A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Utak, utcák

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Utak, utcák     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utak, utcák    Utak, utcák     EmptyVas. Dec. 05, 2010 10:35 pm

*Amilyen gyorsan csak tudtam elhúztam a környékről.*
"Utál. Látni sem akar többé. Jobb ha minél messzebbre megyek innen." *Gondoltam miközben az erdő felé rohantam.*
"Hogy lehettem olyan hülye, hogy nem vettem észre, hogy ennyire nem akarja? Hogy hagyhattam, hogy a saját érzéseim annyira eluralkodjanak rajtam, hogy ne érezzem az övéit?" *Szidtam magam. Kényelmetlenül éreztem magam több szempontból is.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utak, utcák     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utak, utcák    Utak, utcák     EmptyPént. Dec. 03, 2010 6:57 pm

*Az erdőből kilépve egy forgalmas utcán találtam magamat. Körbenéztem és beleszimatoltam a levegőbe. Nem éreztem semmit. Nem olyan régen eshetett, és az eső mindent elmosott. Elindultam a belváros felé, hátha szerencsém lesz...*
Vissza az elejére Go down
Michelle Forbs

Michelle Forbs


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Nov. 19.

Utak, utcák     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utak, utcák    Utak, utcák     EmptySzer. Nov. 24, 2010 10:27 pm

- Hát kis gyakorlattal szerintem meg tudnád állni. *Bólogattam miközben a mondatot tátogtam el. A filmnek nem sokára vége lett.* Nekem tetszett. *Feleltem Caleb egyik kérdésére* Hm.. talán bemehetnénk az erdőbe. Az eléggé embermentes. *Ajánlottam mosolyogva* Hm.. azon golkoztam, hogy.. szóval ezt mindig megkérdezem, ha valmi vámpírral futok össze... *Hadartam zavartan.* "Még is csak tudnom kell, hogy van-e neki és hogy mi" Szóval.. van valami képességed? És ha igen, mi az? *Kérdeztem*
Vissza az elejére Go down
Caleb Gray

Caleb Gray


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2010. Nov. 22.

Utak, utcák     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utak, utcák    Utak, utcák     EmptySzer. Nov. 24, 2010 10:20 pm

- Persze, persze... olyannak nézek ki mint aki megállna ha tudna? *Vigyorogtam. Megértően bólintottam mikor arról beszélt aki átváltoztatta.*
- Olyan volt akárcsak az enyém. Egy hidegvérű gyilkos. Mint amilyen a fajtánk többsége. *Mondtam keserűen.*
"Legalábbis mint én. Ő valamivel jobb, hiszen legalább nem öl embereket."
*Mikor vége lett a filmnek felkapcsolták a fényeket és az emberek elkezdtek lassan kiszivárogni. Mi is felálltunk de továbbra sem engedtem el Michelle kezét. Kivezettem magunkat az embertömegből miközben visszatartottam a levegőm.*
- Hogy tetszett a film? Szerintem egész jó volt. *Kérdeztem Michelle-től.*
- Mihez lenne még kedved? *Kérdeztem miközben elindultunk a park felé.*
- Csak lehetőleg valami embermentes helyen. *Kértem mivel egyre sürgetőbb vágyat éreztem, hogy elkapjak valakit és el se engedjem míg egy csepp vér is van benne.*
Vissza az elejére Go down
Bella Swan

Bella Swan


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Nov. 01.

Utak, utcák     Empty
TémanyitásTárgy: Utak, utcák    Utak, utcák     EmptySzer. Nov. 24, 2010 10:03 pm

...
Vissza az elejére Go down
http://ashleygreene.hotdog.hu
Ajánlott tartalom





Utak, utcák     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utak, utcák    Utak, utcák     Empty

Vissza az elejére Go down
 
Utak, utcák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Utcák
» Utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: Seattle-
Ugrás: