A mi Twilightunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A mi saját Twilight Sagank.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Utcák

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Grace Benett

Grace Benett


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. Nov. 01.

Utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák    Utcák                   EmptyKedd Nov. 09, 2010 9:30 pm

*Nem siettem, de már nagyon elkezdte izgatni a fantáziámat, hogy mit titkolnak előlünk.*
"Remélem Jake tud sietni."
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák    Utcák                   EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:24 pm

*La Pushba érve, lassítanunk kellett a tempón. Paul visszaváltozott és futva tettük meg azt a rövidke utat a házukig.*
Vissza az elejére Go down
Embry Call

Embry Call


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Nov. 02.

Utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák    Utcák                   EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:23 pm

*Kiértem az utcákra és a part felé sétáltam.Zsebre raktam a kezemet miközben a gondolataim Rose körül forogtak.Néha elővettem a mobilomat kicsit elgondolkoztam majd vissza is raktam a zsebembe.Néha még a nevét is kikerestem de végül inkább hagytam.Tovább bandukoltam a part felé.Már éreztem a víz sós illatát.Széles mosoly terült szét az arcomon és gyorsítottam a lépteimet miközben figyeltem hátha esetleg össze tudok futni valakivel akit már régen láttam.*
Vissza az elejére Go down
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2010. Nov. 02.

Utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák    Utcák                   EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:23 pm

*Már sokkal többen voltak az utcákon mint mikor kora reggel szinte rohanva vágtattam végig rajtuk. Mikor elmentem a kávézó előtt gondoltam rá, hogy bemenjek mivel úgyis egyedül lennék otthon, de végül mégsem tettem.*
"Valószínűleg túl jól emlékeznek még rá, hogy milyen műsort csináltam a múltkor..." *Gondoltam és tovább folytattam az utamat hazafelé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák    Utcák                   EmptyPént. Nov. 05, 2010 5:22 pm

*Addig addig sétálgattam míg nem elértem a La Push-i főutat. Megálltam pár percre és körülnéztem, végül úgy döntöttem elsétálok a partra.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 134
Join date : 2010. Nov. 01.

Utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Utcák    Utcák                   EmptyHétf. Nov. 01, 2010 4:02 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://mitwilightunk.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák    Utcák                   Empty

Vissza az elejére Go down
 
Utcák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Utcák
» Utak, utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A mi Twilightunk :: Helyszínek :: La Push-
Ugrás: