A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Part

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Part                       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Part    Part                       EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 4:53 pm

Ryan
*Halkan elnevettem magam. Megvártam, míg leül mellé, majd egy széles mosollyal ránéztem. Mondhatnám azt, hogy vége van a rossz hangulatomnak, ami úgy kb. jó pár hete tart. Végre valaki, aki felvidít egy kicsit. Pontosan ez kellett nekem. Pedig alapjáraton sosem vagyok az a nagyon szomorkodós típus, inkább szeretek mindig boldog lenni, de ez sajnos nem mindig sikerül.*
-Azt te nem tudhatod, túl sok dolog köt ide, hogy pár év múlva ne itt kössek ki. Például az emlékek.-
*Mosolyogtam. Tényleg nem tudnám, itt hagyni La Push-t. Bármennyire is Forks-i lakó vagyok, itt töltöm időm nagyobb részét. Talán át is költözhetnék ide. Nem mintha olyan nagyon nagy távot kéne megtennem, hisz majdnem a határon lakok. Ryan kérdésére elmosolyodtam. Tulajdonképp azért jöttem, hogy csináljak pár képet. Ilyenkor lehet a legjobb képeket csinálni, mondhatom, hogy hetente vagy 3-szor meglátogatom a partot, és csinálok pár képet.*
-A hobbim a fotózás, és ilyenkor imádok képeket csinálni a partról. Elég sűrűn lejárok ide, van olyan, hogy szinte naponta. Tessék, megmutatom! Megnézheted mind!-
*Húztam elő táskámból a fényképezőmet. Több ezer kép van benne. Mosolyogva Ryan felé nyújtottam. Szerettem mutogatni a képeimet. Pár képre kifejezetten büszke vagyok. Nem tagadom rólam is van benne pár kép, de azt amolyan próbának csináltam. Közben elkezdett furdalni a kíváncsiság. Muszáj volt egy kicsit kérdezősködnöm.*
-Te itt laksz? –
*Vagy még ezer más kérdést is tudnék feltenni, de nem zúdítom rá az én kérdés sorozatomat.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Callaway

Ryan Callaway


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. May. 07.

Part                       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Part    Part                       EmptySzer. Jún. 22, 2011 8:36 pm

~ Katelyn
* Menta, körömvirág és enyhén csípős só illattal telítődött meg a part, amit a lány édeskés parfümje fűszerezett meg. Karjaimat összekulcsoltam a mellkasom felett. Még egyszer szemügyre vettem a lányt.
"Biztos nem álmodom?!" - tettem fel magamban a kérdést. Valahogy képtelenségnek tűnt, hogy pont most, kora hajnalban, s pont ilyen lánnyal hozott össze a sors, mint Kate. Első ránézésre - a szőke hajából ítélve - azt gondolná az ember, vagy jelen esetben alakváltó, hogy ő olyan akár a többi kis-, illetve nagyvárosi nő többsége, öntelt. Ugyanakkor egy kis mondattöredék is elegendő ahhoz, hogy megváltozzon az illető véleménye. Szavaiban minden tisztán kivehető, de a nagyképűség nem tartozott közéjük. Bár, kitudja! Lehet, ha idővel jobban megismerem, előbukkan a titkos énje - azért remélem, hogy erre a közeljövőben nem kerül sor. *
- Ryan! - * Nevemet kiejtvén kezemet felé nyújtom és mindvégig mosolygok... az ő jelenlétében egyszerűen nem lehet szomorú lenni. Oly életvidámnak s szerethetőnek tűnik, ami az itteni lakosokból kisebb-nagyobb mértékben kiveszett. Jó, aláírom, hogy nem töltöttem a helyiek közt annyi időt, mint amennyit épp megkövetel az illem, de egyetlen ember sem tudja olyan nagy mértékben álcázni személyiségét, hogy valamennyi jele ki ne üljön az arcára. *
- A tenger pár év múlva is ugyanitt lesz, de Te, Kate, bizonyára nem. - * mondom, majd kezeimet szétkulcsolván leülök arra a helyre, ahova az előbb odabökött. Török üléshez hasonló pozícióban helyezkedtem el, de nem volt annyira merev.
Csak most vettem észre, hogy felsőtestemet nem takarja semmi. Úgy tűnik a természet is a kezemre dolgozik, mert az idő kezdett egy kicsit felhevülni. Ez errefelé nagyon nagy szó, tekintettel arra, hogy az év csaknem háromszáznegyvenkét napján esik az eső. *
- Mond csak, sokszor jársz le a partra hajnalok hajnalán vagy ez egy különleges alkalom? - * hangomban mindvégig ott lapult a kétely és a kíváncsiság. Egy ilyesfajta lánynak valószínűleg van valakije, de ha nincs... hát, ha nincs, az csak nekem kedvez. *
Vissza az elejére Go down
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Part                       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Part    Part                       EmptyKedd Jún. 21, 2011 11:23 pm

Ryan

*Az a pimasz mosoly. Halványan elmosolyodtam. Tényleg komolyan gondolta a fürdést. Már jól neki is vetkőzött. Én ilyen hideg vízbe biztos, hogy nem mennék bele. De persze az én vagyok. Utoljára nem is tudom mikor voltam benn ebbe a vízben. Aszi szem tavaly nyáron. Iszonyat meleg volt, de akkor is hideg volt a víz. Elindult közel hozzám. Nem álltam fel, csak néztem a közeledő fiút. Mikor elém ért, akarva, vagy akaratlanul, de végig néztem rajta. Megint rá néztem majd megszólaltam*
-Ja és szívesen. És ha megkérhetlek, mostantól a nevemet szólíts ami, Kate, vagy Rose. –
Mosolyogtam halványan. Sosem rajongtam azért, hogy, szépségemnek vagy egyéb hasonlónak szólítsanak. Persze az még érthető, hogy elsőre mond nekem valami hasonlót, amíg még nem ismer. Biztos helybéli lehet, vagy nem! Nem nagyon láttam még ittlétem alatt. Ezt onnan tudom biztosra, hogy ha láttam volna itt egy ilyen arcot, azt nem felejteném el egykönnyen. Hátrasimítottam pár tincset a hajamból, és vettem egy mély levegőt*
-Nem ülsz le? Vagy mész inkább megfagyni a vízbe?-
*Ajánlottam fel a magam mellett lévő helyet. Szerettem ismeretlenekkel barátkozni. Új embereket meg ismerni. Most már egy szava se lehet a családomnak, hogy nincsenek barátaim. Habár ezt most már nem nagyon tudják ellenőrizni, hisz már egy jó ideje egyedül lakom. Amint ezen, gondolkoztam kissé elbambultam. Hirtelen megint a fiúra néztem, és barátságosan rámosolyogtam.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Callaway

Ryan Callaway


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. May. 07.

Part                       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Part    Part                       EmptyKedd Jún. 21, 2011 10:29 pm

~ Katelyn
* A parthoz érvén apránként kezdtem levetni a ruhadarabjaimat. Először a cipővel kezdtem, majd fokozatosan következett a pulóver és a trikó is. Az alsó testemet egy térdig érő farmer fedte. Úgy éreztem, az illem kedvéért szükséges magamon hagynom; elkerülvén ezzel a kíváncsi turisták és a szitkozódó helyi lakosok figyelmét. Jó, így is kinézhetnek maguknak hóbortjaim miatt, de az Istenért, nem én vagyok itt az egyetlen, aki a tengerbe merészkedik a nyáron. Példának okáért említsük meg a szörfösöket és azon indiánokat - ha úgy tetszik, alakváltókat -, akik csak úgy, a szabadidejüket töltve a legmagasabb sziklákról, hegyoldalakról ugrálnak le.
Ruháimat egy zöld fatönkre helyeztem, majd a kisebb-nagyobb sziklák mellett elhaladva a vízhez ballagtam. Amikor már azon voltam, hogy beugrok tengerbe, egy ismeretlen női hang szólalt meg mögöttem, arra figyelmeztetve, milyen hideg a víz. Gondolkodás nélkül odapillantottam, megszemlélvén a lányt. Szőke haja a háta közepéig ért, kék szemei... ah, azok a szemek! Órákig képes lennék nézni őket, egyetlen szó nélkül. *
- Nos, szépségem, azt hiszem, épp most mentettél meg egy tüdőgyulladástól. - * mondom pimasz vigyorral az arcomon. Egyébként a tüdőgyulladás nálam felér egy megfázással; legkevesebb két napig tart.
Pár lépéssel közelebb megyek hozzá, leküzdve ezzel azt az "óriási" távolságot, ami közöttünk tátong. Eközben pedig próbálom felidézni emlékeimben a lány arcát; nem emlékszem rá, hogy valaha is találkoztam volna vele, de kitudja. Forks kicsi, La Push-ról nem is beszéve, tehát nincs olyan ember, akivel legalább egyszer nem futottam össze. *
Vissza az elejére Go down
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Part                       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Part    Part                       EmptyKedd Jún. 21, 2011 8:03 pm

Ryan

*Lassan felültem, és beletúrtam hosszú szőke hajamba. Halkan felsóhajtottam, és kissé csalódottan tapasztaltam, hogy még mindig senki a parton. Nem mintha egy olyan nagyon jó társaság lennék, hogy bárki is idejöjjön hozzám. Talán egy kicsit melegebb lett. Nem sokkal, de azért legalább melegedett az idő. Gondoltam megnézem milyen a víz. Lassan felálltam, lerúgtam a lábamról a cipőt, és a vízhez lépdeltem. Amint elérte a lábamat a hullám kicsit felssziszentem annyira hideg volt. Azért nem gondoltam volna, hogy ilyen hideg lesz. Nem léptem, hátrább hanem csak álltam ott, és figyeltem, ahogy eléri a lábamat a hullám, újra és újra. Egy kis idő után hátra léptem, és visszaültem a homokba ahol a táskám volt. Eszembe jutott, hogy talán csinálhatnék pár képet a partról. Elővettem fényképezőmet, és már csináltam is pár képet. Már vagy több száz fotóm van, La Push-ról. Eltettem fényképezőmet a táskámba. Egy fiút láttam meg a távolból. Amint láttam a víz felé közelített.
-Elég hideg, úgy hogy nem nagyon tudom ajánlani, hogy bemenj! Én már próbálkoztam.-
*Mosolyogtam halványan. Talán nem kellett volna szólnom neki, hisz ez az ő dolga. Na, mindegy végül is már szóltam. Nem is értem miért vagyok olyan, hogy mindenbe beleavatkozok. Ez nagy hátrányom. Max. Vissza fog válaszolni, hogy mit szólok bele vagy valami hasonló. Halkan felsóhajtottam, és a vizet kezdtem el figyelni, de pár másodperc után megint a fiúra néztem.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Callaway

Ryan Callaway


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. May. 07.

Part                       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Part    Part                       EmptyKedd Jún. 21, 2011 7:20 pm

~ Katelyn
* Azt hiszem, utálom magam, amiért képtelen vagyok elszakadni La Push-ból legalább nyáron. Az évnek ebben a szakában rengeteg turista jön erre a helyre, hogy megcsodálják a tengerpartot, az erdőt (?!), de legfőképpen bennünket, indián leszármazottakat. Úgy vélik, az őslakosok sokkal több élményt tudnak nyújtani, mint holmi helybéli nevezetességek vagy híres emberek. Talán arra számítanak, hogy mágikus rituálékat folytatunk, szellemeket űzünk s idézünk? Hát, ha épp ezen a szinten ragadtak, így vagy úgy muszáj lenne felvilágosítani őket. A legtöbb őslakos ehhez hasonló rezervátumokban él, mert a valamikori elnökök azt a parancsot hirdették ki, hogy költöztessenek ki minden indiánt eredeti lakótelkükről és helyezzék őket el egy kevésbé forgalmasabb helyen.
Már hajnali öt óta fent vagyok; képtelen voltam aludni, amikor az járt a fejemben, mit fogok kezdeni magammal az elkövetkezendő pár évben. Minél hamarabb munkát kellene találnom vagy itt, a rezervátumban, vagy pedig bent Forksban. Ha adódik valami állás, amit jól meg is fizetnek, azon nyomban lecsapok rá. Természetesen kivételt képeznek az irodai munkák. Személy szerint sokkal jobban érzem magam a szabadban, mint bezárva a négy fal közé.
Muszáj volt kimozdulnom a házamból, ezért úgy döntöttem, lemegyek egy kicsit úszni a tengerpartra. Ilyenkor úgyis kevesen vannak odalent, maximum egy-két törzsbéli ember. Tehát, ha szerencsém van, talán nem veszik észre, hogy a jéghideg vízben próbálok felfrissülni. Amióta kiderült rólam, hogy alakváltó vagyok - és félig-meddig halhatatlan - nincs veszteni valóm. Próbálom kiélvezni az életemnek minden egyes pillanatát, még akkor is, ha az épp balul sült el. *
Vissza az elejére Go down
Katelyn Rose Dale

Katelyn Rose Dale


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Nov. 02.

Part                       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Part    Part                       EmptySzomb. Május 07, 2011 1:33 pm

*A reggel gondoltam lejövök a partra. Már rég nem voltam itt, és még talán hiányzott is. De nem csak a part hiányzott, hanem még egyéb más dolgok is. Mikor leértem a partra, leültem a homokba. Nem volt rossz az idő. Olyan enyhe. Se hideg, se meleg. Egy ideig néztem a vizet, majd inkább lefeküdtem, és az eget figyeltem.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Part                       Empty
TémanyitásTárgy: Part    Part                       EmptyHétf. Nov. 01, 2010 4:01 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Part                       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Part    Part                       Empty

Vissza az elejére Go down
 
Part
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Part

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: La Push-
Ugrás: