A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Nappali

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         EmptySzer. Jún. 22, 2011 11:21 pm

( No rendben. Ashton időeltolódásban szenved de mivel kár lenne belerondítani a reagjába alkalmazkodunk. Audri te itt töltötted az éjszakát. xD Ez megbeszéltük. ^^" )

*Ahogy elnéztem Ashton szöget ütött a fejemben, hogy nem csak bájcsevegni jött. Az arcára volt írva, hogy akar valamit, és ahogy ismerem... nem valami tisztességes női szemnek nem ártalmas dologra gondolt. Kissé zavartan Audrina felé fordultam.*
-Nos nekünk van némi elintézni valónk.
*Mondtam és égett a pofám, hogy komolyan ki kell őt tessékelnem. Audrina hamar értette a dolgot így összekapta a dolgait ami egy táskát és abba belegyömöszölt dolgait jelentett, majd olaszosan távozott. Miután elment bezártam az ajtót ,majd elővettem egy szál cigit. A szám sarkába biggyesztve leültem a pultra de nem gyújtottam meg, csak rágcsálni kezdtem.*
-Nos?
*Kérdeztem szárazon. Ha bármit is akar sietnie kellene mert 2 óra múlva mennem kell dolgozni. Így is kétlem, hogy megúszom majd oltás nélkül, mivel tudniillik a basszusunk imád anyáskodni rólam pedig lerí, hogy nem vagyok valami pontos típus. Sőt általában mindenhonnan elkésem. Régi szokás és még nem sikerült kiviteleznem az elhagyását. Persze Cole -a basszusgitáros- az aki összetartja a csapatot , már többször megfenyegetett, hogy kiveri belőlem a szuszt is ha még egyszer előfordul. Ebben csak annyi akadályozza meg, hogy a fotózások miatt a képem nem lehet kulimázos. Hál' az égnek. Nem mondom, hogy félek tőle, de nem hiányzik, hogy az amúgy is rozoga lábakon álló munkakapcsolatunkból gyűlölködés legyen. Ez nem tenne jót a zenekarnak. Tény és való, hogy még nem igazán vagyunk híresek de ez bizonyos rajongótáborunk van ami nem igazán inog. Mellesleg most tényleg nem ártana pontosnak lennem mert ma vesszük fel az új dalt amit írtam. És ez az énekes nélkül nem hiszem, hogy menne. Főleg mert a vén róka aki leszerződtetett minket egy lehetetlenül zsugori alak aki a stúdiót mindig csak órákra bérli ki. A gondolatmenetem végén végül meggyújtottam a cigimet, majd vártam, hogy Ashton reagáljon a kérdésemre.*
Vissza az elejére Go down
Audrina Stone

Audrina Stone


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Dec. 01.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         EmptySzer. Jún. 22, 2011 3:47 pm

*Minden elég gyorsan történt történt. Én meg persze csak pislogtam semmit sem értve. Mikor Zach bemutatott Ashton-nak eleresztettem egy halvány mosolyt, de még mindig nem szólaltam meg, végül egy kis idő után azért mégis rávettem magam, hogy kimondjak valamit.*
-Örülök Ashton.-
*Mondtam halkan egy mosoly kíséretében. Hátradőltem a kanapén és megint hosszú csend következett, Zach felment magának pólóért. Majd lejött, mi meg Ashton-al csak bámultunk magunk elé.*
-Csak úgy nem esek neki senkinek.-
Mosolyogtam, és felálltam. Bementem a konyhába, és pohárt után kezdtem kutatni, mikor találtam egyet. Töltöttem bele vizet, és visszaültem a kanapéra. *
-Ha nem gond kiszolgáltam magam.-
*Néztem Zach-re, és ittam pár kortyot a vizemből, amit utána leraktam *
-Amúgy ha zavarok, akkor elmehetek.-
*Mondtam, és beletúrtam a hajamba.*
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         EmptySzer. Jún. 22, 2011 2:53 pm

-Hn.* reagáltam le egyszerűen, majd farzsebembe nyúlva elővettem az oda rejtett cigimet.*
-Zavar a füst? *kérdezem mert ha igen akkor arrébbmegyek, de már pangok . Igen, ki gondolta volna, hogy dohányzom. Pedig már elég régóta. Nem várom meg a válaszod kihúzok egy szálat a Pianissimoból, majd számba veszem. Kicsit várok de mivel nem reagálsz rágyújtok. A dohány végén narancssárga fény gyúlik, majd füstölögni kezd. Ez már nagyon hiányzott.*
Vissza az elejére Go down
Audrina Stone

Audrina Stone


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Dec. 01.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         EmptyKedd Jún. 14, 2011 9:39 pm

*Mikor lerántotta magáról a plót felnéztem. Nem tagadom, hogy jól megnéztem Zach-et.*
-Azt látom!-
*Szólaltam meg és szemeibe néztem. Halkan felsóhajtottam, és egy halvány mosoly jelent meg az arcomon. Pár pillanatra talán még az ajkamba is haraptam, de ebben nem vagyok biztos.*
-Csak kibírjuk valahogy...-
*Mosolyogtam kissé zavartan.*
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         EmptyVas. Jún. 12, 2011 8:31 pm

*Miután rendesen megáztam odakint sikerült konstatálnom, hogy ma éjjel nem lesz áram. Remek! Bementem a házba. Audri a kanapén ücsörgött halál nyugalomban és a forrócsokiját szürcsölte. Halvány mosoly villant át az arcomon, majd lerántottam magamról a pólót ami a víztől teljesen a felsőtestemhez tapadt.*
-Megint megáztam. * morogtam de közben már vigyorogtam az abszurd helyzeten.*
-Valószínű, hogy ma este nem lesz áram. * közöltem vele is a tényt de ahogy láttam nem igazán izgatta a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Audrina Stone

Audrina Stone


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Dec. 01.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         EmptyVas. Május 15, 2011 4:52 pm

*Szemem hozzászokott a sötéthez, úgy hogy lekapcsoltam a lámpát, és bementem a nappaliba. Leültem a kanapéra, és lábamat felraktam a kanapéra. A kezemben lévő forró csokiból ittam pár kortyot, majd letettem a kanapé előtt lévő kis asztalra.*
Vissza az elejére Go down
Audrina Stone

Audrina Stone


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Dec. 01.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         EmptySzer. Május 11, 2011 9:19 pm

*Rövid gondolkodás után megszólaltam*
-Az teljesen mindegy.-
*Szólaltam meg mosolyogva. Úgyse találna a méretembe ruhát. Minél előbb meg akartam szabadulni a ruháimtól, így levettem a felsőmet, de persze alatta volt egy melltartó. Nem voltam sose szégyellős, még a fiúk előtt se. A pólómat egy laza mozdulattal ledobtam a földre.*

(s.:Bocsi rövid!)
Vissza az elejére Go down
Zach Brooke

Zach Brooke


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Nov. 29.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         EmptySzer. Május 11, 2011 9:04 pm

*Miközben Audri törölgetni kezdte magát én felszaladtam az emeletre. Felvettem egy nadrágot de még nem csatoltam be az övét, úgy futottam le a lépcsőn, miközben épp a pólómat húztam magamra. Kért valami tiszta ruhát, de mivel egyedül lakom itt elég nehéz lesz női ruhákat találni.*
-Hanyas a méreted? *kérdeztem hirtelen. Ha női ruha nincs akkor kap majd egy pólót tőlem. Bár az már elég gáz lenne ha a két vállán átbucskázna az a póló. Bár ahogy nézem ez nem történhet meg. A vállamra és a nyakam köré terítettem a törölközőt, hogy a kissé már hosszú hajamból ne a pólómra csöpögjön a víz. Amíg Audri válaszolt gyorsan feljebb vettem egy kicsit a fűtést. Én nem vagyok ugyan fázós de rajta látszott, hogy libabőrszik.*
Vissza az elejére Go down
Audrina Stone

Audrina Stone


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Dec. 01.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         EmptySzer. Május 11, 2011 8:53 pm

*Levettem a cipőmet, és beljebb mentem. Halkan felsóhajtottam, és végignéztem magamon. A hajamból csöpögött a víz. Közben Zach visszajött, és a kezembe dobott egy törölközőt, a másikat pedig a fejemre dobta. Halkan elnevettem magam, és elkezdtem megtörölközni*
-Bocsánat a víz miatt!-
*Néztem le a padlóra, ami tele volt a rólam lefolyt vízzel. Megtörölgettem a hajam jó alaposan, hogy ne csöpögjön belőle a víz. Eléggé elkezdtem fázni.*
-Nincs esetleg valami száraz ruhás, mert mindjárt megfagyok...-
*Szólaltam meg halkan, és megpróbáltam elmosolyodni. Nem akarok nagyon zavarni, úgy hogy talán ahelyett, hogy már ruhát kérek, mehetnék is haza.*
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 109
Tartózkodási hely : Forks

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Nappali    Nappali         EmptySzer. Május 11, 2011 3:36 pm

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Port Angelesi házak :: Brooke ház-
Ugrás: