy embereket ölnék, de nem éreztem ennek szükségét míg te el nem mondtad mennyivel jobb. Pedig tudtam az előnyeit de valahogy mégis más, hogy te mondod... *Próbáltam folytatni de újra elakadtam.*
- Jaj, Ellie ne csináld már. Látod, hogy csak kínlódom. A pasik nem jók abban, hogy kifejtsék a gondolataikat és elmagyarázzák az érzésieket. *Fakadtam ki.*
- Mondd, hogy érted mert nem tudom, hogy magyarázhatnám el jobban. *Fejeztem be megadóan mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptyPént. Dec. 03, 2010 12:04 am

"A gondolataimban is tud olvasni?" *Vetődött fel bennem ez a kérdés, mikor elmondta, hogy nagy hatással voltam rá.* "Vajon miért?" *Rámosolyogtam és a legostobább kérdést tettem fel, amit feltehettem volna neki ebben a helyzetben.*
- Miért? *Kérdeztem meg, mert nem tudtam mivel tutam jobbá tenni.*
"Hogy megmentettem tőle egy nőt, akit meg akart ölni? Nem, ez nem lehet, hisz tudta, hogy van egy ilyen lehetőség is. De nem értem.."
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 11:53 pm

*Hallottam, hogy a nevetése kissé zavart majd elcsendesedik és lassan egyre komorabbá válik az arca. Egy pillanat alatt mellette voltam a kanapén. Megvártam, hogy rám nézzen majd rámosolyogtam.*
- Örülök, ennek. Csak mert te is elég nagy esemény vagy a vámpír életemben. *Mondtam őszintén. Egy pillanatig töprengtem majd úgy döntöttem mindent elmondok neki.*
- Alig pár órája ismerlek de máris nagy hatással voltál rám. Emberek közé mentem és nem azért mert táplálkozni akartam. Megkóstoltam egy őz vérét, ami nem is volt olyan rossz. Kevesebbet piszkálódom veled, mint bárkivel mióta átváltoztam... Jobbá teszel, Ellie. *Tettem hozzá halkan az utolsó mondatot és reméltem, hogy nem voltam túl érzelgős.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 11:33 pm

*Énis átláttam, hogy amit mondtam, az milyen érdekes és milyen elcsépelt.*
- Öhm. Igen. *Nevettem* Azt hiszem igen. *Ismételtem meg önmagam újra.*
"Ő lehet, hogy hagyott bennem nyomot, de én benne nem hiszem. Hisz egy átlagos vámpírlány vagyok, aki egyedül tengette mindennapjait." *Gondoltam.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 11:24 pm

*Rámosolyogtam mikor befejezte de igazából kicsit sajnáltam.*
"Majd én feldobom az életét..." *Jött hirtelen a gondolat.*
- Tehát akkor most, hogy megismerkedtél velem ez az elmúlt néhány évtized nagy eseménye? *Kérdeztem vigyorogva.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 10:59 pm

*Hallgattam és néztem, ahogy beszél.*
- Na, és te? Itt laksz Seattle-ben magányosan a lovaddal. Még valami izgi dolog? *Kérdezte vigyorogva. Viszonoztam mosolyát.*
- Hát igazából eltaláltad. Én nagyrészt itthon vagyok Hope-pal, vagy éppen bóklászom a városban, esetleg vásárolok, vagy csak szimplán futok egyet vagy vadászom. Unalmas az életem. *Nevettem fel keserűen*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              EmptySzer. Dec. 01, 2010 11:41 pm

*Leültünk egy szobába amit a nappalinak tippeltem. Elég otthonos volt. Amennyire ismertem eddig Michelle-t máshogy el sem tudtam volna képzelni a házát. Tökéletesen tükrözte az egyéniségét. Visszafogott volt, rendes és teljesen megadta azt a kényelmes érzést, hogy itt itthon vagy.*
"Vele otthon vagy. Vele önmagad lehetsz. Nem kell többé megjátszanod a rossz fiút. Az lehetsz aki igazán vagy." *Újra elhessegettem ezeket a gondolatokat amik ugyan nagyrészt igazak voltak de mégis megijesztettek.*
- Hmm... mit szeretnél tudni? Dorhamban születtem, volt két öcsém és a családommal egy pékséget működtettünk. Az idősebbik öcsémmel mentem épp haza egy éjszaka mikor a titokzatos gyilkosom megtámadott. *Mondtam gúnyosan az utolsó szavakat.*
"Bár úgy tűnik élek ez nem élet. Nincs családom, nincs munkám, nincs semmim és senkim ami boldoggá tehetne. Egyszerű, hidegvérű gyilkos vagyok. Csak úgy mint a aki megtámadott és elvette az életem..." *Gondoltam elkomorodva.*
"De talán most ez megváltozhat." *Gondoltam mikor Michelle-re néztem.*
- Azt már tudod, hogy azóta közeli kapcsolatban vagyok az emberekkel. *Mondtam vigyorogva.*
"De lehet ez sem lesz már így sokáig."
- Na, és te? Itt laksz Seattle-ben magányosan a lovaddal. Még valami izgi dolog? *Kérdeztem vigyorogva de tényleg szerettem volna ha mesél valamit már csak azért is, hogy hallhassam a hangját.*
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Nappali    Nappali              EmptyVas. Nov. 21, 2010 4:01 pm

...
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Ajánlott tartalom





Nappali              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali              Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Seattlei házak :: Forbs ház-
Ugrás: