A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Nappali

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptySzer. Jún. 22, 2011 2:23 pm

- Majd Caleb elmondja. De én most lépek, mert Jazz egyedül van a kicsivel és jobb, ha azért én is ott vagyok Vele *kacagtam* Majd beszélünk. Telefonon, vagy bárhogy máshogy is elértek. Na sziasztok! *integettem, és szó nélkül leléptem. Hazafelé indultam*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptyHétf. Jún. 20, 2011 2:31 pm

*Alice és Caleb beszélgetése közben toppantam be*
- Sziasztok! *intettem mindkettejüknek. Caleb már elém jött és lelkesen megkérdezte, hogy hogy sikerült az akció* Jól, nagyon jól! *mosolyogtam rá vidáman* Na miről szólt a csevely? *húztam fel a szemöldököm és Alice-re vigyorogtam*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptySzer. Május 18, 2011 6:34 pm

- Hű, ehhez tényleg erősnek kell lenni. Gratulálok a bátyád menyasszonyának. Pont egy bernipásztorom volt régen. *Mondtam meglepve majd elmosolyodtam.*
"Érdekesen ijesztő ez a lány. Lehet, hogy nem csak a jövőbe lát?" *Töprengtem mikor hallottuk, hogy egy kocsi befordul a ház elé.*
- Megjött Michelle. *Mondtam és majdnem felugrottam örömömbe.*
- Helló Doktornő! Hogy sikerült az akció? *Köszöntem neki mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptyPént. Jan. 07, 2011 9:30 pm

- Hát én már megszoktam. Kezdetben nehéz, de ha van melletted valaki, aki ösztönöz arra, hogy ne csinálj baromságot, akkor könnyebb lesz az egész. Bátyámnak, Edwardnak most változott át a menyasszonya vámpírrá, akinek hatalmas az önuralma az újszülöttekhez képest. Még fél éves sincs, sőt... negyed éves sincs, de még nem ölt embert. Ez vámpírfüggő. Kinek mekkora az ereje erre... *magyaráztam*
- Szerintem képes leszel. A bernipásztorokat szeretem. *kacsintottam rá*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptyPént. Jan. 07, 2011 4:07 pm

*Ezután egy rövid ideig csendben voltam és azon gondolkoztam amiket Alice mondott.*
"Nem hangzik rosszul. Remélem tényleg bejön amiket mond."
- Ez már ugyan nem jóslat de talán válaszolsz rá. *Mosolyogtam rá.*
- Milyen az az életmód? Nagyon nehéz ellenállni a kísértésnek? *Kérdeztem.*
- Tudod... még régen... mikor ember voltam volt egy kutyám akit imádtam. Szerinted képes leszek arra, hogy csak képletesen zabáljam meg? Vagy egyáltalán a kutya képes lesz nyugodtan élni mellettem? *Kérdeztem és reméltem, hogy kedvező választ ad.*
"Rég letettem arról, hogy háziállatom legyen de most, hogy láttam Michelle lovát... talán... esetleg mégsem olyan lehetetlen."

(Köszönöm, nincs több kérdésem. Jöhet a következő tanú. Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptySzer. Jan. 05, 2011 6:01 pm

- Hát eddig még tartósnak bizonyul. Tudod, a jövő, amit látok az változhat. Ha most így maradtok... Akkor az lesz, amit látok. De bármi közbeszólhat. Szóval a jövőt meg lehet változtatni, alakítani lehet rajta. Mikor még nem döntötted el, hogy veszel egy lottószelvényt, addig még ebben a házban láttalak, de miután eldöntötted, egy szebben és egy nagyobban. *kacsintottam rá*
- Az életmódrol pedig annyit, hogy eleinte nem teljesen. De szerintem ha próbálkozol, akkor menni fog. *magyaráztam*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptyHétf. Jan. 03, 2011 8:00 pm

[ az izgi kérdések : D ]


A hozzászólást Michelle Forbs összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 05, 2011 6:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptyHétf. Jan. 03, 2011 5:26 pm

- Szóval egy-két hétig még biztosan együtt leszünk. *Értelmeztem a szavait.*
- Csak annyit mondj még, hogy utána is tartani fog még hosszabb ideig? *Kérdeztem.*
"Talán ez egy tartós kapcsolat lesz. Én mindképp örülnék neki. Ha Michelle is akarja."
- Következőőő... *A legfontosabbat már feltettem így gondolkoztam mi is a következő fontosságú.*
- Ja, igen. Nem tudom feltűnt-e a szemem. *Mondtam és Alice-re néztem.*
- Sikerülni fog, hogy átszokjak a vega életmódra? *Tettem fel a következő kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptySzomb. Jan. 01, 2011 11:58 pm

- Hát minden jó lesz... Egy-két hét és feloldódtok ketten. Nem mondok semmi konkrétat, mert nem jó, hogyha a jövőre alapoztok, olyan amilyet én tudok... Érted. *mosolyogtam rá* szóval ne félj, nem lesz semmi, amitől félned kellene.
- Következő?
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptySzomb. Jan. 01, 2011 11:48 pm

*Elvigyorodtam mikor láttam Alice milyen lelkes lett. És Michelle is boldognak tűnt.*
"Mintha legalábbis ők nyernének holnap." *Miközben Alice mesélt megcsörrent Michelle csipogója és azonnal elrohant.*
- Nem sokáig marad a kórházban úgyhogy húzzunk bele. *Csipogta Alice.*
"Ő már csak tudja." *Bólintottam.*
- Szóval kérdezhetek? Bármit? *Kérdeztem kicsit kétkedve.*
- Igen. *Mosolygott Alice.*
- Akkor mesélj valamit... lehetőleg biztatót... Michelle-ről és rólam. *Kértem a legfontosabbat először, ha esetleg nem lenne időnk sokra.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptySzomb. Jan. 01, 2011 11:39 pm

*Megcsörrent a csipogóm. Tudtam, hogy ez egy fontos hívás vol, így elköszöntem hiperszuper gyorsan, rájuk néztem, majd vámpírfuttában elindultam a kórházba*
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptySzer. Dec. 29, 2010 5:31 pm

- Juj *sikkantottam fel*
- Ez a beszéd! Ezt a hozzáállást szeretem. *tapsikoltam és vigyorogtam*
- Áááá milliomosnak lenni nem rossz. *vigyorogtam rá* Konkrétan minden olyan vámpír, aki letelepedik valahova és úgy él, mint én és a családom, az milliomos. * vigyorogtam, miközben regéltem*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptyKedd Dec. 28, 2010 3:15 pm

"Igen, biztosan komolyan gondolta. Segíteni szeretne, csak..." *Gondoltam mikor Michelle-re néztem.*
- Amúgy meg ki tudja, hogy megmondtam neked a 'tutit' *Kérdezte Alice mire vállat vontam.*
"Senki... csak a lelkiismeretem fog háborogni miatta. Hú, nekem már lelkiismeretem is van? Mióta?" *Kérdeztem magamtól miközben Michelle mosolyogva nézett rám.*
"Csak mióta ismerem Őt." *Válaszoltam meg a kérdést majd én is rámosolyogtam.*
- Amúgy is te leszel, az egyedüli nyertes. És látom, hogy megnyered, mert hát csak mert látom. *Vigyorgott Alice. Lassan bólintottam egyet.*
- Végül is nem olyan szörnyű ha milliomos az ember, nem? *Mosolyogtam Michelle-re.*
- Akkor holnap első dolgunk lesz lottót venni. *Jelentette ki vigyorogva.*
- Rendben. Holnap elmegyünk. *Egyeztem bele végül.*
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptySzer. Dec. 22, 2010 11:25 pm

- Szerintem komolyan gondolta. *mondtam Calebnek, Michie-re utalva*
- Amúgy meg ki tudja, hogy megmondtam neked a 'tutit' *a kezemmel idézőjelet mutattam*
- Amúgy is te leszel, az egyedüli nyertes. És látom, hogy megnyered, mert hát csak mert látom. *vigyorogtam*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptySzer. Dec. 22, 2010 11:19 pm

- És mi van akkor ha holnap péntek? *Kérdeztem.*
- Ezek most komolyan a nyerőszámok? *Kérdeztem meglepetten. Michelle vigyorogva bólogatott.*
- Komolyan gondoltad, hogy nyerjem meg a lottót? Ez kicsit fura... szerintetek szabályos ez, hogy valaki megmondja nekem a tutit én meg így viszem a el nyereményt? *Kérdeztem kicsit halkabban.*
"Ez is olyan mintha lopnék. De eddig legalább úgy csináltam, hogy nem volt feltűnő. De mi van, ha pont elviszem valaki elől akinek tényleg szüksége lenne rá?"
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptySzer. Dec. 22, 2010 11:14 pm

- Kis butus. Egy: holnap péntek. Kettő: 56, 75, 67, 23, 6 *soroltam a számokat és szépen vigyorogtam*
"Mikor is kéne összefutnom vele, hogy beszéljek vele?" *gondolkodtam*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptySzer. Dec. 22, 2010 11:02 pm

- Holnap. Lottószelvényt, veszel! *Nézett rám Michelle majd Alice-re.*
- Igen? Honnan tudod? És miért pont holnap? *Kérdeztem tettetve az értetlent miközben egyik lányról a másikra néztem.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptySzer. Dec. 22, 2010 10:50 pm

*Kelletlenül, de kivánszorogtam a kocsihoz. Pittyent egyet, mikor kinyitottam a kocsit és a csomagtartóból kivettem Alice táskáját, és mentem is vissza.* "Miért nem ő jött érte?" *Gondolkodtam, miközben visszaértem, Alice kezébe nyomtam a táskát és leültem a helyemre. Caleb furán elgondolkodott, én pedig hosszasan néztem.* "Mivel tömte a fejét Alice?" *Néztem rá a gondolatban említettre. Megráztam a fejem és odafordultam nagy vigyorral az arcomon Calebhez.*
- Holnap. Lottószelvényt, veszel! *Néztem utána Alice-re*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptySzer. Dec. 22, 2010 8:06 pm

*Alice kiküldte Michelle-t. Azt reméltem, hogy gyorsan válaszol 1-2 kérdésemre.*
- Majd máskor, mikor ketten vagyunk, jó? *Suttogta Alice, majd azt mondta 10 másodperc múlva úgyis vissza jön. Pontosan így is volt. Kicsit meglepett, de mosolyogtam mikor Michelle visszajött.*
"Mikor ketten leszünk. Jó, és az mikor lesz? Vajon miért ilyen titokzatos? Lehet valami olyat lát amit Michelle-nek nem kellene tudnia? Lehet valami rossz?" *Töprengtem. Észrevettem, hogy Michelle figyel így gyorsan rendeztem a vonásaimat és újra rámosolyogtam.*
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptyKedd Dec. 21, 2010 10:31 pm

*Michie-nek odadobtam a kocsikulcsot. Egy meglepett arcot vágott.*
- Hozd be a táskám a kocsiból, kérlek! *néztem rá szépen, olyan cuki Alice-esen*
*Kelletlenül is, de felállt, és kiment, addig eddig elhadartam amit szerettem volna Calebnek*
- Majd máskor, mikor ketten vagyunk, jó? *suttogtam, hogy ne is hallja*
- 10 másodperc és bejön. *dőltem hátra, és halkan elkezdtem visszafele számolni, mikor elértem a nullához benyitott, és a kezembe adta a táskát*
- Kösz Michie!
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptyKedd Dec. 21, 2010 10:26 pm

- Aztaaaa... *Mondtam meglepetten.* Ilyennel még nem is találkoztam az évek során.
- Úgy tűnik nem elég, hogy te különleges vagy még a barátaid is azok. *Mosolyogtam Michelle-re*
- Nem mondott semmit rólam. Á, azt nem hiszem. *Vigyorogtam.*
- De, sorold csak. Mit látsz? És mennyire biztos ez? *Kérdeztem kíváncsian.*
"Mert, ha jobb, mint a jósnő a másik utcában lenne pár komolyabb kérdésem."

(jé, szia Alice Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptyKedd Dec. 21, 2010 10:20 pm

"Hmm.. szemlátomást jól elvannak" *vigyorogtam magamba*
- Menjünk beljebb! *mondtam. Az ajtót is megdicsértem, és utaltam, hogy milyen pöpec képessége van ennek a Caleb gyereknek*
- Valami olyasmi. *vigyorogtam*
- Jövőbelátó vagyok. *világosítottam fel*
- Szóval Michie nem mondott nekem rólad szinte semmit, mert mindent tudok, látok és.. jaj, hadd ne soroljam! *csilingelt a kacagásom*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptyKedd Dec. 21, 2010 10:09 pm

*Felkaptam a kosarat, láttam, hogy Michelle újra vigyorogni kezd.*
- Mi az, ennyire vicces látvány egy férfi ruháskosárral? *Vigyorogtam én is.*
- Persze, menjünk beljebb. Jó az ajtó, nem? Szerintem a tulaj észre sem veszi majd, hogy nem is a régi. *Mondtam és megcsodáltam újra a művemet. Leültünk a nappaliba. A pici Alice bevágódott egy nagy fotelba mi pedig Michelle-lel leültünk a kanapéra.*
- Szóval, Alice... honnan tudtad, hogy mi a képességem? Michelle mesélt róla vagy esetleg a te képességed pont valami ilyesmi, hogy kitalálsz dolgokat? *Kérdeztem a lottószámokra gondolva.*

(oke Smile)
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptyVas. Dec. 19, 2010 12:25 am

*Hiába próbálkoztam egész éjszaka nem sikerült többet kiszednem Michelle-ből. Megnéztünk néhány filmet. Vagyis leginkább csak tettük be az egyiket a másik után de végig beszélgettünk. Reggel hét óra körül Michelle bejelentette, hogy ideje lenne indulnia.*
- Biztos? Nem maradhatnál még egy kicsit? Vagy mi lenne ha kihagynál egy műszakot? *Kértem de hajthatatlan volt. Mosolyogva megrázta a fejét és az ajtó felé indult.*
- Nagyon fogok unatkozni nélküled. *Mosolyogtam rá mielőtt megcsókoltam. Kinyitottam neki az ajtót, kilépett, tett egy-két lépést majd visszajött és megcsókolt.*
- Este találkozunk. *Vigyorgott mert teljesen tudatában volt milyen hatással van rám.*
- Gonosz vagy Ellie. *Suttogtam mosolyogva és még egyszer megcsókoltam mielőtt elengedtem volna. Hosszan néztem utána míg eltűnt az utcában majd becsuktam az ajtót. Vagyis csuktam volna ha lett volna ajtóm.*
"Nekiláthatunk a mai programnak." *Sóhajtottam fel. A fürdőszobába mentem és betettem az első adag mosnivalót majd elmentem, hogy új ajtó után nézzek.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        EmptyVas. Dec. 19, 2010 12:11 am

- Hááát... Majd meglátod. *Titokzatoskodtam és rákacsintottam* "Húú már várom az arcát, mikor megátja Alice-t, hogy milyen jó fej, és hogy megnyeri a lottót.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali        Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Seattlei házak :: Gray ház-
Ugrás: